در طول جورج تاون بسکتبال را آلوده به فصل یک حقیقت ظهور: این Hoyas تمایل به بهترین بازی خود را پس از گرفتن خبر بد.

با یک استثنا — از دست دادن برای باز کردن بزرگ شرق بازی که شروع گارد مک McClung از دست رفته با یک چشم آسیب — این جورج تاون تیم ثابت کرده است که در آن می توانید به نوبه خود ترش موقعیت های شیرین در دادگاه حداقل در کوتاه مدت. پس از چهار بازیکن در ماه دسامبر تصمیم گرفت که آنها را انتقال جورج تاون قرار دادن با هم یک شش بازی برنده خط خط. پس از McClung صدمه دیده پای خود را در تمرین هفته گذشته Hoyas خود را در زمان شش مرد چرخش به سنت جان و خود بزرگ شرق جاده نفع خود.

جورج تاون dodged فوری فاجعه دوباره شنبه و شکست بزرگ شرق پایین-فیدر DePaul, 76-72 بدون McClung که از دست رفته خود را مستقیم سوم بازی با پا آسیب و با شروع مرکز Omer Bati ترک بازی با یک رگ به رگ سمت چپ مچ پا با 11 دقیقه به بازی.

“این بد پیچ خوردگی” جورج تاون مربی Patrick Ewing گفت. “من مطمئن هستم که چه مدت او می شود اما ما امیدواریم که ما فکر می کنم ما باید او را با شنبه است.”

در حالی که Hoyas به دست آورده مورد نیاز, برنده, تمدید غیاب توسط Bati در علاوه بر این به McClung می تواند آنها را در تنگه وخیم است. دانشجوی سال اول روح عبد وهاب بازی توانایی در Yursteven غیاب شنبه اما پس از junior بال Jamorko Pickett خراب کردن با 1:49 به بازی جورج تاون از پایان بازی با راه رفتن جورج Muresan که بسته کردن پیروزی با یک جفت رایگان می اندازد. بدون Bati و McClung این تیم را به پنج مرد چرخش است.

خوشبختانه برای جورج تاون آن را تا یک هفته قبل مواجه ساقی در جاده Feb. 15.


[جان فایننشتاین: باب شوالیه در گذشته به خانه می آید به یک بازی بسکتبال ایندیانا]

این Hoyas شد انتهایی 55-50 زمانی که Bati در زمان سقوط سخت در زیر سبد و ماند در دادگاه برای برخی از زمان خود را محکم فشار چپ پا و مچ پا. زمانی که سارکوم راه می رفت در دادگاه برای بررسی در او ساخته شده آن را تقریبا به جایی که Bati شنبه, انداخت, در مرکز و سپس فریاد زد وهاب به عقب بر گردیم در ازدحام و آماده بعد از توصیف او فقط فکر می کردم در آن زمان به عنوان “بعد مرد.” Bati کمک کرده بود خاموش دادگاه رفت و به طور مستقیم به اتاق قفل و نمی بازگشت مجبور در حال حاضر صالح Hoyas به نونهالان بدون او.

جرجتاون (14-10, 4-7 بزرگ شرق) آینه سارکوم را ذهنیت و outscored DePaul 26-17 پس از Bati چپ دادگاه.

این Hoyas در حال حاضر در موقعیت خوبی به دست گرفتن کنترل از این بازی به عنوان DePaul ستارگان تیراندازی پژمرده در نیمه دوم اما نیمه راه از طریق دوره جورج تاون نشده بود هنوز موفق به گرفتن منجر شود.

به زودی پس از Bati رفت گارد نقطه ترل آلن مجبور گردش مالی نزدیک midcourt از Hoyas’ مطبوعات دفاع. او سوار به سطل و پس از سه از دست رفته تلاش Hoyas وهاب در نهایت یک سطل برای مساوی کردن بازی در 57.

