آن را یک سوپر باول تجاری برای Hulu البته توضیح می دهد که رمزی عکس او توییتی در اوایل هفته به عنوان یک پیش نمایش برای تبلیغ اما این واقعیت باقی می ماند که به عنوان سال 2020 NFL offseason لگد کردن بردی آینده بزرگترین موضوع گفتگو.

که در آن ما شروع به ما نگاه پنج بزرگ offseason خطوط داستان با رایگان آژانس و 2020 پیش نویس NFL فقط در اطراف گوشه:

خواهد بردی بازگشت به میهن پرستان?

به عنوان شایعات پرواز در اطراف میامی بیش از آخر هفته شانس بردی از بازگشت به انگلستان به نظر می رسید به بهبود است.

در هفته های اخیر صاحب رابرت کرافت گفته است که او می خواهد بردی به باقی می ماند با پرستان و یا بازنشسته شوند. روز یکشنبه اخباری که میهن پرستان خواهد بود مایل به بازی بردی 30 میلیون دلار در فصل آینده. در حالی که 4 میلیون دلار در هر سال کمتر از آنچه پیتسبورگ استیلرز پرداخت بن Roethlisberger این نشانه خوبی است که می تواند وجود دارد به اندازه کافی پول که از انگلستان برای متقاعد کردن بردی به ماندن بگیرید.

روشن است راه که بردی است که دست زدن به چیزهایی که او را آزمایش پرستان. پس 2013, بردی مصرف شده است حدود 70 سنت دلار برای اقامت در انگلستان و به لایحه Belichick پول اضافی برای ساخت فهرست در اطراف او. اما پس از پیروزی ششم خود را سوپر باول در سال گذشته بردی ندارد به اندازه کافی استعداد در اطراف او در این فصل به گذشته دور اول پلی آف.

دریافت سپاه فاقد عمق است. در خط حمله بود ، تنگ پایان وضعیت یکی از بدترین ها در فوتبال زیر راب Gronkowski بازنشستگی. بردی که یک عامل رایگان در مارس آن را روشن ساخته است او مایل به گوش دادن به پیشنهادات از تیم های دیگر.

که در آن کسانی که از آمده است ؟ دو تیم در خط مقدم بحث لس آنجلس شارژر و لاس وگاس اظهارات. روز سه شنبه این اظهارات را تضمین $2.9 میلیون نفر از درک Carr $16.9 میلیون حقوق و دستمزد. اما این مقدار نمی جلوگیری از آنها را از رفتن پس از بردی.

New England بهبود شانس خود را از یک بردی بازگشت بیش از آخر هفته. اما آن را هنوز هم یک قفل است که او خواهید بود با میهن پرستان.

گام بعدی برای Dak پرسکات و کابوی ؟

آن را به دنبال بیشتر و بیشتر احتمال دارد که دالاس را با استفاده از حق رای دادن برچسب در پرسکات نگه داشتن او تحت قرارداد برای یک سال دیگر در حالی که دو طرف مذاکره یک قرارداد بلند مدت است. حق رای دادن برچسب شماره برای رفتن به حدود 27 میلیون که می تواند باعث پرسکات به نگه دارید تا آن را به عنوان قابل توجهی کمتر از آنچه که او می تواند سالانه تحت یک قرارداد بلند مدت.

اما کابوی ها را در دیگر مناطق به آدرس. آنها نیاز به دوباره ثبت نام گیرنده گسترده عماری کوپر که می تواند هزینه $18 به 20 میلیون دلار در سال است. پایان دفاعی رابرت کوین می تواند هزینه $10 به 12 میلیون دلار در سال و این تیم را دشوار تصمیم گیری که آیا برای نگه داشتن او و cornerback بایرون جونز. جونز احتمالا با قیمتی حدود 14 میلیون دلار در سال است اما عدم interceptions می تواند باعث دالاس به او اجازه راه رفتن.

با حقوق و دستمزد کلاه جری جونز نمی تواند نگه داشتن همه است. او باید برخی از سخت دستکاری را انجام دهید تا همه از این کار.

پرستاران باید برخی تصمیمات بزرگ را.

نیواورلئان تا به حال یکی از بهترین پیش نویس hauls دهه در سال 2017, هنگامی که آن را فرود cornerback Marshon Lattimore, حق مقابله با رایان Ramczyk ایمنی مارکوس ویلیامز و در حال اجرا پشت آلوین Kamara. کسانی که چهار Pro کاسه کالیبر بازیکنان.

این مشکل برای پرستاران است که این بازیکنان در حال حاضر تمام ورود و چهارم خود را فصل به فصل و موقعیت برای دریافت پرداخت می شود. که آن را دشوار است به نگه داشتن این چشمگیر هسته ای هم اما این تیم می تواند به یکی دیگر از اجرا در یک کاسه فوق العاده با این گروه و کارفرمایی Drew Brees.

