باغبانی افزایش خلق و خوی خود را به عنوان آنجا که برخی از انواع ورزش, مطالعه می یابد

این مطالعه نشان می دهد که باغبانی افزایش حالات مردم تا آنجا که برخی از انواع شایع از ورزش ها مانند دوچرخه سواری و پیاده روی. که افزایش در دسترس است که آیا آن انجام شده است به تنهایی و یا با دیگران در یک شهر بالکن و یا در حومه شهر چمن و آن را به نظر می رسد به خصوص قوی برای زنان و افراد کم درآمد است. و در حالی که تمام انواع باغبانی داده شدند مفید برای سلامت روانی افرادی که رشد مواد غذایی خود را به نظر می رسد به طور خاص شادی در رسیدگی به گیاهان خود را.

برای مطالعه 370 بزرگسالان در مینیاپولیس-سنت پل مترو منطقه داده شد یک برنامه تلفن همراه است که به ثبت فعالیت های خود را در تصادفی از یک هفته دوره در سال 2016 و 2017. برنامه خواسته هر موضوع مطالعه برای ورود به این شدت در یک مقیاس از 1 تا 7 از احساسات را تجربه در طول فعالیت هایی که در آنها شرکت کردند. شرکت کنندگان در دنبال دو احساسات مثبت (شادی و معنی دار) و چهار منفی (درد و غم و اندوه و خستگی و استرس).

حدود 30 درصد از شرکت کنندگان گفت: آنها gardened هزینه های به طور متوسط 1.5 ساعت در هفته در آن است. محققان با انجام اندازه گیری خالص رفاه با تفاضل میانگین ثبت شدت احساسات منفی را تجربه در طول یک فعالیت از متوسط شدت از احساسات مثبت است. سپس آنها در مقایسه با این خالص بودن اندازه گیری در سراسر فعالیت های مختلف.

باغبانی بود در نزدیکی بالای لیست فعالیت در شرایط خالص رفاه از نظر آماری غیر قابل تشخیص از قدم زدن و یا خوردن یک وعده غذایی در یک رستوران. تنها فعالیت به ثمر رساند به طور قابل توجهی بالاتر از باغبانی در واقع “دیگر اوقات فراغت” — یک دسته کلی دیگری است که می تواند شامل هر چیزی از تماشای یک فیلم به معاشرت با دوستان است.

این مطالعه نشان داد که در حالی که تمام انواع باغبانی خوب برای خود و سلامت روانی افرادی که رشد سبزیجات خود به نظر می رسد به خصوص خوشحال و با تلاش های خود را نسبت به کسانی که تنها به رشد گل ها یا گیاهان تزئینی. یک کلمه از احتیاط: سبزی باغبان نیز تمایل به رای دادن تمام فعالیت های خود را به عنوان لذت بخش تر از دیگران انجام داد نشان می دهد که آنها ممکن است “یک subpopulation تجربه بالاتر خالص تحت تاثیر قرار بیش از یک طیف وسیعی از فعالیت ها” به عنوان کاغذ قرار می دهد.

ورزش یکی از مهمترین و به طور گسترده ای تجویز فعالیت ها برای افزایش بهداشت روانی و در نگاه اول ممکن است به نظر می رسد غیر معمول است که بسیار کمتر فشرده فعالیت مانند باغبانی می تواند مشورت مزایای مشابه. اما باغبانی منحصر به فرد ترکیبی از فعالیت های مختلف است که تحقیقات دیگر نشان داده است سودمند خواهد بود.

در حالی که وجود یک تمایل به ارتباط باغبانی با حومه متری این مطالعه به عمد شامل نمونه بزرگی از مردم که باغ در مناطق شهری در مکان هایی مانند بالکن و پنجره و فضایی و سقف. نویسندگان می گویند سیاستگذاران باید فکر می کنم در مورد باغبانی در زمینه بحث در مورد چگونه به شهرستانها بیشتر قابل زیستن.

“بسیاری از مردم باغ از ما فکر می کنیم و به نظر می رسد که این همکاران با سطوح بالاتری از شادی شبیه به پیاده روی و دوچرخه سواری گفت:” پرینستون آنو Ramaswami یکی از نویسندگان در بیانیه ای. “در این جنبش به شهرهای قابل زندگی تر باغبانی ممکن است بخش بزرگی از بهبود کیفیت زندگی است.”

او افزود: “این یافته ها نشان می دهد که در هنگام انتخاب آینده خوب بودن پروژه به صندوق ما باید پرداخت فقط به عنوان توجه زیادی به خانواده باغبانی.”

در هر تحقیقات نشان می دهد که اگر coronavirus مستندات شما رو در یک روانی, rut, آن را نمی ممکن است صدمه دیده است برای گرفتن یک قابلمه مقداری خاک و برخی از دانه و شروع به کاشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>