جورج فلوید مرگ: دو عکس نشان می دهد امریکا دو استاندارد برای سفید و سیاه و سفید معترضان

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

خیابان های اطراف مینیاپولیس سوم پلیس حوزه دیده می شود برخی از بدترین اعتراض خشونت در آمریکا پس از 2014 ناآرامی در فرگوسن میسوری است. Wکلاه شروع به عنوان یک تظاهرات مسالمت آمیز علیه یک افسر پلیس را به قتل یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید شد تمام عیار بست و سپس یک شورش پلیس با شلیک گاز اشک آور و نارنجک در حالی که ساختمان تخریب غارت و سوزانده شده است.

در ضمن در طول هفته گذشته یک مجموعه کامل دیگر از ضد اقتدار تظاهرات شده است اتفاق می افتند در سراسر ایالات متحده تقریبا بدون حادثه است. مردمی گروه های جناح راست شده اند نزولی در statehouses از ویرجینیا به میشیگان به واشنگتن و گاهی در خود هزاران به تقاضا است که فرمانداران بازگشایی کسب و کار و بالابر stay-at-home سفارشات به معنای آهسته گسترش coronavirus.

در بیش از چند نوبت این معترضان را ساخته اند یک نقطه از آوردن اسلحه با آنها از جمله حمله از نوع سلاح. آنها انجام داده اند تقریبا با هیچ پلیس تلافی جویانه و قطعا باید برآورده نشده است توسط یک خط از ماموران کامل riot gear آماده به رگبار گلوله آنها را با گاز اشک آور آنها را پراکنده.

تصاویری از این معترضان تهدید تکان دادن نشانه ها و سلاح های ظاهرا بدون ترس را افسرده مقایسه با تصاویر از مینیاپولیس به یک دلیل: ضد خاموش کردن معترضان هستند اکثریت سفید.

در یک عکس از ایالت میشیگان کنگره خشمگین سفید مرد فریاد می زند به چهره دو پلیس ایستاده stoically در مقابل او. در یکی دیگر از مینیاپولیس, سیاه زندگی موضوع اعتراض احاطه شده توسط یک خط از افسران ضد شورش استقرار گاز اشک آور.


اختلاف بر روی صفحه نمایش در اینجا این است که یک دیرینه یکی. آن را به ميدان آمده چند بار در دهه گذشته به عنوان اعتراض به خشونت پلیس باید نصب شده در حالی که جناح راست ضد دولتی جنبش گرفته اند های مختلف تهاجمی می ایستد گاهی اوقات در یک مقیاس بزرگ.

در سال 2016 زمانی که یک گروه شبه نظامی تشکیل شده توسط سفید باندی خانواده در زمان بیش از یک تکه از زمین های عمومی و چندین ساختمان های فدرال در اورگان و اعتراض به قرار نقض حقوق اساسی, در نتیجه به یک بن بست با FBI – اما در پایان بدون خشونت است.

در آن زمان بسیاری اشاره کرد که آن را سخت به تصور کنید که شبه نظامیان می توانست بیش از اموال دولت و شکسته مختلف دیگر قوانین بدون مواجهه با تهاجمی اجرای قانون و عمل به حال آنها نشده است سفید.

در ضمن تظاهرات در مینیاپولیس شده اند به نام “ظلم” توسط فاکس نیوز را Tucker Carlson که گفت که معترضان رفتار آنها را در تقابل با دموکراسی است.

“زشت نظرات پلیس خشونت officious birdwatchers بی ادب با عنوان بانوان راه رفتن سگ خود را در پارک های شهر – همه که بد است اما هیچ یک از آن است که تقریبا به عنوان بد به عنوان آنچه که شما فقط دیدم” او گفت:. “دموکراسی نمی تواند وجود داشته باشد که مردم شورش. شورش یک شکل از ظلم و ستم.”

مارتین لوتر-پادشاه در مقابل بیش از یک بار گفت که در حالی که شورش ها را محکوم شود آنها به نظر نمی رسد از هوا نازک. “یک شورش است که زبان از بی سابقه’ او گفت: مخاطبان در دانشگاه استنفورد در سال 1967. “و آنچه در آن است که امریکا شکست خورده است را به گوش ؟

“آن شکست خورده است به شنیدن این که گرفتاری های سیاه پوست فقیر بدتر شده بیش از چند سال گذشته. آن شکست خورده است به شنیدن این که وعده آزادی و عدالت رعایت نشده.

“و آن شکست خورده است به شنیدن این که بخش بزرگی از سفید جامعه هستند بیشتر نگران آرامش و وضعیت موجود نسبت به مورد عدالت و برابری و انسانیت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>