سال پیش زمانی که ACC مسابقات بسکتبال هنوز در مورد سنت کسانی از ما که تحت پوشش این مسابقات سال و سال بود که ما گرامی: به بریل براکت اعلام.

آمد آن در نیمه شب شنبه و شب قبل از نهایی و آن را درگیر لایحه بریل پدرسالار از ACC sportswriters بودن نورد در یک چمدان سبد خرید به یک سالن پر از خبرنگاران. بریل پس از آن ایستاده قبل از همکارانش و اعلام نسخه خود را از آن 64-تیم براکت بود که دقیق ترین سال است که خبرنگاران خواهد شروع به ساخت برنامه های سفر یک بار آنها را شنیده بریل براکت.

مردی که سالانه معرفی بریل ژن بود Corrigan.

بله ACC کمیسر با خوشحالی ترک در پشت تمام شرکت های بزرگ حامیان او صرف تعطیلات آخر هفته برنده و ناهار خوری به اب راه رفتن را به یک جمعیت بیشتر overserved خبرنگاران و بخشی از آنچه که به نام “بریل-a-thon.”

سعی کنید تصور کنید که خود را به انواع باغ جیم زدن و یا جان Swofford انجام آن است. به هیچ وجه, بدون, چگونه, هیچ شانس.

اما Corrigan که اوایل روز شنبه در 91 بود اما هر چیزی معمولی خود را در کنفرانس کمیساریای — یا مدیر ورزشی یا انسان است. او معمولا اولین کسی که به نقطه ای از اشتباهات خود و یا نقص.

[ژن Corrigan سابق NCAA جمهور, ACC, رئیس, درگذشت 91]

در سال 1996 در طول یک پایان بد و گردش مالی آلوده باز دور بازی در ACC tournament او ایستاده بود تا در اواخر بازی گفت: “این بازی هرگز به پایان می رسد ؟ که در اردکان بود و آن را به این و نه تیم مسابقات است؟”

آن شخص خواهد بود Eugene F. Corrigan که آورده بود ایالتی فلوریدا به لیگ برتر به آن بسیار مورد نیاز به احترام در فوتبال است. این Seminoles نیز به ارمغان آورد بسیار خوب تیم بسکتبال با آنها اما حضور خود را به عنوان ACC نهم تیم مجبور است 8-9 بازی به عنوان بخشی از مسابقات بسکتبال. ترین سال های بازی شکنجه برای همه درگیر.

Corrigan می تواند با اطمینان گله خود را علنا به دلیل برنده خود را از دست داده رکورد در 40 سال به عنوان یک مربی (lacrosse و فوتبال), مدیر ورزشی (واشنگتن و لی ویرجینیا Notre Dame) و کمیسر تا به حال تعداد بسیار کمی از ل را.

او استخدام تری هلند به مربی بسکتبال در ویرجینیا و جرج ویلز به مربی فوتبال است. هر تبدیل شده تیم خود را از یک ACC پایین-فیدر به یک برنامه با مشخصات ملی — هلند رفت و به دو فینال چهار دست و پا; ویلز کردم کاوالیرز به شماره 1 رتبه بندی و آنها را ساخته چندساله کاسه تیم از جمله سفر به کاسه شکر.

هنگامی که او در زمان بیش از نوتردام جری فاوست بود و مربی فوتبال. در سال 1984 با فاوست شیرین, گرم, فرد, به وضوح برتری دارند این کار من به South Bend, Ind., برای انجام یک داستان در خود گلایه. جوینده فلپس بود مربی تیم بسکتبال. “آن را بدست بنابراین بد ما حتی نمی تواند ما را استخدام به بازی های فوتبال دیگر” فلپس گفت. “این شرم آور است.”

روز بعد من زد که نقل قول گذشته Corrigan. من می تواند به معنای واقعی کلمه او را ببیند شن دندان های خود را به عنوان او پاسخ داد. “زمان وجود داشته است,” او گفت: “زمانی که ما نمی تواند به ارمغان بیاورد فوتبال استخدام به بازی بسکتبال!”

حداقل در تجربه من Corrigan رفت و هرگز خاموش کردن ضبط. او به شما گفت آنچه که او فکر می کردم و اگر کسی آن را دوست ندارم که خوب بود با او.

اولین بار ملاقات کردم Corrigan در دفتر پس از آن — ویرجینیا ورزشی اطلاعات مدیر بارنی کوک. من شب خبرنگار پلیس در واشنگتن پست و من moonlighted نوشتن برای ورزش است. من در U-Va. برای انجام یک قطعه در فوتبال, مربی, کیر Bestwick. من راه می رفت به کوک را پس از صحبت با Bestwick و پیدا Corrigan نشسته وجود دارد. کوک معرفی ما.

Corrigan ایستاد تکان داد دست من و گفت: “زمان خود را کامل است. به شما خواهد ذهن من یک فنجان قهوه؟”

در واقع من مهم نیست در همه. کوک — خجالت — انجام داد. “ژن من باید به ذکر است که جان با این نسخهها کار برای واشنگتن پست. او در اینجا انجام مربی Bestwick.”

