جورج فلوید تظاهرات: زن اقدام به اتهام قتل پس از رزمناو پلیس برخورد با کوکتل مولوتف

27 سال است به اتهام چهار فقره قتل متهم پس از اتهام پرتاب کوکتل مولوتف در یک رزمناو پلیس در طول تظاهرات در بروکلین.

سامانتا Shader خواهر Darian, 21 بود همچنین بنا به گزارش های گرفته شده به زندان برای تلاش برای تداخل با او بازداشت.

این جفت ارز در میان 3,000 تظاهرکنندگان در شهر نیویورک در شب جمعه بخشی از یک سری از تظاهرات سراسر کشور بعد از مرگ مرد سیاه جورج فلوید در مینیاپولیس در روز دوشنبه.

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه, NYPD کمیسر درموت شیا اظهار داشت: “این فضل خدا است که ما لازم نیست که مرده افسران امروز.”

شیا گفت که اکثریت قریب به اتفاق معترضان مسالمت آمیز اما گفت: برخی با قصد ایجاد اختلاف.

در این عکس ارائه شده توسط خدیجه آتش نشانان کار به مهار شعله های آتش از یک اداره پلیس شهر نیویورک ون به آتش کشیده پنج شنبه, مه 29 سال 2020 در بروکلین شهر نیویورک, در میان اعتراض از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در روز یادبود در مینیاپولیس. (خدیجه از طریق AP) (AP)

“آینده به مجلس قبل از عبادت با لود سلاح گرم با آجر با کوکتل مولوتف دورترین چیز از اطاعت مدنی.”

“بی شماری” ماموران در بیمارستان شیا گفت: “هیچ تبعیض که آیا آن یک افسر سفید, سیاه, افسر نر افسر یا افسر زن. آنها هدف هر کسی در یک مدرسه.”

گزارش شده است که 20 سال از معترضان به بیمارستان منتقل شد و پس از درد و رنج تشنج و خشونت آمیز پس از هل به زمین در طول تظاهرات.

Dounya Zayer بعد از ارسال چندین فیلم در توییتر از بیمارستان توضیح آنچه اتفاق افتاده بود به او.

“این به من بود و من می خواهم به یک چیز روشن به تمام مردم است که اظهار نظر نهفته در زیر این ویدئو. من نمی تف در این افسر ، من با پوشیدن یک ماسک صورت. او به من گفت که از خیابان و سپس بلافاصله به من انداخت و از راه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>