Markus شرایبر AP

اتحادیه دموکرات مسیحی حزب (CDU) رئیس و وزیر دفاع Annegret Kramp-Karrenbauer حضور یک حزب جلسه هیئت مدیره در دفتر مرکزی آن در برلین, Feb. 10, سال 2020 است.

برلین — آنگلا مرکل صدراعظم آلمان را می توان جانشین انتظار تایید استعفای او روز دوشنبه پس از یک rocky سال به عنوان رهبر حزب که به اوج خود رسید در یک رسوایی بیش از یک تراز بین شاخه ای از حزب و راست در هفته گذشته.

Annegret Kramp-Karrenbauer رهبر مرکل دموکرات مسیحی گفت که او نمی خواهد اجرا برای ریاست در انتخابات سال آینده آلمان آژانس خبری DPA در گزارش به نقل از یک سخنگوی حزب. او را کنار, به عنوان رهبر حزب زمانی که یک جانشین پیدا شده است.

Kramp-Karrenbauer, همچنین شناخته شده با حروف AKK اعلام این خبر در یک نشست با مسئولین حزب در صبح روز دوشنبه به گفته مطبوعات آلمان گزارش.

سخنگوی حزب دموکرات مسیحی کاهش یافته است به نظر در گزارش اما گفت Kramp-Karrenbauer که همچنین دارای پست از وزیر دفاع را به یک کنفرانس خبری بعد از آن در روز دوشنبه است. سخنگوی دولت Steffen Seibert گفت که او نمی تواند ارائه جزئیات گفت: AKK مایل به باقی می ماند وزیر دفاع و مرکل پشتیبانی می کند که “از صمیم قلب.”

[‘روز سیاه”: سیاست آلمان متزلزل به راست می شود منطقه ای kingmaker]

حمایت از مرکل AKK ضرب و شتم از حزب رقیب را بیش از کمر محافظه کار دموکرات مسیحی در اواخر سال 2018 است. اما او موفق به تجمع حزب پشت سر او وجود دارد و گمانه زنی های گسترده که او را سرنگون قبل از کنفرانس سالانه حزب در ماه نوامبر.

او آمد نوسانی در برابر رقبای خود در یک مبارز سخنرانی در ماه نوامبر اما تحولات در شرق آلمان, خارجه تورینگن در هفته گذشته چپ او اقتدار در ژنده پوش.

شاخه محلی حزب دموکرات مسیحی به مبارزه طلبیده حزب هدایت بیش از همکاری سیاسی با راست زمانی که آن را مورد حمایت همان نامزد برای نخست وزیری دولت در تورینگن منطقه به عنوان راست جایگزین برای آلمان ،

تراز تکان داد سیاست آلمان شکستن تعهد از احزاب اصلی که آنها نمی خواهد همکاری با راست. خود به خود در تظاهرات خیابانی صورت گرفت در شهرستانها آلمان پس از این حرکت بود که دیده می شود به عنوان یک استراحت در پست-Worl War II اجماع سیاسی.

Luisa بک در برلین کمک کرده است.

ادامه مطلب

مرکل ترجیح وارث زنده می ماند تلاش برای سرنگونی او اما در آلمان حزب حاکم همچنان در بحران

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات