این Hoyas’ ستاره گارد عقب نشینی خانه به استراحت در دروازه شهر Va., در اوایل ماه مارس از دل کندن حاشیه ظاهر در شرق پس از مسابقات تحت روش به آدرس التهاب غلاف کف پا در پای راست خود را که نگه داشته بود او را بیرون از 10 نهایی 11 بازی این فصل است. در طول سال او تا به حال به کارگردانی تمام NBA عوامل که خواستار به پدر و مادر خود ترجیح می دهند نه برای مقابله با این موضوع از آینده خود را در حالی که جورج تاون در ضخامت از بزرگ شرق بازی.

اما در خانه با او دانشجوی سال دوم فصل و پردیس بسته چون از رمان coronavirus همه گیر McClung تا به حال ساعت به mull بیش از گزینه های خود را.

او در نهایت فرود بر آنچه او به عنوان عاقل ترین انتخاب کنید: NBA پیش نویس اما حفظ خود باقی مانده دو سال از واجد شرایط بودن.

“این یک وضعیت برنده-برنده برای من هر چه اتفاق می افتد” McClung گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “من می توانید به [NBA] تیم ببینید که در آن من هستم و آنچه که آنها فکر می کنم آنها را ببینید برای من. در صورتی که ماندن در این پیش نویس ، اگر آن را برای رفتن به مدرسه و کار بر روی یک زن و شوهر از چیزهایی که به عنوان خوبی است.”

McClung گفت که او می بیند تست آب به عنوان یک واقعی اکتشاف از گزینه های خود را.

6-پا-2 دانشجوی سال دوم ثابت خود را هیجان انگیز گلزن قادر به قرار دادن نقاط در خوشه — او به رهبری جورج تاون با 15.7 امتیاز این فصل و به طور متوسط 2.4 کمک و 1.4 دزد در 21 بازی — اما او می داند که او مهارت های تصمیم گیری و انتخاب به ضرب گلوله هنوز در حال توسعه بخش هایی از بازی خود را.

McClung گفت: در حال حاضر بهترین زمان برای در نظر گرفتن گزینه های خود را حتی اگر او دوره نقاهت بعد از جراحت پا و قبل از پیش نویس روند همچنان تیره با NBA در وقفه. بازی آهسته برای او در سال دوم خود را برای مربی پاتریک اوینگ و McClung گفت: او آموخته و حتی بیشتر با هم تیمی های خود از حاشیه در نیمه دوم این فصل است.

او به اندازه کافی راحت به گام بعدی در حرفه خود.

“من فکر می کنم وجود خواهد داشت گزینه های مختلف” McClung گفت. “بدیهی است که من می خواهم به شنیدن این که یک تیم است که به دنبال به پیش نویس من و این بزرگترین چیزی است. اما من فکر می کنم آن را بسیار روشن راه آنها صحبت می کنند به من و آنچه آنها می گویند آنچه آنها را از من است. … ما فقط در حال رفتن برای دیدن آنچه که آنها می گویند و من قصد دارم به ساخت بهترین مثبت و منفی از این وضعیت و تصمیم گیری وجود دارد. که هر بازیکنی رویای بنابراین فقط صحبت کردن به من و خانواده من مردم نزدیک به آن را بهترین زمان برای انجام این کار است.”

در حالی که NBA پیش نویس برنامه ریزی شده است برای 25 ژوئن عادی قبل از پیش نویس فرایند ارزیابی شده است تا حد زیادی طرح میتوانست در طول این بیماری همه گیر. تیم مجاز به انجام و یا حضور در تمرینات با پیش نویس واجد شرایط بازیکنان و نه آنها قادر به تماشای و یا درخواست زنده تصویری از چشم انداز کار کردن.

McClung که ساخته شده یک نام برای خود را با شور dunks و خیره کننده ورزشکاری است که برگزاری امیدواریم که لیگ هنوز هم دارای یک ترکیب. تا کنون NBA تغییر نکرده اواسط مارس تاریخ از آن سالانه ویترین.

در عین حال, نگهبان است و بیشترین وقت خود را در خانه. او اقامت و سرحال جمع آوری اطلاعات از تیم NBA و ایجاد روابط تقریبا.

خود رژیم های تمرین برنامه ریزی شده در سراسر روزانه کلاس های آنلاین شامل مطبوع و آب درمانی برای پا در صبح زمان در سونا و مقدار زیادی از کشش در علاوه بر این به بیشتر تمرینات سنتی. McClung و پدرش تبدیل خانواده زیرزمین به یک سالن طولانی در پیش است.

“من rehabbing. من کار کردن. من انجام همه آن” McClung گفت. “انجام بسیاری از کشش به عضلات راست و فقط در تلاش برای انجام همه چیز — ما مجاز به در ورزشگاه های محلی و یا هر چیزی شبیه به این, اما من برخی از دسترسی به برخی از مکان های است که من واقعا خوش شانس و من در تلاش برای ماندن در این جریان به عنوان آنجا که ممکن است.”

بنابراین زمان زیادی برای فکر کردن در مورد آینده اش McClung امان کمی از افکار این گذشته جورج تاون فصل نیز هست. او گفت: آشفتگی — از دست دادن چهار بازیکن برای نقل و انتقالات در یک هفته دو دهانه در ماه دسامبر و سپس رفتن به یک غیر محتمل شش بازی برنده خط خط قبل از Hoyas از دست داد 10 از نهایی خود را در 13 بازی — می تواند به عنوان یک کاتالیزور برای رشد.

او در سمت چپ صفحه اصلی در ماه مارس با ماندگاری احساس غرور و افتخار است.

“این عجیب و غریب بود. آن را قطعا عجیب و غریب, اما من با افتخار. من با افتخار از بچه ها” McClung گفت. “ما را از طریق تمام است که ما گرد هم آمدند و این چنین زیبا لحظه ای که ما در رفت که برنده خط. من معتقدم اگر همه سالم ماند در این فصل بدون coronavirus این فصل به پایان می رسد بسیاری متفاوت برای ما. که سخت بود تماشا نشسته و قادر به کمک دانستن ما تا به حال یک شات ساخت [NCAA] مسابقات است. خشن بود اما امیدوارم آن را خواهید ما را قوی تر و قوی تر شخصی است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات