جورج فلوید تظاهرات: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “MAGA را دوست دارد سیاه و سفید مردم پس از متهم به تحریک خشونت نژادی

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او “هیچ ایده” آیا counterprotest با حامیان خود روبرو خواهد شد تظاهرکنندگان پس از او پیشنهاد کرد “MAGA شب در کاخ سفید” به دنبال تظاهرات در واشنگتن دی سی در پی پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

پرسید که آیا رئیس جمهور نگران بود پیام خود را استوکس نژادی و خشونت گفت: “نه اصلا … من هیچ نظری ندارم اگر آنها در حال رفتن به اینجا. آنها عشق آفریقایی, آمریکایی, آنها, عشق, مردم سیاه و سفید. MAGA را دوست دارد سیاه و سفید مردم است.”

نظرات خود را به دنبال یک رشته از تهدیدات و اتهامات در روز شنبه در حال رشد در میان تظاهرات و داد و بیداد در شهرهای آمریکا پس آقای فلوید مرگ و اتهام قتل رو درک چوین یک شرکت سابق مینیاپولیس افسر پلیس است که فیلم برداری زانو زدن در برابر آقای فلوید گردن برای چند دقیقه در حالی که او دوخته بود به زمین و در دستبند.

روز جمعه رئیس جمهور در دفاع از خود هشدار داد که “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” — که توییتر تا به حال سانسور برای شرکت در قوانین در مورد پیام های ترویج یا ستایش خشونت و ادعا کرد که او گفت: “از آن سخن گفته شد به عنوان یک واقعیت و نه به عنوان یک بیانیه”.

“این بسیار ساده است هیچ کس باید هر گونه مشکل با این دیگر از آن متنفر و کسانی که به دنبال علت مشکل در رسانه های اجتماعی,” او گفت:.

رئیس جمهور مورد انتقاد قرار گرفت برای استناد به عبارت infamously ادا شده توسط سابق پلیس میامی که رئیس نژادپرستانه و تهاجمی پلیس موجب شورش در 1960s.

در یک سری از پیام های تهدید نشان می دهد که سرویس مخفی عوامل مشتاق به تحمیل خشونت با “سگ باطل” و “شوم سلاح” در مقابل معترضان که از طریق شکستن شمشیربازی در خارج از کاخ سفید رئیس جمهور همچنین با انتقاد شهردار موریل Bowser گفته او “همیشه به دنبال پول و کمک” و “نمی خواهد اجازه دهید DC پلیس درگیر”.

این کشور در تضاد رئیس جمهور ادعا و تایید کرد که DC پلیس در صحنه همراه با ما پارک پلیس.

در ملامت شهردار نوشت: “من اداره پلیس را همیشه محافظت از DC و همه کسانی که در آن هستند که آیا من با آنها موافق (مانند کسانی که ورزش اول خود را اصلاح راست) و یا کسانی که من نمی (یعنی realdonaldtrump) … در حالی که او پنهان خود را پشت حصار ترس/تنهایی من ایستاده w/ مردم مسالمت آمیز ورزش اول خود را اصلاح و درست پس از قتل #GeorgeFloyd & صدها سال از نژادپرستی نهادی.”

او افزود: “هیچ سگ باطل & شوم سلاح. وجود دارد فقط یک ترس مرد. ترس/تنهایی … من بخوانيد و ملت ما به ورزش بزرگ داری حتی در حالی که این رئیس جمهور همچنان به تلاش برای تقسیم. قدرت ما این است که در صلح و آرامش در صدای ما و در نهایت در صندوق های رای در ماه نوامبر است.”

پیشنهاد او که خود را MAGA یا “امریکا بزرگ دوباره” حامیان ممکن است counterprotest نیز به پیروی از هشدارهای مقامات ایالت مینه سوتا که طلب سفید supremacists و دیگر گروه های جناح راست می تواند با سوء استفاده از هرج و مرج در تظاهرات خود نژادپرستانه به معنی.

رئیس جمهور همچنین با سرزنش “Antifa” و “چپ رادیکال” برای هرج و مرج در تظاهرات ظاهرا تضعیف گسترده خواستار عدالت و اصلاحات پس از بی شماری قسمت از خشونت پلیس قریب به اتفاق جوامع سیاه.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است حاکی از به وزارت دفاع به استقرار نظامی آمریکا پلیس به مینیاپولیس در صورت لزوم.

“ما نظامی آماده, مایل و قادر در صورتی که تا کنون می خواهید به تماس با ما نظامی” رئيس جمهور گفت: در روز شنبه. “ما می توانیم سربازان بر روی زمین بسیار به سرعت.”

در پیام خود را با هدف آقای مغلوب ساختن پیشی جستن شهردار Bowser خود به نقل از مارتین لوتر کینگ جونیور و گفت: “این دیگر یک انتخاب دوستان من بین خشونت و عدم خشونت. آن است یا خشونت و یا دفاع از اسلام.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>