مقامات آلمانی به بحث در مورد گزارش ایالات متحده در تلاش برای خرید حقوق انحصاری به کروناویروس واکسن

Annegret Hilse ایسنا

آلمانی وزیر کشور Horst Seehofer صحبت می کند یکشنبه در یک کنفرانس خبری در برلین.

برلین — مقامات آلمانی را مورد بحث گزارش ایالات متحده در تلاش برای حفظ حقوق به هر coronavirus واکسن طراحی و توسعه توسط یک شرکت داروسازی در بحران جلسات روز دوشنبه وزیر کشور گفت: نگرانی که برگ برنده دولت در تلاش بود تا انحصار بازار است.

وزیر کشور Horst Seehofer, وقتی پرسیده شد که برای تایید گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تلاش برای تضمین حقوق منحصر به فرد برای هر واکسن ایجاد شده توسط آلمان شرکت biopharmaceutical CureVac گفت: او “شنیده می شود از دیگر اعضای دولت امروز در این مورد است.”

آلمان Welt am Sonntag روزنامه گزارش روز شنبه که دولت می خواست به حفظ حقوق و حرکت تحقیق و توسعه به ایالات متحده است. واکسن خواهد بود توسعه یافته “تنها برای ایالات متحده ،

[مرکل هشدار ویروس می تواند آلوده دو سوم از آلمان]

Seehofer گفت: این موضوع می تواند مورد بحث در روز دوشنبه به طور منظم coronavirus کمیته بحران, جلسه, که همچنین شامل نمایندگان وزارت بهداشت و آنگلا مرکل ،

CureVac مستقر در توبینگن آلمان تحت فشار قرار دادند در برابر این گزارش, گفته, آن باقی می ماند متعهد به در حال توسعه یک coronavirus واکسن به “کمک و حمایت از بیماران در سراسر جهان است.”

در بیانیه این شرکت گفت: در تماس با بسیاری از سازمان ها و مقامات در سراسر جهان و “ابتكار از اظهار نظر در گمانه زنی و رد اتهامات در مورد ارائه می دهد برای خرید از این شرکت یا آن فن آوری است.”

ارشد کاخ سفید و مشاوران و غافل بودند از هر گونه ارتباط و یا پیشنهاد از رئیس جمهور تهمت به CureVac به گفته یک مقام کاخ سفید صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به دلیل رسمی بود و نه مجاز به بحث در مورد این موضوع با نام. رسمی هشدار داد که مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب مکالمات خصوصی است که کارکنان خود آگاه است و به همین دلیل رسمی نمی تواند قطعی حکومت است که هر گونه بحث رخ داده بود.

Andreas Gebert

ایسنا

فلوریان von der Muelbe رئیس عملیات افسر آلمانی شرکت biopharmaceutical CureVac توضیح می دهد که این شرکت تحقیق بر روی یک واکسن برای coronavirus در یک آزمایشگاه در Tübingen.

ریچارد Grenell سفیر ایالات متحده به آلمان و سرپرست مدیر اطلاعات ملی توییتی که Welt am Sonntag گزارش “درست نیست.”

آلمان و وزارت بهداشت را تایید نمی کند به گزارش. یک سخنگوی دولت شد “علاقه مند در تضمین این که واکسن و مواد فعال در برابر جدید کروناویروس در حال توسعه نیز در آلمان و اروپا است.”

“در این راستا دولت در بخش ارز با شرکت CureVac” سخنگوی گفت.

کارل لاوترباخ سوسیال دموکرات عضو مجلس گفت: “دولت آمریکا متعهد شده است بسیار غیر دوستانه عمل می کنند.” یک واکسن در آلمان توسعه یافته باید در دسترس مردم آلمان در خط مقدم از coronavirus او گفت: هیچ کشور باید دسترسی منحصر به فرد.

ایالات متحده واکسن تولید امکانات ضعیف هستند مجهز به توسعه نجات غریق درمان مورد نیاز برای مقابله با کروناویروس واشنگتن پست گزارش کرده است. دو کشور چهار بودجه فدرال سایت ها در نظر گرفتن هیچ نقشی در حالی که دو نفر دیگر انتظار می رود برای انجام در مقیاس کوچک تست از پتانسیل coronavirus واکسن. مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: بارها و بارها که ایالات متحده “بسیار نزدیک” به یک واکسن.

[پاریس بدون کافه: در میان coronavirus بحران وهم آور آرام]

Coronavirus آلوده بیش از 162,000 مردم در سراسر جهان از جمله بیش از 3200 در ایالات متحده از آن برای اولین بار پدید آمده در چین در اواخر سال گذشته. بیش از 6000 نفر از جمله حداقل 60 در ایالات متحده آمریکا; سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد و آن را همه گیر جهانی در هفته گذشته. مقامات بهداشت عمومی در ایالات متحده و اروپا در حال نیروبخش برای افزایش موارد است.

http://www.washingtonpost.com/video/national/health-science/inside-the-race-to-find-a-coronavirus-vaccine-and-treatment/2020/03/06/668ced0f-3526-4acc-af88-c1aa664e89e2_video.html

Seehofer روز یکشنبه گفت که آلمان به طور موقت معرفی کنترل در مرزها با پنج از آن نه کشورهای همسایه به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تهدید اروپا مرز سفر منطقه.

CureVac مدیر عامل دانیل Menichella ملاقات با رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور پنس در اوایل این ماه به بحث در مورد کوروناویروس واکسن این شرکت می گوید در وب سایت خود را. Menichella در آن زمان گفت که او “بسیار با اعتماد به نفس است که ما قادر خواهد بود به منظور توسعه یک قوی کانديد واکسن در عرض چند ماه.”

CureVac است که نه تنها شرکت اروپایی دریافت کرده است که بهره از سوی ایالات متحده به عنوان coronavirus طول می کشد نگه دارید. به عنوان دولت تلاش به رول از تست این ماه ماساچوست بر اساس Thermo Fisher Scientific, یک دولت شریک زندگی به دست آورد هلندی تشخیصی شرکت Qiagen در یک 11.5 میلیارد دلار معامله شد.

Qiagen که اصلی آن عملیات در آلمان توسعه داده است یک coronavirus کیت تست که می تواند روند نتایج در عرض یک ساعت.

Luisa بک در برلین و فیلیپ Rucker در واشنگتن کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

در coronavirus مستند میلان میریزد شهرت خود را برای سردی رشد می کند نزدیک تر از فاصله

Coronavirus ارائه در دنیای واقعی تست برای دولت-اجرای تک پرداخت کننده سیستم های سلامت

اسپانیا می رود در سراسر کشور مستند به عنوان coronavirus موارد افزایش

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>