گانت را کردند کارگران در بیش از 100 روزنامه بیش از سه ماه آینده

در یک جداگانه یادداشت گانت اجرایی پل Bascobert گفت: کارکنان روز دوشنبه در حالی که اشتراک و تعامل مخاطبان شد تا این شرکت انتظار دارد درآمد به “کاهش قابل ملاحظه ای” در سه ماهه دوم و غیر ارادی ترک خواهد رسیدگی به مشکلات “است.”

“مستقیم به فروش می رسد تبلیغات در حال حاضر کاهش یافته و بسیاری از کسب و کار را متوقف خود را برنامه ریزی کمپین های بازاریابی” Bascobert نوشت.

اشاره کرد Wadsworth: “به عنوان کسب و کار و رویدادهای زندگی می کنند انصراف از سراسر جهان برای چند ماه آینده ما شاهد بسیاری از تبلیغ کنندگان و حامیان کاهش یا حتی از بین بردن بازاریابی خود را صرف. با زمان فشارها و بسیار قطعیت آن را دشوار است به نمودار بعدی ما مراحل را برای بیش از چند ماه آینده.”

تبلیغات یکی دیگر از صنعت انتظار به صورت سخت برابر بحران های اقتصادی ساخته شده توسط ویروس حل و فصل. یک رکورد 3.3 میلیون آمریکایی در زمینه بیکاری در هفته گذشته تعدادی از کارشناسان انتظار می رود به افزایش در این هفته به عنوان شغل زیان آمار و کارگران یقه سفید, سقوط تقاضای مصرف کننده. که به خوبی ممکن است زانو کمپین های تبلیغاتی به افراد و کسب و کار کمربند خود را سفت و سر خم کردن برای یک درد چند ماه.

Bascobert گفت که او نمی خواهد حقوق و دستمزد تا زمانی که furloughs معکوس و گانت اجرایی تیم را 25 درصد کاهش پرداخت. Wadsworth گفت: این شرکت که در استخدام فقط خجالتی از 17,000 مردم با توجه به ثروت امیدوار این دور کاهش خواهد جلوگیری از بیشتر غیر ارادی furloughs گذشته آینده سه ماهه.

“با انتخاب جمعی قربانی” Bascobert نوشت: “ما می توانیم نگه داشتن کارکنان ما دست نخورده کاهش هزینه های ما ساختار تحویل برای ما خوانندگان و مشتریان و آماده برای ظهور قوی و با فرصت به رشد زمانی که این بحران عبور می کند.”

گانت خریداری شد GateHouse رسانه ها در ماه نوامبر سال 2019 به 1.1 میلیارد دلار است. ادغام شرکت ها تصمیم به نگه داشتن نام گانت بود که پس از تحمل سال 1906 برای تبدیل شدن به یکی از بزرگترین ناشران روزنامه در جهان است.

سهامداران تصویب شده که تنها پس از مدیریت وعده داده شده برای پیدا کردن 300 میلیون دلار سالانه صرفه جویی عظیم شکل که منتقدان نگران قرار دادن برخی از اتاق های خبر در خطر مالی. در ماه فوریه گانت قطع 97 شغل از 27 روزنامه در 10 متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de