“جان من خیلی متاسفم” Corrigan گفت. “من فکر کردم شما یک کارآموز.”

من به او گفتم من قابل درک است که من اغلب به حال مشکل مردم قانع کننده من برای این پست: من 21 بود و احتمالا در مورد نگاه 18.

چند ساعت بعد من نشسته بود در یک دفتر خالی نوشتن داستان من. Corrigan راه می رفت در حمل یک فنجان قهوه است. “که شما می توانید استفاده از برخی در مورد در حال حاضر,” او گفت:. “دو و دو شکر چون من نمی دانم که چگونه شما آن را.”

آن را یک شوخی بود ما بازگشت به 40 سال آینده.

در سال 1985 Corrigan استخدام لو Holtz به جای فاوست به عنوان او آن را “از خواب بیدار پژواک.”

او یک سال قبل از Holtz برنده مسابقات قهرمانی ملی به بازگشت به ریشه های خود را به عنوان ACC کمیسر. پس از خدمت در ارتش Corrigan ستاره دار در چوگان سرپهن در دانشگاه دوک قبل از مربیگری در ویرجینیا و سپس تبدیل شدن به AD.

اولین چیزی که او به عنوان کمیسر شد و شروع به جستجو برای یک فوتبال قدرت برای پیوستن به این کنفرانس است. نکته دوم او بگویید مدیر رسانه برایان موریسون به افزایش تعداد courtside صندلی برای رسانه ها در ACC tournament.

“با 400 درصد” موریسون که بازنشسته شد در سال گذشته خبر داد. “او به من گفت: ‘چاپ رسانه ها نقش زیادی در توسعه این کنفرانس است. اجازه دهید آنها را نشان می دهد احترام سزاوار آنها است.’ “

Corrigan نیز نقش مهمی در تکامل فوتبال کالج را postseason از اوج یک “افسانه ای” قهرمان ملی در هر سال به دانشگاه امروز فوتبال حذفی. در سال 1990 فصل, Georgia Tech در ردیف دوم مرکبات کاسه حتی اگر آن را تنها تیم شکست نخورده در کشور است. Corrigan خشمگین بود و می خواستم تا مطمئن شوید که اتفاق نمی افتد دوباره.

او اختصاص داده top معاون تام Mickle “آمده تا با یک برنامه ریزی” برای اطمینان از ACC حضور در عمده کاسه بازی در هر سال است. Mickle آمد تا با آنچه شد “کاسه ائتلاف” که پذیرفته شد سایر کنفرانس ها به دلیل آن را تضمین رقابت بین دو تیم در این فصل به طور منظم و افزایش کاسه درآمد برای همه. مهم ترین به Corrigan, هر یک از کنفرانس بزرگ قهرمانان بود تضمین عمده کاسه حافظه.

کاسه ائتلاف begot کاسه داد که begot کاسه قهرمانی سری که begot فوتبال کالج حذفی.

به عنوان دوستانه و deprecating به عنوان Corrigan بود وجود دارد بدون شک اقتدار خود را. در سال 1996 پس از Clemson مربی ریک بارنز و کارولینای شمالی مربی دین اسمیت تا به حال تقریبا بدست به مبارزه در طول یک ACC tournament بازی و پس از آن دنبال کرد تا در فصل آینده با یک دادگاه بازی فریاد Corrigan دستور داد هر دو آنها را به خانه خود را برای یک جلسه.

“هر دو آنها نشان داد تا با فیلم” او گفت: بعدا “که ظاهرا نشان داد, کثیف, پخش با تیم های دیگر است. من گفت: “ما به دنبال در هر فیلم!’ سپس من دست آنها را در یک مصاحبه مطبوعاتی که در آن هر دو آنها عذرخواهی کرد و گفت که آنها تا به حال چیزی جز احترام به یکدیگر است. سپس همه ما تا به حال یک نوشیدنی است.”

Corrigan ازدواج کرده بود به همسرش لنا برای 66 سال است. آنها تا به حال هفت فرزند 19 نوه و پنج نوه بزرگ. Corrigan عاشق داستان در مورد شب در اتاق یک هتل در زمانی که او بیمار بود و اصرار داشت او نیاز به رفتن به اتاق اورژانس.

“فقط توقف ناله” لنا به او گفت. “من قسم می خورم اگر تا به حال به نوزادان می شود وجود ندارد ،

Corrigan خواهد پایان داستان و, خنده, خواهد, اضافه, “پسر او را که حق است.”

Swofford که موفق Corrigan به عنوان ACC کمیسر در سال 1997 بوده است و در این کار بیش از دو بار به عنوان طولانی به عنوان Corrigan برگزار میشود. اما به کسانی که در اطراف ACC در طول Corrigan تصدی — کارکنان رسانه ها و مربیان و مدیران ورزشی — Corrigan است که هنوز و همیشه خواهد بود “کس مسن.”

یک و تنها.

برای اطلاعات بیشتر با جان فایننشتاین بازدید washingtonpost.com/feinstein.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im