سه دیگر, سابق, مینیاپولیس, اداره پلیس, افسران انتظار می رود به عنوان جرم جنایی متهم در ارتباط با جورج فلوید مرگ خانواده وکیل گفت. درک چوین بود به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد چهار روز پس از فیلم خود را نشان داد زانو قرار داده شده بر روی آقای فلوید گردن برای تقریبا نه ساعت. دیگر ماموران در صحنه اند و در عین حال به شارژ.

آخرین توسعه می آید پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موجب واکنش شدید برای خود باغ گل رز نشانی در روز دوشنبه که پس از آن منجر به او را در راه رفتن به سنت جان کلیسای اسقفی برای یک عکس op. اسقف صحبت کردن در برابر لحظه ای آشکار مسلح افسران پلیس حذف کشیش از ساختمان بدون پیش اخطار برای رئیس جمهور رویداد.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین تهدید به استقرار نظامی اگر دولت استانداران را به پایان دادن به در جریان تظاهرات خشونت آمیز در سراسر ایالات متحده و اتحادیه اروپا اعلام کرد که آن را “شوکه و وحشت زده” پلیس “سوء استفاده از قدرت” در کشور است.

دنبال زندگی می کنند به روز رسانی

مادر جرج فلوید را خواستار عدالت

Roxie واشنگتن از آقای فلوید دختر Gianna صحبت کرد در طول ماه مارس در هوستون.

“Gianna ندارد ، او هرگز او را رشد تحصیلات تکمیلی. او هرگز راه رفتن پایین راهرو. اگر یک مشکل وجود دارد او را داشتن که در آن او نیاز به پدر او نیست که نمی,” او گفت:.

“من اینجا هستم تا برای کودک من و من در اینجا برای جورج چون من می خواهم عدالت برای او. من می خواهم عدالت برای او چرا که او خوب بود. مهم نیست چه کسی فکر می کند او خوب بود. و این اثبات است که او یک مرد خوب است.”

تظاهرات حکومت و گارد ملی — سه کلید نقشه ها نشان می دهد مقیاس پاسخ

مستقل است Alex وودوارد به شیرجه داده ها به ببینید که چگونه مرگ جورج فلوید منجر به اعتراض و شورش در سراسر کشور و پس از آن پاسخ از شهرستانها قرار دادن حکومت و دولت خواستار در گارد ملی.

مشاهده کامل شکست:
 

سابق تادیبی افسر به اتهام رانندگی به ایندیانا اعتراض

سابق تادیبی افسر که سوار به یک زندگی موضوع اعتراض چهره یک جرم جنایی بی مبالاتی اتهام دادستان روز سه شنبه گفت. Christa Redman, 32, Kokomo همچنین چهره بزه اتهام رفتار آشوبگرانه و ترک صحنه تصادف Howard County دادستانی اعلام کرد.
 

زندان سوابق نشان می دهد که Redman تسلیم به پلیس و باند از Howard County زندان های Kokomo تریبیون گزارش داد.
 

Redman استعفا از مقام خود را با زندان یکشنبه کلانتر جری آشر گفت. که یک روز پس از او گفته و او را سوار کامیون به یک گروه در نزدیکی یک Kokomo پارک در اعتراض به مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.
 

گفته Redman گذشت متوقف وسایل نقلیه در مقابل او وارد یک تقاطع زده و معترضان قبل از فرار. استشهاد گفت: Redman honked شاخ در تظاهرات قبل از آنها قابل توجه. ماموران بعد از آن واقع شده و در اقامت چند بلوک دور, پلیس گفت:.
 

Redman پلیس گفت که معترضان بودند “فریاد و جیغ در او و فرزندان او در کامیون” استشهاد گفت.|
 

Deza’Rae بندر, 24, از Kokomo آسیب پایدار به دست و بازو پلیس گفت:. A 17-year-old female همچنین پلیس گفت که او نیز قرار گرفت توسط Redman کامیون.
 

یک پیام به دنبال نظر گذاشته شد Redman وکیل.

آسوشیتد پرس

تبلیغات

کمیته قضایی مجلس سنا به برگزاری جلسه در مورد پلیس در استفاده از زور در 16 ژوئن

سناتور لیندزی گراهام از ایالت کارولینای جنوبی اعلام کرد کمیته قضایی مجلس سنا خواهد بود برگزاری یک جلسه در مورد پلیس با استفاده از زور پس از مرگ جورج فلوید.

این جلسه برگزار خواهد شد در 16 ژوئن.

این کمیته در نظر دارد به تماس با انواع شاهدان به بحث در مورد “بهتر policing” و “تبعیض نژادی در مورد استفاده از زور”.

