گری نویل مسخره Dominic کامینگز بیش از “ناراحت کننده” مستند بیانیه

سابق انگلستان و منچستر یونایتد مدافع گری نویل به تمسخر Dominic کامینگز برای عملکرد خود را در طی یک کنفرانس مطبوعاتی.

نخست وزیر بوریس جانسون مشاور ویژه متهم شده است از شکستن انگلستان coronavirus مستند دستورالعمل با یک سفر از لندن به دورهام در حالی که او علامتی با ویروس.

کامینگز به نام یک کنفرانس مطبوعاتی در خیابان داونینگ در بعد از ظهر دوشنبه به تلاش برای توضیح اقدامات خود را و پس از آن در معرض یک کباب از رسانه ها.

نویل که در طول بدنام طلسم کوتاه به عنوان مدیر والنسیا از دست داد 7-0 در بارسلونا را به رسانه های اجتماعی برای پرس و جو کامینگز ” پاسخ.

او در توئیتر خود نوشت: “ناراحت کننده ترین من دیده ام یک انگلیسی در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از یک 7-0 شکست در بارسلونا است.”

دفاع از اقدامات خود را در میان خشمگین خواستار او را به استعفا و یا اخراج توسط جانسون برای سفر به شهرستان دورهام در ماه مارس به خود منزوی با خانواده اش بعد از توسعه علائم کروناویروس.

کامینگز را تکذیب کرد بیشتر گزارش که پیشنهاد او در زمان سفر دوم به شمال شرق در 14 مارس.

او اذعان کرد که “مردم معقول و منطقی را به خوبی ممکن است اختلاف نظر در مورد من چگونه فکر کردن در مورد آنچه به انجام در شرایط” اما گفت: “من پشیمان نیستم از آنچه من انجام داد.”

او افزود: “من فکر می کنم آنچه که من بود در واقع معقول و منطقی در این شرایط است. قوانین واضح و روشن است که اگر شما در حال برخورد با کودکان کوچک است که می تواند در شرایط استثنایی.

“و من فکر می کنم که این وضعیت بود که من در شرایط استثنایی و راه من است که من با آن برخورد می شد و حداقل خطر را برای همه نگران اگر من و همسرم هر دو را قادر به نگاه پس از ما چهار ساله است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im