جورج فلوید تظاهرات: فلوریدا افسر پلیس به حالت تعلیق برای هل دادن زانو زن

یک افسر پلیس فلوریدا متوقف شده است و پس از فیلم جدیدی از او را هل دادن بیش از یک معترض بود که دو زانو در یک تظاهرات پس از مرگ جورج فلوید.

افسر استیون Pohorence متوقف شد توسط فورت Lauderdale اداره پلیس روز سه شنبه پس از فیلم جدیدی از او را هل دادن تجمع اعتراضی بیش از روز دوشنبه زمانی که پلیس با برخی از تظاهرکنندگان.

این تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز اما تشدید تظاهرات که حدود 1000 معترضان پراکنده و گروه های کوچک را شکست و اسپری گرافیتی بر روی دیوار و شکست, فروشگاه, ویندوز, با توجه به ABC News.

رئیس پلیس ریک Maglione به خبرنگاران گفت که آقای Pohorence تحت فشار قرار دادند از معترضان به زمین پس از او و دیگر افسران نجات یک همکار که احاطه شده بود.

پرسید: اگر آقای Pohorence عمل باعث اعتراض به تشدید آقای Maglione گفت: “من فکر نمی کنم (Pohorence است) اقدام ایجاد آنچه رخ داده است.”

با این حال رئیس پلیس اعتراف است که او اقدام “می تواند به اضافه چه می گذرد.”

آقای Maglione اضافه شده که یکی از Mr Pohorence همکاران, افسر, Krystle اسمیت او را تحت فشار قرار دادند به دور از زن و پس از او او را زدم به زمین.


رئیس پلیس ستایش افسر و گفت: “او آنچه را که شما قرار است به انجام: وقتی که شما می بینید یا آدرنالین یا احساسات و یا به نوعی از تعامل رفتن جنوبی…است که ما کار را به انجام است دخالت کند.”

فورت Lauderdale شهردار دین Trantalis به خبرنگاران گفت که آقای Poherence عمل بود “توهین آمیز” و افزود که او احساس می کند یک سیستم تعلیق مناسب ،

اعتراض بخشی از تظاهرات در حال وقوع در سراسر آمریکا پس از مرگ جورج فلوید که پس از بازداشت توسط Derek چوین که در آن زمان بود مینیاپولیس افسر پلیس است.

این تظاهرات در مخالفت با خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی آغاز شده در مینیاپولیس اما به سرعت گسترش یافته و به شیکاگو و نیویورک, در میان بسیاری دیگر از شهرستانها در سراسر ایالات متحده بیش از آخر هفته.

پلیس و درگیری با معترضان در سراسر آمریکا و برخی از افسران را فیلم برداری شده است و با استفاده از نیروی بیش از حد در حالی که برخی از شهروندان را مشغول غارت و چپاول.

این فرماندار فلوریدا ران DeSantis یک جمهوری خواه گفته است که گارد ملی مستقر خواهد شد در دولت به منظور حفظ تظاهرات تحت کنترل است.

فرماندار گفت: “فلوریدا تحمل صفر برای خشونت و شورش و غارت. جورج فلوید را به قتل هولناک و مینه سوتا عاملان باید به عدالت به ارمغان آورد اما این نمی تواند به عنوان بهانه ای برای خشونت در فلوریدا جوامع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>