“ما قصد داریم به درخشش نور در مشکلات مرتبط با آقای فلوید مرگ با هدف پیدا کردن یک راه بهتر رو به جلو را برای ملت ما” آقای گراهام در بیانیه ای گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن آتش سوزی در بایدن بیش از سخنرانی نخوری DC کلیسا و اعتراض پاسخ
 

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج در جو بایدن پس از این معاون سابق رئیس جمهور به شدت انتقاد خود را با استفاده از Washington DC کلیسا به عنوان بخشی از اطلاعیه خود که او استقرار نظامی آمریکا دارایی برای مبارزه با معترضان در پایتخت.

“خواب آلود جو شده است, در سیاست برای 40 سال و کاری نکرد. در حال حاضر او وانمود به پاسخ. او حتی نمی دانند سوال” از رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت حدود شش ساعت پس از آقای بایدن به یکی از اولین و مهمترین سخنرانی از سال 2020 به طور کلی انتخابات است.

که در پاسخ به presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت: در یک سخنرانی صبح روز سه شنبه در فیلادلفیا که رئیس جمهور نیاز به مراقبت “برای همه ما و نه فقط کسانی که رای دادند برای [او را].”

جان T بنت گزارش:
 

مغلوب ساختن پیشی جستن آتش سوزی در بایدن بیش از سخنرانی نخوری استفاده از DC کلیسا

مستقلدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج در جو بایدن پس از این معاون سابق رئیس جمهور به شدت انتقاد خود را با استفاده از Washington DC کلیسا به عنوان بخشی از اطلاعیه خود که او استقرار نظامی آمریکا دارایی برای مبارزه با معترضان در پایتخت. “خواب آلود جو شده است, در سیاست برای 40 سال و کاری نکرد. در حال حاضر او وانمود به پاسخ. او حتی نمی دانند سوالات،”

معاینات پزشکی گروه دفاع رسمی گزارش کالبد شکافی جورج فلوید مرگ

جورج فلوید خانواده رو مستقل کالبد شکافی پس از شهرستان Hennepin, مینه سوتا, معاینات پزشکی گزارش شامل اطلاعاتی است که در فکر مردم بود و گمان.

اما انجمن ملی از محققین پزشکی در دفاع از این گزارش در روز سه شنبه.

“اگر چه مردم ممکن است نگرانی در مورد گنجاندن زمینه های طبیعی, بیماری ها و مسمومیت با مواد مخدر به عنوان “کمک به مرگ’ آقای فلوید را گواهی فوت این عمل معمول برای بازرسان پزشکی” گروه نوشت: در بیانیه ای. “مرگ یک فرایند پیچیده است و اغلب رخ می دهد با چندین تعامل مؤثر از جمله علل فیزیولوژیک استرس آورده فیزیکی مجادلات. بنابراین لیست تمام فراهم می کند جامع تر بيان علت مرگ.”

رسمی گزارش کالبد شکافی اظهار داشت: زمینه ای قلبی و باده به طور بالقوه کمک به آقای فلوید گردن با وجود فیلم نشان دادن یک افسر زانو فشرده را در گردن او برای نزدیک به نه ساعت.

این گروه ادعا کرد که بازرسان پزشکی “بر خلاف خصوصی پاتولوژیست, نه انگیزه ای به آمده تا با یک نظر خاص”.

آقای فلوید خانواده خصوصی استخدام آسیب شناس پزشکی قانونی دکتر مایکل بادن و دکتر Allecia ویلسون یک آسیب شناس در دانشگاه میشیگان دانشکده پزشکی برای انجام جداگانه کالبد شکافی.

کالبد شکافی کاملا متفاوت رسمی یکی از شهرستان آن را به عنوان حکومت آقای فلوید درگذشت از آسفیکسی و او به احتمال زیاد درگذشت و در صحنه است.

تبلیغات

جورج بوش می گوید آشفته و بی عدالتی و ترس است که تنفس آمریکا زیر فلوید مرگ

رئيس جمهور سابق منتشر شد بیانیه ای در همکاری با بانوی اول سابق لورا بوش در مورد مرگ جورج فلوید و پس از آن تظاهرات.
 

“لورا و من نگران توسط, وحشیانه, خفگی جورج فلوید و ناراحت از بی عدالتی و ترس است که تنفس کشور ما” جورج بوش نوشت. “در عین حال ما در برابر اصرار به صحبت کردن به دلیل این است که زمان برای ما سخنرانی. این زمان برای ما به گوش دادن. وقت آن است که برای امریکا به بررسی ما غم انگیز ویژگی ها – به عنوان ما نمی خواهیم برخی از ما بازخرید قوت.”

