سیاست آلمان متزلزل به راست می شود منطقه ای kingmaker

برلین — آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و راست مورد حمایت همان نامزد دولت برتر در منطقه شرقی تورینگن در روز چهارشنبه یک تابو شکستن حرکت است که با ارسال امواج شوک از طریق سیاست آلمان.

توماس Kemmerich از لیبرال حزب دموکرات آزاد آلمان انتخاب شد و به عنوان رئیس دولت در مجلس با حمایت از اعضای مرکل دموکرات مسیحی و مردمی جایگزین برای آلمان (AfD). احزاب اصلی باید رد هر گونه همکاری سیاسی با AfD.

صدها نفر از آلمانی ها به خیابان ها ریختند برای نشان دادن ناراحتی خود و در خود به خود اعتراضات از پایتخت های منطقه ای در ارفورت به شهرهای برلین و کلن.

“این است که یک نقطه کم در آلمان پس از جنگ تاریخ” گفت: Lars Klingbeil دبیر کل مرکل اصلی فدرال شریک ائتلافی سوسیال دمکرات.

مارک اولین بار AfD دارای نقش سیاسی kingmaker رای دادن به پرسش که آیا جناح راست که رسید در محبوبیت در سال های اخیر با یک ناسیونالیست و ضد مهاجرت پیام تبدیل شده است اجتناب ناپذیر زور در سیاست آلمان.

این انتخابات همچنین زمین برای برخورد بین فدرال احزاب — که حفظ آن از جناح راست AfD باید تحریم — و شاخه های محلی است که شناخته شده است به یک موضع عملی. فدرال رهبری حزب دموکرات مسیحی بود سریع به ملامت اقدامات دولت خود را در سطح نمایندگان مجلس در روز چهارشنبه.

“امروز یک روز سیاه برای تورینگن” گفت: پل Ziemiak با این کار به طور کلی. “از CDU روشن ساخته است دوباره و دوباره که آن را نمی خواهد کار با AfD. که می ایستد در تناقض اساسی با مسیحی ارزش های دموکراتیک است.”

به نام او برای انتخابات جدید است. حزب رئیس Annegret Kramp-Karrenbauer گفت: شعبه محلی تا به حال به صراحت شکسته خواسته ها و رهنمودهای حزب فدرال رهبری است.

وقت Bodo Ramelow از جناح چپ حزب Die Linke شده بود به طور گسترده ای انتظار می رود رای در روز چهارشنبه انتخابات بود اما مورد ضرب و شتم توسط یک تک رای دادن. Kemmerich را FDP دارای پنج کرسی در مجلس است.

محلی سر از حزب دموکرات مسیحی مایک Mohring گفت حزب او بود و نه مسئول راه احزاب دیگر رای داده بودند در رأی مخفی و گفت: این مهم است که Kemmerich اجازه نداد AfD به شکل بخشی از ائتلاف حاکم.

این احتمال وجود دارد نمی تواند یک ائتلاف در همه گفت Hajo Funke, یک استاد علوم سیاسی با دانشگاه آزاد در برلین. او به نام روز واقعه “نقض تابو” اما گفت که با توجه به موضع قاطع سران احزاب اصلی این است که “یک ماجراجویی است که احتمالا در انتخابات جدید است.”

این تورینگن شعبه AfD شناخته شده بودن به خصوص سخت خط. آن محلی سر, Björn Höcke جان سالم به در تماس از درون حزب خود را برای سرنگونی او را بیش از خود روابط به راست گرایان. AfD سیاستمداران گفت: این رای نشان داد که خود را سیاسی حضور غیر ممکن بود برای جلوگیری از.

“لیبرال-محافظه کار اکثریت تنها وجود داشته باشد با AfD ایم” تینو Chrupalla یک AfD مجلس پس از رای دادن.

ادامه مطلب:

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>