مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون اعلام کرده است اتهامات جدید علیه تمام چهار سابق افسران درگیر در مرگ جورج فلوید.

دادستان کل اعلام کرد اتهامات علیه توماس لین Tou Thao و جعفر Kueng سه افسران دیده می شود در کنار درک چوین یک افسر که kneeled در آقای فلوید گردن برای بیش از هشت ساعت قبل از مرگش با توجه به شارژ اسناد و مدارک. سه افسران متهم شدند با کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم در حالی که چوین به حال خود هزینه بالا به قتل درجه دوم.

فعال-سربازان وظیفه بودند و در ضمن به خانه فرستاد از کشور کنگره آمریکا روز چهارشنبه پس از وزیر دفاع علامت Esper گفت: قیام عمل باید استفاده شود “تنها در فوری ترین و مبرم از شرایط” و افزود: “ما در یکی از آن شرایط در حال حاضر.” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را که پشتیبانی با استفاده از نیروهای نظامی برای سرکوب تظاهرات گزارش شد ناگهان توسط نظرات و احساس وزیر دفاع بیانیه خارج از خط.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای ما زنده وبلاگ به بار

یک افسر در بازداشت پلیس به صدور حکم برای پلیس درگیر در جورج فلوید مرگ

حداقل یک افسر علاوه بر درک چوین در حال حاضر دستگیر شده در ارتباط با فلوید مرگ در انتخابات گفت: در دادستان کل کیت الیسون کنفرانس مطبوعاتی.

توماس لین Tou Thao و جعفر Kueng همه سابق افسران متهم شده اند با کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم. درک چوین بود که دیده می شود علاوه بر جورج فلوید مرگ در فیلم است که موجب سراسر کشور اعتراض خود را به حال هزینه بالا در روز چهارشنبه به قتل درجه دوم.

مینه سوتا دادستان کل می گوید مورد را ‘ماه’ در برابر افسران درگیر در جورج فلوید مرگ

کیت الیسون گفت: تیم خود را صرف “ماه” کار در مورد قبل از آن می رسد در دادگاه در حالی که به دنبال سرد انتظارات در مورد سریع نتیجه. “این را برخی از زمان” دادستان کل گفت: در پاسخ به سوال در مورد یک جدول زمانی برای این مورد است.

“جورج فلوید اهمیت. او عاشق بود. خانواده اش مهم است. زندگی او ارزش”: کیت الیسون مسائل عاطفی بیانیه در حالی که اعلام اتهامات جدید علیه افسران سابق

مینه سوتا دادستان به نام در جوامع رنگ و متحدان و صنایع مختلف برای پیاده سازی عمده تغییرات و تحولات در پی تظاهرات در سراسر کشور است.

“ما باید برای شروع که کار به عنوان خوب,” او گفت:. “ما به کمک شما نیاز دارند و ما باید همه انرژی است.”

تبلیغات

مینه سوتا دادستان کل اعلام کرد حکم بازداشت برای سه نفر دیگر از افسران در جورج فلوید مرگ

دادستان کل کیت الیسون تایید دفتر خود صادر کرده است و حکم دستگیری برای توماس لین Tou Thao و جعفر Kueng که متهم شده اند با کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم.

او همچنین می گوید که او تا به بالا Derek چوین سوم-درجه به اتهام قتل, به قتل درجه دوم.

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون دارای کنفرانس مطبوعاتی

AG است که انتظار می رود به اعلام جدید اتهامات علیه این سه نفر افسران درگیر در کنار درک چوین در قتل جورج فلوید.

به روز رسانی زنده به…

همه افسران سابق در حال حاضر متهم پس از مرگ سیاه مرد مینیاپولیس

الکس وودوارد می نویسد: سه سابق مینیاپولیس افسران پلیس درگیر با مرگ جورج فلوید متهم شده اند به عنوان همدست در قتل او با توجه به گزارش.

درک چوین که دستگیر شد در به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده فیلم حفر زانو خود را به پشت آقای فلوید گردن برای نزدیک به دو ساعت در روز یادبود متهم شد با سوم قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس چهار روز بعد.

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون است که انتظار می رود به بالا بردن این هزینه را نیز شامل قتل درجه دوم. صدور حکم دستورالعمل توصیه می کنند تا به 40 سال زندان برای قتل درجه دوم و 25 سال برای سومین قتل درجه اگر محکوم کرد. درجه دوم قتل نفس می تواند یک حکم 10 سال زندان است.

توماس لین Tou Thao و جعفر Kueng را به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم.

تبلیغات

Breaking: اتهامات جدید علیه همه افسران درگیر در جورج فلوید مرگ

باراک اوباما به آدرس ملت امشب

رئيس جمهور سابق صحبت خواهد کرد و به این کشور در میان دیگر بعد از تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید:

مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم حمایت وزیر دفاع با وجود نظرات بیش از نظامی, دبیر مطبوعاتی می گوید:

جان بنت می نویسد: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز اعتماد به نفس در علامت گذاری Esper با وجود این وزیر دفاع شکستن با رئیس جمهور بر سر اینکه آیا برای استفاده از فعال وظیفه نیروهای نظامی برای سرکوب تظاهرات در اطراف جورج فلوید مرگ در حالی که در بازداشت پلیس.

“همانطور که در حال حاضر وزیر Esper است که هنوز وزیر Esper” دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany روز چهارشنبه گفت:. “باید [او] از دست دادن ایمان ما تمام خواهد شد یادگیری در مورد آن در آینده است.”