این مرکز پس از فرار در دفاع و کمک یک کلید بلوک قبل از تاریخ و گارد Jahvon بلر به جورج تاون اول آن منجر شود بازی با یک جفت از پرتاب آزاد با 7:49 به بازی. این Hoyas در زمان بیش از برای خوب کمتر از دو دقیقه بعد با دو نقطه در خط ناپاک از آلن.

“آنها نیست و ترک آنها نگه داشتن مبارزه” سارکوم گفت. “ما رفت بزرگ به Seton Hall ما جنگیدند به این بازی جنگیدند و کاهش آن به سه . . . می توانست تا به حال فرصت را به نفع خود. اما ما منعکس است.”

بلر شروع بازی سوم در محل McClung رهبری این تیم با یک حرفه ای-بالا 30 امتیاز شکستن قبلی خود را بهترین از 23 مجموعه دو بازی پیش. کاربر نمی sub شنبه و 11 و 18 از کف از جمله 4 از 10 در سه اشاره گر.

Bati اضافه شده 16 امتیاز و هشت ریباند در فقط کمتر از 27 ساعت. آلن بازی تمام اما 98 ثانیه از این بازی تا به حال 12 امتیاز و نه کمک تنها یک دیش خود را حرفه ای بالا است. وهاب به حال شش امتیاز از شش بلوک و هشت ریباند زمین در چه سارکوم به نام با کیفیت تیم برنده است.

“شش مسدود شده عکس. من حتی نمی دانم — هنگامی که آخرین باری که ما تا به حال یک بازیکن در تیم ما شش مسدود شده, عکس, شاید Dikembe [Mutombo] یا آلونزو [عزاداری]?” سارکوم گفت.

پیروزی بود شاید یک فریب آمیزی معنی دار یکی برای Hoyas فراتر از اهمیت زنده ماندن بدون هر دو Bati و McClung برای 11 دقیقه.

اگر چه DePaul (13-11, 1-10) تنها یک پیروزی در شرق آن رکورد belies بیشتر احترام نجومی.

آبی شیاطین نیز در nonconference کشیدن خاموش برنده در شماره 17 آیووا در ماه نوامبر و در برابر Texas Tech در اضافه کاری در ماه دسامبر. خود را تنها کنفرانس برنده آمد و پس از آن — شماره 5 ساقی در ژانویه بخشی از آنچه نگه داشته DePaul در شماره 66 در NCAA خالص رتبه بندی.

DePaul مربی دیو Leitao توضیح داد تیم خود را ثبت و به عنوان نتیجه روانی ساقط.

“ذهن است که واقعا مهم است Leitao گفت. “در یک راه خوب آن را می توانید برخی از فوق العاده همه چیز و بدن را به دنبال خواهد داشت. اگر آن را در یک مکان واقعا خوب و سپس بدن را تعطیل و در برخی از چیزهایی که شما سعی می کنید برای انجام هر روز و هر بازی. ما نه تسلط است که به می دانم که از طریق خوب و بد ضخیم و نازک شما می دانید که شما انجام آنچه شما هر روز انجام دهید.”

حداقل برای 11 دقیقه شنبه, Georgetown نه تنها که.

ادامه مطلب: چه NCAA March Madness براکت نمایش نمی تواند نشان دهد: تیم های بزرگ. مریلند غلبه یکی دیگر از اوایل کسری برنده در ایلینوی به تنهایی بالای ده بزرگ سه under-the-رادار تهدید به ایجاد سر و صدا در مارس جنون بیلور کوچک-مدرسه نقل و انتقالات رفته از اتوبوس سواری و باز ورزشگاه شماره 1 فلوریدا قانونگذاران می خواهند NCAA ورزشکاران برای دریافت پرداخت می شود در حال حاضر: ‘اگر آن اشتباه است چرا صبر کنید؟’ “من بهترین dunker در کشور’: پرسش و پاسخ Toppin است دیتون را flyer

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im