جورج فلوید کالبد شکافی نشان می دهد او از خفگی و مرگ او تا حدودی ناشی از دیگر افسران وکیل می گوید

وکیل برای جورج فلوید خانواده می گوید که مستقل کالبد شکافی نشان می دهد که آقای فلوید درگذشت از خفگی ناشی از گردن و پشت فشرده سازی در طول بازداشت خود توسط مینیاپولیس افسران پلیس در روز یادبود.

پزشکی محققین دریافتند که فشار بر آقای فلوید را شریان کاروتید مانع جریان خون به مغز خود و وزن خود را در پشت مانع توانایی خود را برای نفس کشیدن. از همه شواهد پزشکان مایکل بادن و Allecia ویلسون گفت: آن را در حال حاضر به نظر می رسد که او در صحنه است.

“آنچه ما در بر داشت است که مطابق با آنچه که مردم را دیدم. هیچ موضوع سلامت است که می تواند باعث ایجاد یا کمک به مرگ” دکتر بادن گفت. “پلیس باید این تصور غلط است که اگر شما می توانید صحبت کنید شما می توانید نفس کشیدن. که درست نیست.”

وکیل بن Crump به نام ” افسر سابق Derek چوین به اتهام قتل درجه اول به صورت مداوم فشار او قرار داده شده بر روی آقای فلوید گردن با زانو خود را برای حداقل هشت دقیقه — از جمله بعد از شاهدان و پیراپزشک ابراز نگرانی برای آقای فلوید ایمنی.

کالبد شکافی آمده است که دو افسر زانو در آقای فلوید را به عقب و همچنین عوامل مؤثر در مرگ او علاوه بر دستبند و موقعیت خود را. چهارم افسر که ایستاده است توصیف شده به عنوان یک “فیزیکی سپر آبی — زندگی نماد کد سکوت”.

“جورج فلوید آمبولانس او نعش کش” آقای Crump گفت.

شرکت مشاور آنتونیو Romanucci از شرکت Romanucci و Blandin گفت که در حالی که آن را آقای چوین زانو که فشرده به آقای فلوید را گردن آن فرهنگ مینیاپولیس اداره پلیس بود که تا حد زیادی مسئول مرگ او.

“شهر مینیاپولیس به وضوح یک الگوی سفارشی و عمل از عدم آموزش و نظم و انضباط آن افسران پلیس ایجاد یک فرهنگ معافیت از مجازات اجازه می دهد آنها را برای درمان مردم از رنگ به عنوان کمتر انسان نالایق اساسی احترام” آقای Romanucci گفت.

آقای Crump افزود: “آنچه ما می دانیم این است: جورج فلوید زنده بود او قبل از برخورد با درک چوین و همکار خود را افسران و او مرده بود مدت کوتاهی پس از آن. غم انگیز علت مرگ فوق العاده روشن است و ما به شدت متعهد به عدالت برای خانواده اش است.”

آقای چوین شده است به اتهام قتل درجه سوم و قتل نفس. سه تن دیگر از افسران حاضر نشده اند به زندان برده شد. هر چهار نفر از کار اخراج شدند از اداره پلیس.

یافته های حاصل از Hennepin County معاینات پزشکی اولیه کالبد شکافی یافت “هیچ یافته های فیزیکی است که پشتیبانی از تشخیص پس از سانحه آسفیکسی یا اختناق” و حکم داد که “شرایط بهداشتی اساسی” کمک به آقای فلوید مرگ است. این فلوید خانواده تصمیم گرفت به دنبال مستقل کالبد شکافی.

Hennepin شهرستان معاینات پزشکی اضافه شده به روز رسانی در دوشنبه به رسمی خود را کالبد شکافی کرد و گفت: این شیوه از مرگ است و قتل و ذکر شده به عنوان علت مرگ را “ايست قلبی ريوی پیچیده اجرای قانون subdual, خویشتن داری و گردن فشرده سازی”.

همچنین گفت که آقای فلوید رنج می برد از دیگر شرایط قابل توجهی از جمله arteriosclerotic و بیماری قلبی فشار خون بالا فنتانيل مسمومیت اخیر در متامفتامین استفاده کنید.

“مرحوم تجربه ايست قلبی ريوی در حالی که مهار توسط مامور اجرای قانون(ع)” به روز شده در بیانیه ای گفت:.

“شیوه ای از مرگ طبقهبندی قانونی تابع از معاینات پزشکی به عنوان بخشی از مرگ و صدور گواهینامه برای اهداف از آمار حیاتی و بهداشت عمومی. شیوه ای از مرگ است نه قانونی تعیین مجرمیت یا قصد و نباید مورد استفاده قرار گیرد به غصب روند قضایی. چنین تصمیم گیری های خارج از محدوده و معاینات پزشکی نقش یا قدرت.”

این فلوید خانواده و نمایندگان قانونی به نام در اعتراض به ادامه به منظور بالا بردن صدای خود را, اما به خودداری از خشونت و غارت.

“غارت و خشونت کاملا غیر قابل قبول است. آنها غیر قابل قبول به جورج و آنها باید ما قبول نداریم. راه به افتخار جورج است که برای رسیدن به عدالت” آقای Crump گفت. “به عنوان یک کشور ما نیاز به یک نفس عمیق بکشید. جورج فلوید اجازه نداشتم که بود ما باید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>