جورج فلوید تظاهرات: سرویس مخفی عوامل ضد شورش مقابله با معترضان که پشت سر هم از طریق کاخ سفید سنگر در شب از هرج و مرج

سرویس مخفی عوامل ضد شورش درگیر شدند با جمعیت معترضان که پشت سر هم از طریق موانع نزدیک به کاخ سفید, انفجار آنها را با اسپری فلفل در چه ناظر به عنوان یک صحنه از ‘جنون’ در پایتخت کشور است.

آن آمد تنها چند ساعت پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید مردم در اعتراض به مرگ جورج فلوید با “سگ باطل” و “شوم سلاح” اگر آنها نقض کاخ سفید حصار.

روزنامه نگار Alejandro Alvarez است: “جنون در خارج از کاخ سفید است. سه هشدارهای غیر قانونی مجمع از سرویس مخفی قبل از طوفان به جمعیت است.”

این یکی از ده ها تن از flashpoints در یک روز تاریک برای امریکا دیدم که گارد ملی فعال در واشنگتن DC و حداقل 9 متحده در حالی که شهرداران شهرستان در سراسر کشور – از جمله لس آنجلس و فیلادلفیا – تلاش برای قفل کردن شهروندان خود را با عجله مقررات منع رفت و آمد سفارشات.

در شیکاگو پلیس مطرح پل برای متوقف کردن معترضان از رسیدن به برج ترامپ در نیویورک یک NYPD خودرو منفجر و به یک جمعیت از مردم که سعی در مسدود کردن راه خود را در حالی که گسترده غارت دیده می شد در لس آنجلس.


گارد ملی فرستاده شد در مینیاپولیس که در آن خیابان بودند شعله ور با تنش و خشونت در شنبه شب پس از تکرار اختلالات قبلی شب.

آقای ترامپ تشویق آنها را از طریق توییتر ارسال: “گارد ملی منتشر شده در مینیاپولیس به انجام این کار است که دموکرات شهردار نمی تواند انجام دهد. باید استفاده شده است 2 روز پیش و آنجا را نداشته اند و آسیب های مقر پلیس نمی خواهد که در نظر گرفته شده است و بیش از بین برد.”

وی افزود: “کار بزرگ توسط گارد ملی. هیچ بازی!”

در پایتخت کشور بر روی زمین فیلم نشان داد خطوط یونیفورم افسران عقب هل دادن جمعیت به عنوان بطری و مایع در حال پرتاب از طریق هوا.

بعد از معترضان نقض دوم مجموعه ای از موانع از غنی لافایت میدان شدند و به عقب رانده و تعقیب توسط سرویس مخفی افسران.

نزدیکی آمریکا و سناتور کامالا هریس پیوست صلح آمیز معترضان که شعار ‘دست ندهید شوت’ – اشاره به قتل مایکل براون در فرگوسن میسوری است.

صحبت کردن در کیپ کاناورال فلوریدا پس از پرتاب موفقیت آمیز از ایلان موشک در روز قبل از آن آقای ترامپ لعنتی آنچه او به عنوان “تظاهر, غارتگران و آنارشیست” که به خیابان آمده اند و به آنها هشدار داد که “وجود خواهد داشت هیچ هرج و مرج”.

“حافظه از جورج فلوید است که dishonoured توسط تظاهر, غارتگران و آنارشیست” او گفت:. “خشونت و خرابکاری است که توسط رهبری Antifa و دیگر رادیکال جناح چپ گروه که در حال ترساندن از گناه, از بین بردن مشاغل صدمه زدن به کسب و کار و به آتش کشیدن ساختمان ها است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>