کلرادو پلیس و داوطلبان همچنان در جستجوی یک دختر 11 ساله که در گذشته دیده می شد در 27 ژانویه.

Brodie Stauch, 11 گذشته دیده دوشنبه توسط نامادری خود پس از او رفت و به بازی در خانه دوست.

پدر پسر, Al Stauch شد آموزش گارد ملی که پسر او ناپدید شد. او گفت KOAA اخبار 5 در کلرادو که پسر خود را معمولا به خانه بازگشت و هنگام غروب در اطراف هنگامی که او از بازی.

“ما به نوعی فراموش خیابان نور قاعده است. زمانی که چراغ های خیابان می آیند و یا آن را تاریک می شود آنها بهتر بود و در آن بود شاید 30 دقیقه گذشته است. شروع به نگرانی در آن نقطه است. سپس من شروع به ارسال پیامک از همه دوستان که ما می دانیم او می رود و هیچ کس تا به حال دیده می شود او را” آقای Stauch گفت.

به گفته پلیس پسر بچه ناپدید شدن در ابتدا بررسی می شود به عنوان یک فراری اما پس از کشف کودک با تکیه بر تجویز دارو در مورد او تغییر کرد به در معرض خطر افراد گم شده.

 

پلیس و داوطلبان به دنبال کودک را دریافت کرده اند بیش از 130 راهنمایی در مورد پسر و بیش از 130 نفر مشغول به کار هستند به او کردهاید.

“ما می خواهم به یاد کسانی که زندگی می کنند در یا در اطراف Lorson در مرتع پرورش احشام منطقه به فکر و بررسی مناطق در اموال خود را ممکن است کودک پنهان شامل متری پنجره چاه ، outbuildings و پلچک ،” EPCSO نوشت: در بیانیه ای.

ال پاسو شهرستان کلانتر دفتر گفت که ارتکاب عمده منابع برای پیدا کردن Brodie.

گشت ما نمایندگان و عمده جرم و جنایت کارآگاهان گرفته اند گام های فوق العاده ای برای جستجوی Brodie. او بسیار جوان آن را تاریک و سرد خارج و ما می خواهیم را Brodie به ایمنی” در EPSCO نوشت: در بیانیه ای.

Brodie را لاندان Hiott تشکر برای حمایت خود را در طول یک کنفرانس مطبوعاتی.

“من خدا را شکر برای همه غلیان احساسات کمک به این مورد آورده است. پسر من بسیار محبت او نمی خواهید آسیب رساندن به کسی در همه, و آن را بسیار سخت به فکر می کنم ” چرا این اتفاق می افتد به او را؟’ من هیچ نشانه,” او گفت:. “بچه من سزاوار به خانه آمده است. بچه من تا به هدف من بچه و زندگی برای من مهم است و مهم است که به هر کسی که ایستاده است در این اتاق.”

Brodie گذشته دیده می شد با پوشیدن یک ژاکت آبی رنگ آبی و شلوار جین و کفش های تنیس. او 4 پا 9 50 کیلوگرم (90 پوند) با چشم های قهوه ای و موهای قهوه ای.

ال پاسو شهرستان کلانتر دفتر خواسته است تا برای هر گونه اطلاعاتی که منجر به بهبود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de