جورج Floyd: پلیس ضد شورش آتش گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی و ساختمان های سوختگی به عنوان اعتراض به ده ما آمده

پلیس ضد شورش شلیک گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور و بیشتر ساختمان شعله ور مجموعه به عنوان اعتراض به مرگ در بازداشت گزارشی مرد به بیش از یک دوجین از شهرهای آمریکا.

بسیاری از اعتراضات مسالمت آمیز و یا حداقل بخشی از آنها شدند. در جای دیگر, مردم سنگ پرتاب کردند و پلیس شعله ور مجموعه ساختمان ها به عنوان افسران در پاسخ به شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی.

در مینیاپولیس مستقل شاهد ولز فارگو بانک و اداره پست ساختمان واقع شده و نزدیک به شهر را در 5 حوزه پلیس ایستگاه آتش کشیدند. ضخیم دود تند خو برداشته در امواج.

در جای دیگر معترضان به آتش زدن پمپ بنزین. در همان زمان تعدادی از ساکنان خواست مردم به آتش زدن ساختمان ها در جامعه خود را. برخی از گزارش ها گفت: در برخی موارد افراد سعی در خاموش کردن آتش با آب.

“پراکنده مسالمت آمیز از منطقه بلافاصله” پلیس با لباس ضد شورش گفت: در loud-speaker, به عنوان آنها به دنبال راندن معترضان از اطراف 5 Precicnt در Lyndale محله است. “اگر شما همچنان به مانع مقاومت در برابر و یا با دخالت ماموران پلیس شما خواهد بود نقض ایالتی مینه سوتا مجسمه و شما را دستگیر می شود بلافاصله.”

22 ساله به نام امیلی هام بود که بازدید از هوستون, تگزاس, در دفاع از تصمیم برای تنظیم شعله ور به فروشگاه هدف و دفتر پست. “ما مقید به گرفتن توجه مردم,” او گفت:. “ما در حال تلاش برای به دست آوردن دولت توجه است. آنها توجه خواهد شد امشب.”

اعتراضات رسیده از ساحل به ساحل و در زمان در مکان های مانند شارلوت کارولینای شمالی و واشنگتن دی سی.

برایان گفت: کمپ در توییتر او اعلام وضعیت اضطراری و تلفن تا 500 سربازان به “برای حفاظت از افراد و اموال در آتلانتا”. او گفت: گرجستان گارد ملی را استقرار “فورا” برای کمک به اجرای قانون است.

در نیویورک معترضان با پلیس پس چه شده بود تظاهرات صلح آمیز است. داشتن راهپیمایی به بروکلین فعالان که راه می رفت از منهتن شعار توهین در افسران صف خارج از مرکز بارکلیز و حلیم آنها را با آب بطری. پلیس با اسپری در یک چشم-تحریک کننده های شیمیایی را تا حد زیادی متنوع جمعیت چند بار گزارش گفت:.

تظاهرات گرفته شده است که مقامات در شهرهای مختلف تا حدودی با تعجب به دنبال مرگ یک غیر مسلح سیاه جورج فلوید, 46 پس گرفته شده و به پلیس بازداشت کرده است. خشم بیش از این حادثه افزایش یافت و پس از تلفن همراه فیلم ظهور نشان می دهد یک افسر پلیس درک چوین بالا در آقای فلوید گردن برای بیش از هشت دقیقه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و اجتناب جورج فلوید شورش در کاخ سفید

روز جمعه آقای چوین, 44 شد به اتهام قتل درجه سوم و قتل نفس و به زندان برده شد. سه نفر دیگر از افسران که در حال حاضر و اخراج از مینیاپولیس اداره پلیس شده اند متهم در این نقطه است.

خیلی از خشم بود سوخت توسط این واقعیت آقای فلوید صرفا آخرین در یک خط طولانی از غیر مسلح آمریکایی آفریقایی تبار مردان به سست زندگی خود را در دست افسران پلیس. تعدادی از معترضان بسیاری از آنها جوان آفریقایی آمریکایی صرفا گفت: “این برای ما برادر جورج.”

“این است که پس گیری” گفت: Cassie Macedo, 24 دانشجو و سازمانده که گفت: مغازه ها که شده بود آسیب دیده را بهبود می یابند. او گفت: ملت کل سیستم عدالت کیفری و بیشتر مورد نیاز به طور کلی.

او گفت: تغییر خواهد تنها زمانی که جامعه در اختیار پلیس است. در غیر این صورت آنها ادامه خواهد داد به اقدام علیه منافع مردم از رنگ. او گفت: جامعه شده بود سازماندهی برای اطمینان حاصل شود مردم می توانند دسترسی به دارو اگر داروخانه خود نابود شده بود.

“من در اینجا حمایت از جامعه من,” او گفت:. “اما من نیز در تمیز کردن پس از آن.”

لیزا Bromer, 54, سفید, پرستار, گفت که او نگران بود تنظیم شعله ور به ساختمان خواهد منحرف کردن اذهان از مبارزه با نژاد پرستی در این شهر است. “جورج فلوید می خواستم این” او پرسید.

گفت: محمد 28 ساله تاجر گفت که او تا به حال به نام پلیس پس از معترضان تنظیم نور به چندین خودرو و یک پمپ بنزین. در عین حال او گفت: به غیر از دو افسر توقف به طور خلاصه و سپس ترک هیچ چیز انجام شده است. به عنوان او صحبت کرد, اتومبیل تبحر و براق پدید آمده از یک دفتر کار در ایستگاه های گاز.

“من لزوما موافق با تنظیم آتش به همه چیز اما من درک خشم” او گفت:. “اگر این نبود یک محله فقیر ساخته شده تا از مردم از رنگ آنها را فرستاده آتش سوزی کامیون در حال حاضر.”

وی افزود: “این است که امریکا در حال حاضر.”

گزارش اضافی توسط آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>