آقای Esper گفت که او مخالف است و به رئیس جمهور ممکن است با استفاده از قدرت خود را در زیر قیام عمل به استقرار فعال وظیفه نیروهای نظامی برای سرکوب اعتراضات در بسیاری از ما در شهرهای بزرگ اعتراض به آقای فلوید مرگ در دست افسر پلیس سفید در مینیاپولیس; آقای فلوید بود یک مرد سیاه و سفید. این وزیر دفاع به خبرنگاران گفت: پیش از آن در روز است که با استفاده از نیروهای فعال باید یک “آخرین گزینه” برای آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات

نمایندگان مجلس با تجمع در پشت اریک گارنر استفاده بیش از حد از زور پیشگیری عمل 2019

به عنوان نماینده کالیفرنیا جان Garamendi یادداشت قانون “منع اجرای قانون از اعمال هر گونه فشار به گلو یا لوله که ممکن است به جلوگیری و یا مانع تنفس” –

Breaking: چوین به اتهام قتل درجه دوم و اتهامات جدید برای دیگر درگیر افسران

اتهامات افسران درگیر در جورج فلوید مرگ به زودی اعلام می شود

ما منتظر بالقوه اخبار در مورد اتهامات افسران درگیر در جورج فلوید مرگ است. در ارتباط باشید برای مطلب:

تبلیغات

فعال-وظیفه نیروهای ترک از کشور کنگره اعتراض

فعال-سربازان وظیفه خبر در میان روز از تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در حال حاضر بازگشت به خانه با توجه به یک گزارش جدید:

فعال-وظیفه نیروهای ترک از کشور کنگره اعتراض

فعال-سربازان وظیفه خبر در میان روز از تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در حال حاضر بازگشت به خانه با توجه به یک گزارش جدید:

مغلوب ساختن پیشی جستن چشم ما نظامی برای سرکوب اعتراضات با وجود خود شک و تردید در مورد آن را به عنوان یک نیروی پلیس

جان بنت می نویسد: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد نیروهای نظامی آمریکا به عنوان یک نیروی عضلانی برای سرکوب گاهی خشونت آمیز تظاهرات در تناقض نظر خود را که پس از 9/11 درگیری نشان می دهد پنتاگون است بی اثر از اداره پلیس است.

رئیس جمهور دوشنبه شب strode به باغ گل سرخ و اعلام کرد “این شورش ها و بی قانونی است که در سراسر کشور ما” اعلام کرد با چند جزئیات: “ما به پایان خواهد رسید آن را در حال حاضر.” او اشاره کرد او در یک تلفنی پیش از آن در روز خواست های محلی و مقامات دولتی برای استقرار نیروهای گارد ملی خود را برای قرار دادن تظاهرات.

آنچه فرمانده کل قوا بود و در ذهن خود کلمه بود که ما نیروهای نظامی در داخل شهرهای آمریکا به عنوان یک “قریب به اتفاق اجرای قانون حضور.” و او پیشنهاد کرد کسانی که نیروهای باقی خواهد ماند مستقر داخلی خیابان “تا زمانی که خشونت شده است quelled.”

سایهای حقیقی شب در پایتخت کشور که دیدم جنگی Blackhawk و دیگر هلیکوپتر اعزام به شناور کم و بیش از Washington DC به ارعاب و dissuading هر شکل از اعتراضات صلح آمیز یا خشونت آمیز – Mr تهمت ریختن طولانی خود را-نمایش برگزار شد که ارتش ایالات متحده است که بی اثر از اداره پلیس است.

تبلیغات

ترجمه: ماموران گرفتار زانو بر گردن مشکوک غارتگران نشان دادن در سراسر کشور تظاهرات

یک افسر پلیس سیاتل دیده می شد دو زانو بر گردن مشکوک غارتگران اعتراض علیه مرگ جورج فلوید که پس از یک افسر kneeled در گردن او در حال حاضر ویروسی فیلم.

اداره پلیس شد در پاسخ به گزارش غارت در T-Mobile در شنبه شب هنگامی که این حادثه رخ داده است.

روزنامه نگار مت McKnight ثبت تقابل و آن را به توییتر و نشان دادن چند صحنه به عنوان مظنون دستگیر شدند خارج از تخریب فروشگاه.

یک مرد با پوشیدن یک پرتقال سرعت باد می تواند دیده می شود که پنجه به زمین توسط چند افسر به عنوان یک خود قرار می گیرد زانو و گردن خود را در حالی که مهار اسلحه خود را.

چند معترضان شنیده شد در این ویدئو فریاد “دریافت کردن گردن خود را!” به عنوان مرد گذاشته و در خیابان سر خود را فشرده به زمین. در یک نقطه و یک افسر دوم می کشد دیگر افسر زانو از گردن به پشت خود را در حالی که در ادامه به او را مهار.

وزیر دفاع را مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن را خواستار نیروی نظامی ‘نمی تواند بیش از خوب’ در کاخ سفید

گزارش های جدید نشان می دهد که رئیس جمهور اوباما و دستیاران دیدم علامت Esper نظرات مخالف استفاده از نیروی نظامی برای سرکوب اعتراضات به عنوان “خارج از خط” –

فرماندار نیویورک توضیح می دهد که تفاوت بین معترضین و غارتگران

فرماندار ارائه شده است روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی در حالی که این نکته که غارتگران و کسانی که به صورت مسالمت آمیز در اعتراض به مرگ جورج فلوید و خشونت پلیس را “دو برنامه” –

تبلیغات

AOC تماس برای بخش خصوصی ‘تحول’ زیر جورج فلوید تظاهرات

مترقی نماینده کنگره خواستار بیش از “مطلوب اظهارات w هشتگ” از شرکت های خصوصی میان آمریکا مرگ جورج فلوید:

چگونه برای حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش حتی اگر شما نمی توانید شرکت در تظاهرات

ICYMI سابرینا Barr راهنمایی در مورد چگونه کسانی که به تماشای Black Lives Matter جنبش در سراسر جهان پشتیبانی می شود: