گرجستان و جمهوری خواه سناتور کلی Loeffler به فروش می رسد حتی بیشتر سهام پس از coronavirus جلسه از آنچه قبلا گزارش شده

گرجستان و جمهوری خواه ایالت کلی Loeffler داد و ستد میلیون دلار بیشتر در سهام از آنچه قبلا گزارش شده پس از حضور یک غیر عمومی 24 ژانویه جلسه توجیهی در coronavirus که به یک بیماری همه گیر غرق شده در بازارهای جهانی.

بیش از $18.7 متر موجود در انبار در بین قاره ای, تبادل, تجاری, گروه که صاحب بورس نیویورک فروخته شد در Ms Loeffler و نمایندگی در سه جداگانه معاملات مورخ 26 مارس و 11 ماه مارس با توجه به مالی افشا reviewed by the Atlanta Journal-Constitution, the سناتور زادگاه کاغذ.

Ms Loeffler سابق اجرایی در تبادل بین قاره ای که در آن شوهرش جف Sprecher, است, مدیر عامل شرکت.

دستیار Ms Loeffler گفت: مستقل شنبه که فروش بین قاره ای ارز, سهام مالی نمونه انتخاب برای مدیران در این شرکت که داده می شود گزینه ای به در ابتدا آنها را خرید در نرخ تنزیل.

“این است که راه اصلی آنها جبران” دستیار گفت. “فروش این سهام است و یک عمل عادی برای آنها و دیگر مدیران.”

Ms Loeffler و آقای Sprecher همچنین فروش سهام در لباس فروشان Lululemon و tjx زمینه Cos., شرکت مادر محبوب فروشگاه مارک TJ Maxx و Marshalls.

این دانشجوی سال اول سناتور دفتر ادعا شنبه که چنین فروش روش استاندارد برای او و شوهرش.

“این معاملات مطابق با تاریخی نمونه کارها و فعاليت شامل ترکیبی متعادل از خرید و فروش” گفت: Ms Loeffler سخنگوی کری رام. “او سبد سهام موفق شده است به طور مستقل توسط شخص ثالث مشاوران و او اطلاع داده شود, به عنوان نشان داده شده در این گزارش پس از معاملات رخ می دهد.”

فدرال ناظران که نگرانی های Ms Loeffler و دیگر قانونگذاران’ معاملات سهام در شرکت های فردی پس از قانونگذاران شروع به دریافت خصوصی اینتل جلسات در مورد آن نوپای بهداشت بحران است. وزارت دادگستری در حال حاضر بررسی برخی از قانونگذاران های اخیر معاملات سهام سی ان ان گزارش داد اوایل این هفته.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است بیش از 8000 امتیاز – یا بیش از یک چهارم از ارزش خود را – پس از Ms Loeffler و دیگران با حضور 24 ژانویه سناتور-تنها توجیهی در coronavirus.

به عنوان اواخر به عنوان 10 مارس با وجود فروش میلیون ها نفر در سهام Ms Loeffler بود علنا شعار “قوی” ما اقتصاد و “رشد” شغل اعداد.

“نگران #coronavirus? به یاد داشته باشید این: مصرف کننده قوی است, اقتصاد قوی است & مشاغل در حال رشد قرار می دهد که ما در بهترین موقعیت اقتصادی برای مقابله با #COVID19 و حفظ آمریکایی امن” او هنوز توییتی.

نه همه Ms Loeffler را معاملات پس او شروع به دریافت خصوصی اینتل جلسات در coronavirus منعکس کننده دیدگاه بدبینانه از کارشناسان بازار انتظار ممکن است به مختل و یا تقویت با بحران بهداشت و درمان.

او و همسرش به فروش می رسد بیش از 110,000 دلار در Facebook سهام و ریختن $180,336 در سهام wendy chambers یک سرویس آنلاین استفاده شده توسط صاحبخانه و دیگر کاربران برای جمع آوری از نظر قانونی و قراردادی امضا.

در علاوه بر این به Ms Loeffler سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن کارولینای شمالی, دایان فاینستاین, کالیفرنیا, جیم Inhofe اوکلاهما دیوید پردو گرجستان و ران جانسون از ویسکانسین نیز دریافت موشکافی خود را برای معاملات بازار در طول تقریبا همان دوره زمانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>