بیانیه کامل در اینجا:

من در گزارش پنتاگون بیش از یک دهه – اما آنچه اتفاق افتاد در DC این هفته مرا شوکه کرد
 

جان T بنت خود را:
 

کلیان کانوی می گوید که دادستان کل دستور داد که DC منطقه پاک شود از معترضان

یک دستیار به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: رئیس جمهور نیست منظور اجرای قانون فدرال و پرسنل نظامی به استفاده از گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور برای روشن شدن مسیر برای او دوشنبه شب پیاده روی به مرکز شهر واشنگتن کلیسا آسیب دیده در طول آخر هفته در لندن ،

“واضح است که رئیس جمهور نمی داند که چگونه اجرای قانون است و دست زدن به حرکات خود را سفر خود را یک راه یا دیگری” کاخ سفید مشاور کلیان کانوی به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه.

او دوخته مسئولیت در ابتدا بر دوش دادستان کل ویلیام Barr.

جزئیات کامل در اینجا:
 

تبلیغات

خبرنگار تلویزیون تلاش می کند برای جلوگیری LA police دستگیری سیاه صاحبان فروشگاه و خوب سامریان به جای غارتگران

پلیس, سیاه, صاحبان کسب و کار خوب و سامریان که دفاع از یک کشور همسایه فروشگاه از اتهام غارتگران با وجود یک خبرنگار را درخواست.

بازداشت شد, پخش زنده on Fox 11 به عنوان خبرنگار کریستینا Gonzalez توصیف وضعیت اتفاق می افتند در خیابان خارج از وان Nuys, Los Angeles, liquor store در روز دوشنبه.

مونه محلی زن سیاه شده بود به چالش کشیدن ادعا غارتگران قبل از او پرچم پلیس.

Gino Spocchia کامل داستان:
 

 
 

مینیاپولیس اداره پلیس تحت حقوق مدنی بررسی

مینه سوتا بخش حقوق بشر در زمینه حقوق مدنی مسئول در برابر مینیاپولیس اداره پلیس پس از مرگ جورج فلوید هفته گذشته است.

مینه سوتا فرماندار Tim Walz از اعلام روز سه شنبه به عنوان دولت آخرین مرحله برای رسیدگی به خشونت پلیس.

“سکوت و همدستی. Minnesotans می توانید انتظار ما از دولت به استفاده از هر ابزاری که در اختیار ما برای ساختارشکنی نسل از نژادپرستی سیستماتیک در کشور ما” Mr Walz گفت.

“همانطور که ما حرکت رو به جلو ما از جامعه به تماشای آنچه که ما انجام می دهیم نه آنچه که ما می گویند. آن است که رفتن به اقدام در تمام سطوح از محله بالا به تغییر نیاز داریم ببینیم. این تلاش تنها یکی از بسیاری از مراحل به در آمده و در تلاش ما برای بازگرداندن اعتماد با کسانی که در جامعه شده اند که نهان و بی سابقه برای بیش از حد طولانی است.”

بررسی خواهد شد نگاه به این شیوه در اداره پلیس برای 10 سال گذشته برای دیدن اگر پلیس با حضور در سیستماتیک تبعیض آمیز و شیوه های مقابل افراد از رنگ.

بریتانیا احزاب مخالف اصرار بوریس جانسون را به حالت تعلیق صادرات اسلحه و ضد شورش به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ما

Jon سنگ گزارش:


 

تبلیغات

سه افسر پلیس به عنوان جرم جنایی متهم برای جورج فلوید مرگ وکیل می گوید:

اتهامات جنایی انتظار می رود در برابر سه نفر دیگر از ماموران در صحنه پلیس قتل جورج فلوید با توجه به خانواده و وکلای مدافع.

“ما شنیده ام که آنها انتظار دارند به اتهام کسانی که افسران” وکیل خانواده بنیامین Crump گفت: امروز ان بی سی در روز سه شنبه. “ما درک می کنیم آنها شارژ خواهد شد. این چیزی است که خانواده شنوایی از مقامات.”

سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین بود به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد چهار روز بعد از او دستگیر شد در به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده فیلم فشار دادن زانو خود را در برابر آقای فلوید گردن برای چند دقیقه.

الکس وودوارد گزارش:
 

اسقف ‘خشم’ به عنوان کشیش از کلیسا توسط پلیس مسلح قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن مقدس عکس

اسقف مسئول St john’s کلیسای شد ‘خشم’ پس از کشیش از اسقف نشین اسقفی از واشنگتن برداشته شد توسط افراد مسلح به پلیس ضد شورش قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مقدس عکس.

