Geraldo ریورا ستایش ‘شجاع’ مغلوب ساختن پیشی جستن برای ارسال آرزوهای خوب برای متهم جنسی کاسب Ghislaine ماکسول

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

فاکس نیوز عامل Geraldo ریورا دفاع دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خوبی خواسته به اتهام جنسی کودک کاسب و جفری اپستاین محرم Ghislaine ماکسول در توییتر شنبه.

در طول Mr مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نشست خبری روز سه شنبه او خواسته شد در مورد Ms ماکسول و ارائه همدردی خود را به او.

“من نمی دانم, من واقعا نمی شده است و پس از آن بیش از حد” آقای ترامپ گفت. “من فقط آرزو می کنم او به خوبی باشم.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه می گویند او می خواهم او را ملاقات کرد چندین بار در طول سال به ویژه هنگامی که او در زندگی در پالم بیچ فلوریدا.

“اما من آرزو می کنم او به خوبی هر آنچه در آن است” آقای ترامپ گفت.

Ms ماکسول مواجه است اتهامات فدرال به اتهام کمک به اپستاین استخدام جنسی و سوء استفاده از دختران است.

رئیس جمهور دیدگاه های تولید شده واکنش قابل توجهی از رسانه ها و مردم است. آقای ریورا در زمان استثنا به شمع-و در دفاع از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“وقتی پرسیده شد که realDonaldTrump گفت که او آرزو #GhislaineMaxwellArrested هست. با رسانه اوباش مشتاق به دیدن او و بدهی های آن را شجاع می رساند. واقعیت: موارد در مقابل او هستند و برای جنایاتی که گفته شده است بیش از 25 سال پیش. او سزاوار وثیقه & کردم سلول انفرادی: بیدار سیاست” آقای ریورا نوشت.


آن را اولین بار آقای ریورا صحبت کرد تا به دفاع از خانم ماکسول. روز سه شنبه آقای ریورا به نظر می رسد در فاکس نیوز و پیشنهاد قاضی را انکار قرار وثیقه برای خانم ماکسول بود حرکت برای دلجویی از “اوباش.”

“من فکر می کنم این اتهامات که لرزان بر روی صورت خود,” آقای ریورا گفت. “برای این قاضی به مرغ و نه به این متهم با قرار وثیقه, من فکر می کنم copping به اراذل و اوباش.”

او ادامه داد: خط خود را از دفاع در روز چهارشنبه نشان می دهد Ms ماکسول اعطا شده باید قید وثیقه آزاد است.

“از خواب بیدار بیدار عامیانه. وثیقه است که پیدا کردن از گناه یا بی گناهی. تنها سوال قاضی که آیا متهم را برای محاکمه در آن گناه یا بی گناهی است حکم. #GhislaineMaxwell حق دارد به دادگاه,” او نوشت.

Ms ماکسول طفره رفت بازرسان فدرال برای یک سال پس از دستگیری و مرگ اپستاین. او در نظر گرفته شده است extreme flight خطر که اغلب تاثیر یک تصمیم قاضی در مورد اینکه آیا یا نه به اعطای وثیقه.

بر خلاف آقای ریورا به اشاره است که خانم ماکسول است را تکذیب کرد یک دادگاه محاکمه او برنامه ریزی شده است برای شروع در 12 ژوئیه 2021.

آقای ریورا ادعا Ms ماکسول بود و پنهان از رسانه ها به جای دادستان فدرال.

“او پنهان شدن از ایمیل های روزانه. او پنهان از نیویورک پست. او پنهان از National Enquirer” او گفت:. “هر خبرنگار است که با این نسخهها کار برای یکی از این شایعات که آیا مردم یا National Enquirer آنها می خواستند … به که و به او نشان می دهد میلیون دلار مخفی گاه در جنگل, New Hampshire.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im