“ما در طول ماه زمانی که اتباع برنده سری جهانی گفت:” سناتور مدیر بازاریابی اشلی Grotte که در 11 سال با این تیم است. “ما گفت:” خوب آن را به یک بازی سرگرم کننده 2020 فصل برای ما از آنجا که بسیاری از کسانی که بچه ها آمده اند از طریق هریسبورگ.’ ما خیلی افتخار است که در اینجا.”

Grotte و همکاران او هنوز نهایی هستهای تبلیغاتی, برنامه, برای فصل آینده, اما طرفداران می توانند انتظار آن را شامل چند بوندس لیگا-اختصاصی جشن, در علاوه بر این به bobbleheads و شب تم. در ضمن این تیم پرده برداری متناوب کلاه به مناسبت اتباع’ قهرمانی و اگر شما تا کنون فکر آنچه پدر و بنیانگذار جورج واشنگتن ممکن است نگاه مانند toasting یک سری جهانی برنده تعجب می کنم نه بیشتر.

“Minor league baseball آن شناخته شده است هتاک دوست داشتن سرگرم کننده بیش از حد بالا تبلیغات” گفت: Brandiose بنیانگذاران Jason کلاین شرکت که توسط مغز در پشت چنین تیم هویت به عنوان ریچموند سنجاب پرنده, موشک, شهر زباله های پاندا و زرد چمن پودلس. “ما گفت:” چگونه ما ایجاد یک سرگرم کننده باید-باید کلاه برای اتباع طرفداران?’ آن را در خارج از جعبه از آنچه که به طور سنتی در نظر گرفته شده برای قهرمانی تیم, اما این یک عشق نامه ای به اتباع.”

سناتور و Brandiose مورد بحث ترکیب هریسبورگ عمو اسلم طلسم به طراحی کلاه, اما آنها تصمیم به ویژگی های واشنگتن برای او آشکار اتصال به سناتور’ پدر و مادر ، Brandiose ارسال سه طرح برای در نظر گرفتن یک هفته پس از مسابقات جهانی است. هر یک به تصویر کشیده واشنگتن در اسکی عینک ایمنی باید لوازم جانبی برای کف دار clubhouse جشن.

سناتور حل و فصل در یک طراحی از واشنگتن بالا بردن یک انگشت در هوا و پاشش یک بطری شامپاین با 2019 بر روی برچسب. (واشنگتن شناخته شده بود برای جذب کردن از زمان به زمان.) در حالی که هریسبورگ اولیه کلاه قرمز این تیم را انتخاب کرد نیروی دریایی آبی به عنوان رنگ پایه برای آن بطری ظاهر جورج طراحی به عنوان یک اشاره ای به آبی جایگزین لباس اتباع عینک سراسر برگشتی. طلا لبه Grotte گفت: ساخته شده از shimmery پارچه.

نصب کلاه در دسترس هستند در 10 اندازه 40 دلار از طریق preorder از طریق ژانویه و یا زمانی که منابع را اجرا کنید و از آنها انتظار نمی رود که به کشتی تا ماه ژوئن. سناتور ممکن است با قرار دادن لوگو بر روی اضافی کالا در این فصل و این احتمال وجود دارد تیم را جایگزین کلاه در این زمینه برای بازی را انتخاب کنید. پس کلاه رونمایی شد دوشنبه گذشته این تیم با دریافت سفارشات از تقریبا در هر دولت است.

“آن بوده است تا به خوبی دریافت کرده و ما هیجان زده به نظر می رسد مردم فکر می کنم آن را به عنوان عالی به عنوان ما” Grotte گفت.

جزئیات بیشتر در مورد اتباع:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im