حداقل 20 کشیش و روحانی داوطلب از اسقف نشین بودند در سنت جان لافایت کلیسا در طول روز برای حمایت از معترضان در نزدیکی با آب و تنقلات و دست sanitiser.

کشیش جينی Gerbasi پیشوا از نزدیکی یک کلیسا در جورج تاون بود بسته بندی لوازم مدت کوتاهی پس از 6pm زمانی که پلیس مسلح شروع به اخراج معترضان از پارک لافایت و کلیسا پاسیو, او گفت:, مذهبی, خبری.

جاستین Vallejo گزارش:
 

تظاهرات آتش در سراسر جهان بیش قتل جورج فلوید

معترضان گرفته اند بیش از شهرها مانند لندن و پاریس و آمستردام در اعتراض به خشونت پلیس در ایالات متحده است.

آمریکا را دریافت نمی بین المللی برای به رسمیت شناختن آنچه در جریان است با نژاد پرستی در این کشور است. این تشویق مردم به ترک خانه های خود در میان coronavirus همه گیر در سراسر جهان را نیز در اعتراض به خشونت پلیس.

در اینجا برخی از عکس های فوری از تظاهرات از سراسر جهان:

تبلیغات

سفید supremacists مطرح به عنوان Antifa آنلاین و تحریک خشونت

توییتر حذف یک supremacist حساب بود که تظاهر به نمایندگی از “Antifa” جناح چپ فعال گروه که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سرزنش کرده برای اختلال در جریان تظاهرات در سراسر ایالات متحده.

“این حساب نقض پلت فرم ما دستکاری و دادن سیاست به طور خاص ایجاد حساب های جعلی گفت:” توییتر سخنگوی. “ما در زمان اقدام پس از تایید ارسال یک صدای جیر جیر تحریک به خشونت و شکست توییتر قوانین است.”

جعلی @ANTIFA_US حساب که به نام بر پیروان آن به “f***k شهر” در ارتباط بود به سفید supremacist گروه شناخته شده به عنوان هویت Evropa گفت: توییتر.

Gino Spocchia گزارش:
 

مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر سرویس مخفی به نام مختصر به کنگره در مورد انتشار خشونت آمیز معترضان مسالمت آمیز در نزدیکی کاخ سفید

آخرین اخبار در اینجا:


 

Lil ناس می گوید: خاموشی پنج شنبه است ‘بدترین ایده تا کنون’

Lil بود صحبت کردن در برابر ویروسی جنبش سبقت Instagram که در آن مردم پست یک مربع سیاه و سفید با یک عنوان است که شامل #blackouttuesday.

جنبش شده است یک راه برای مردم برای نشان دادن همبستگی خود را با موضوع زندگی پس از مرگ جورج فلوید در دست چهار سابق مینیاپولیس اداره پلیس. اما فعالان ابراز نگرانی و آن را در واقع کمک می کند تا سکوت جنبش به این دلیل که مربع های سیاه و سفید پیشی Instagram الگوریتم قبلا مورد استفاده برای ترویج اطلاعات حیاتی است.

نوازنده اضافه شده صدای خود را به گفتگو با افکار خود را در حرکت.

 

داستان ما در اینجا:
 

تبلیغات

فرماندار ایلینوی می گوید تهمت بوده است ‘شکست بدبختی’ بیش از جورج فلوید تظاهرات

فرماندار ایلینوی JB پریتزکر به انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به جورج فلوید تظاهرات خواستار آن را “شکست بدبختی”.

آقای پریتزکر یک دموکرات به نام در به سی ان ان OutFront میزبانی توسط Erin Burnett, به انتقاد از رئیس جمهور گفت که او “رئیس جمهور شما از نظم و قانون” در روز دوشنبه.

آقای ترامپ این اظهارات را پس از او به دستور پلیس برای متفرق کردن گروهی از معترضان با گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی هنگامی که او را ترک کاخ سفید دیروز برای بازدید از نزدیکی یک کلیسا برای یک عکس فرصت است.

جیمز Crump گزارش:
 

مرکز کندی به چراغ کم نور برای نه روز به مناسبت پایان جورج فلوید زندگی

مرکز کندی در واشنگتن دی سی اعلام کرد روز سه شنبه آن خواهد بود نور چراغ نه شب به افتخار جورج فلوید.

نه دقیقه نمایندگی از تقریبا ده دقیقه است که یک افسر او زانو قرار داده شده بر روی آقای فلوید گردن.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای liveblog به بار