Garth Brooks عینک بری سندرز نیوجرسی در دیترویت. برخی فکر کردم این یک برنی ساندرز تایید.

بروکس که انجام شده روز شنبه در دیترویت فورد زمینه نوشته شده به ظاهر بی ضرر عکس در Instagram خود را با پوشیدن نقره نیوجرسی با ساندرز نام پاغœانغœ بازگشت. که نمی نشستن بیش از حد به خوبی با برخی از پیروان او که ظاهرا نمی یاد ستاره در حال اجرا است که با عجله برای 15,269 متری و 99 touchdowns بیش از یک نامی حرفه ای, نمایندگی موتور شهرستان.

“دیترویت شما انجام من تمام شب طولانی است اما شما همیشه باید” بروکس نوشته در عکس خود را به عنوان. “من در عشق با شما! عشق, g #GARTHinDETROIT.”

ارتباط بین دیترویت و یک شماره 20 ساندرز نیوجرسی از دست داده بود در میان بروکس’ شنوندگان.

“شما عشق و نفرت پیراهن. Trump2020” پاسخ @tina_crosiermcafee.

“عجیب و غریب. که یک میلیونر می خواهم سوسیالیستی,” @lemans455 ارسال شده است. “هی Garth شما می رویم به توزیع میلیون ها?”

“در صورتی که یک برنی پیراهن من فقط از دست احترام زیادی برای شما,” @jonnnystanhope اضافه شده است.

شاید بروکس طرفداران اشتباه گرفته بودند که ستاره کشور با پوشیدن زمان شیرها نیوجرسی با یک طراحی است که تنها در اطراف بوده است پس از 2017. شاید این به دلیل آن بود که نقره ای رنگ هرگز فرسوده توسط بری سندرز که تنها تن شیر سنتی هونولولو آبی و سفید در طول زندگی حرفه ای او.

بسیار بعید است اما خوشبختانه ساندرز و بروکس ساخته شده بیشتر از آن را با پاسخ های خود را به رسانه های اجتماعی طوفان.

“هی @garthbrooks می خواهم به من VP? #Number20for2020,” افسانه ای NFL ستاره توییتی بعد از ظهر جمعه.

بروکس پیوست در در سرگرم کننده است.

“هی @BarrySanders من اجرای هر مسابقه با شما” بروکس پاسخ: 27 دقیقه بعد. “#Number20for2020 هکتار!!! عشق شما رفیق g.”

در روز شنبه در کنسرت, طرفداران در حضور, گزارش شکست در یک “بری! بری! بری!” شعار.

“من به شما بگویم که چرا من پوشیدن پیراهن من پوشیدن امشب” بروکس گفت: این جمعیت با توجه به MLive.com. “من به اندازه کافی خوش شانس به یک ورزشکار و به پوشیدن همان لباس به عنوان این عینک در کالج … آیا من می توانم به شما بگویم که شما بچه ها رو بزرگترین بازیکن در NFL تاریخچه به نظر من پوشیدن این پیراهن. من عاشق این مرد است.”

بروکس در یک سال 1984 فارغ التحصیل دانشگاه ایالتی اوکلاهما که در آن ساندرز برنده Heisman جایزه و روشن آمار ورق برای کابوی ها از سال 1986 از طریق 1988. بروکس دریافت بخشی از مسیر بورس و رقابت در پرتاب نیزه در اوکلاهما دولت و میدانی تیم.

“و می توانم تایید برای او دست اول از راه او درست از آب در آمد کانزاس و رو به Oklahoma State?” بروکس اضافه شده است. “او همچنین یکی از بزرگترین انسان ها است که شما تا به حال را شاهد بود و با. او یک گربه خوب. این یک افتخار برای پوشیدن این پیراهن است امشب.

شیر خودشان رو در عمل, به tweeting, مسخره شعار که به عنوان خوانده شده “بری 2020.”. بنر ویژه یک بز نماد به عنوان مخالف دموکراتیک خر یا جمهوری خواه فیل. همچنین شامل یک عکس از بری سندرز با اشاره راست خود را در حالی که انگشت اشاره ورزشی یک لبخند و همان نیوجرسی کتاب عینک نشان می دهد.

T-پیراهن تولید کننده BreakingT نیز ساخت بیشتر از ویروسی لحظه. این شرکت به سرعت تولید “ساندرز-بروکس ’20” کمپین پیراهن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de