جورج تاون مک McClung را وارد NBA draft, حفظ واجد شرایط

McClung یک 6-پا-2 گارد که شد آنلاین phenom در دبیرستان با او زرق و برق دار dunks تاسیس خود را به عنوان جورج تاون پویا ترین گلزن حتی در یک فصل کوتاه توسط آسیب است. دروازه شهرستان, Va., بومی رهبری Hoyas با 15.7 امتیاز یک بازی و به طور متوسط 2.4 کمک و 1.4 دزد در 21 بازی.

او از دست رفته یک بازی در شروع کنفرانس بازی با یک چشم آسیب و 10 نهایی 11 با پای راست او دچار آسیب در عمل در اوایل ژانویه. McClung در خانه بود در ویرجینیا که Hoyas بازی خود را نهایی بازی فصل این ماه در شرق مسابقات در حال استراحت پس از یک عمل انجام شده بر روی پای خود با توجه به مربی Patrick Ewing.

تصمیم گیری برای ورود به این سال NBA پیش نویس است که برنامه ریزی شده برای تاریخ 25 ژوئن در نیویورک McClung وارد حتی murkier آب از حد معمول برای بازیکنان به دنبال برای دیدن جایی که آنها ایستاده با نرم افزار پیشاهنگی.

چه قبل از پیش نویس ارزیابی روند به نظر می رسد برای تیم NBA در میان رمان coronavirus همه گیر و یک فصل معلق ناشناخته است. تیم ممکن است میزبان فرد در تمرینات به طور معمول ترکیب می تواند تحت فشار قرار دادند و از آن تاریخ برنامه ریزی شده در اواخر ماه مه.

McClung دارای گزینه ای برای بازگشت به جورج تاون برای نهایی خود را دو سال از واجد شرایط بودن اما باید او را ترک Hoyas خواهد بازگشت بیش از دو full-زمان استارت برای 2020-21 فصل است.

بال Jamorko Pickett یکی از دو Hoyas که شروع هر بازی در این فصل; فارغ التحصیل ارشد Jagan Mosely دیگر بود. Pickett خواهد بود ارشد سال آینده در کنار گارد Jahvon بلر که توانایی آغاز شده در McClung محل پس از جراحت پا و 12 شروع می شود به طور کلی. افزایش دوم مرکز روح عبد وهاب نیز به دست آورد شروع به تجربه در طول کنفرانس در محل انتقال Omer Bati که از دست رفته هفت بازی با آسیب مچ پا.

Bati که رهبری این تیم با 9.8 ریباند یک بازی و فقط ازمایش کرده McClung توسط به طور متوسط 15.5 امتیاز است و در مسیر کامل خود را در رشته ممکن است با توجه به مدرسه و نه رسما تصمیم گرفت که آیا او را به بازگشت به Hoyas برای سال آخر خود را از واجد شرایط بودن. در مارس 14, او posted on Instagram ضمن تشکر از سارکوم و برنامه ایلخانی جان تامپسون جونیور

“این احساس غیر واقعی به فصل دیگری در کتاب” Bati گفت.

باید McClung و Bati ترک برنامه سارکوم چهار باز بورسیه برای فصل آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>