گاز و افت قیمت زیر 2 دلار در 19 متحده و انتظار می رود به سقوط

“بیشتر مردم در حال کار از خانه و تقاضا در حال رفتن به کاهش و با کاهش تقاضا قیمت رو به کاهش” AAA سخنگوی جانت Casselano گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

قیمت نفت خام که اکثریت را از هزینه بنزین شروع به کاهش در سراسر جهان تقریبا بلافاصله پس از سال جدید در پاسخ به coronavirus نگرانی. با شروع ماه فوریه نفت خام فروش بود در 50 دلار در هر بشکه پایین 10 دلار از آغاز سال 2020 است.

نفت خام معامله شده 22 دلار در هر بشکه ظهر جمعه.

که افزایش چشمگیر در عرضه ملاقات عدم تقاضای جهانی و قیمت چهار چیزی که در نهایت شروع به ظهور در پمپ. قیمت گاز جمعه شد پایین 27 سنت گالن پس از شروع ماه مارس AAA گزارش شده و انتظار می رود به کاهش است.

حتی به عنوان تامین افزایش تقاضا برای نفت بیش از حد در هفته بیش از هفته پس از شروع سال 2020 با توجه به AAA. هفته آینده کارشناسان انتظار می رود تقاضا برای رها کردن برای اولین بار است که دندانه ارزش سوخت و حتی بیشتر.

اما مصرف کنندگان انتظار نمی رود که برای دیدن مقدار صرفه جویی در هزینه های به طور خاص به دلیل این که رها کردن در تقاضا. اگر بیشتر مردم در حال کار از خانه و یا انتخاب به ترک خانه به دلیل نگرانی های بهداشتی نیستند با استفاده از هر یک از این گاز در مخزن خود را که بدان معنی است که آنها هیچ دلیلی برای رفتن به پر کردن.

“عشق مردم صرفه جویی در پمپ. شما احساس می کنید مانند شما در حال گرفتن یک معامله بزرگ” Casselano گفت. “اما در زمانی که همه در حال کار از خانه مصرف کنندگان لزوما دلیل بیم و مزایای.”

پناهگاه در محل سفارشات از مقامات بهداشت عمومی می تواند ایستگاه های گاز در برخی از حوزه های قضایی که به طور موقت tamp پایین عرضه, اما هنوز هم نمی خواهد هر چیزی را برای درایو کردن تقاضا. که خواهد آمد که رانندگان در نهایت قادر به عقب بر گردیم در جاده ها به طور معمول. که ممکن است ارسال قیمت نفت خونتان به سمت بالا به عنوان به سرعت به عنوان آنها پایین آمد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>