پرستاران امیدوار هستند Brees باز خواهد گشت اما آنها نمی دانند که برای برخی تا پس از او طول می کشد یک ماه برای اندیشیدن به آینده اش. رزرو کارفرمایی و توهین آمیز ارتش سوئیس چاقو Taysom هیل خواهد بود کمتر از گران قیمت برای نگه داشتن به عنوان Brees’ پشتیبان گیری از دوم-stringer عروسکی بریج اما اگر Brees بازنشسته New Orleans ممکن است تقلا برای حفظ ماساچوست به عنوان استارتر بیش از تپه.

Seahawks می تواند در بازار برای ستاره های بزرگ.

کارفرمایی راسل ویلسون یکی از NFL بهترین بازیکنان را در سمت راست خود گفته است که او می خواهم برای نمای کلی برای اضافه کردن ستاره های بزرگ به این تیم فهرست. در حالی که Seahawks بزرگ نیست در هزینه های بالا و قیمت های رایگان سازمان مدیریت است که به احتمال زیاد رفتن به گوش دادن به ویلسون درخواست.

برای شروع آنها می توانند دوباره ثبت Jadeveon Clowney که یکی از لیگ های برتر لبه rushers و به خوبی از پس تجارت خود را از هوستون با وجود برخورد با یک هسته آسیب است. ویلسون گفت که او می خواهد Clowney به عقب و از دست دادن او را سیاتل در بازار به صورت دو یا سه دفاعی به پایان می رسد به دلیل ضعف در موقعیت.

ویلسون می داند این تیم نزدیک به یک بخش برنده است. اومد در عرض یک حیاط از ضرب و شتم 49ers و ادعا NFC غرب عنوان در سال گذشته. این وضعیت شبیه به 2013, ویلسون, فصل دوم, زمانی که Seahawks آینده شد خاموش وحشی-کارت ظاهر و مورد نیاز خود را برای بهبود عبور راش. آنها اضافه صخره Avril و مایکل بنت که offseason و پایان دادن به برنده سوپر باول. تصویب راش بزرگترین نیاز برای این تیم در این offseason.

پس از یک سال از معاملات یک نام به سازمان دیده بان است که داریوش ذبح کردن.

سال گذشته تا به حال مقدار زیادی از فیلمهای NFL معاملات از جمله معاملات برای Odell بکهام جونیور (غول به Browns), فرانک کلارک (Seahawks به ستاد), Laremy Tunsil (دلفین ها به تگزاسی), Clowney (تگزاسی به Seahawks) و Jalen رمزی (پلنگ به قوچ).

در حالی که آن را بیش از حد به زودی به دانستن آنچه که بازیکنان ستاره ممکن است در حرکت بعدی شیرها دیترویت می تواند تصمیم به تجارت ذبح این تیم را به شدت توجه cornerback اگر آنها مناسب ارائه دهد. با انتخاب سوم در پیش نویس آنها در یک نقطه بزرگ برای به دست آوردن بالا cornerback در این سال کلاس. و یا اگر آنها می تواند جلب تیم به تجارت آنها هنوز هم می تواند حرکت به پایین و پیش نویس یک جوان cornerback چند لکه های بعد.

ذبح یک نرم افزار کاسه بازیکن و یکی از بهترین, cornerbacks در لیگ, اما او در حال ورود به آخرین سال قرارداد خود را و می تواند در نهایت NFL بالاترین پرداخت خود را در گوشه معامله بعدی. او ناراضی سال گذشته زمانی که دیترویت معامله پشت دفاعی Quandre Diggs به Seahawks و شیرها شد گوش دادن به پیشنهادات برای ذبح از دنور و شیکاگو قبل از سال گذشته مهلت تجارت. او یک نام به عنوان دیده بان offseason لگد کردن.

در اطراف NFL

— بالتیمور ریونز با توجه به قرار دادن حق رای دادن برچسب در linebacker متی Judon. با انجام این کار آنها را بهتر تجارت ارزش بیش از آنچه که آنها برای دریافت Za’Darius اسمیت. اسمیت به پایان رسید تا بودن Pro کاسه linebacker برای Green Bay Packers و خود عامل خروج سال گذشته به کلاغ یک سوم دور جبرانی این سال است.

هر چند این امر می تواند سخت کلاغ های سیاه به از دست دادن سه پاس-rushers — Smith, ترل Suggs و Judon — در دو سال آنها می تواند در دور دوم انتخاب کنید و یا بهتر است در سال جاری پیش نویس به جای یک سوم دور جبرانی در سال آینده.

— جکسون پلنگ’ استخدام Jay weather underground به عنوان هماهنگ کننده توهین آمیز می تواند خبر خوبی برای گاردنر Minshew. سال گذشته rookie تعجب شباهت به اندی دالتون استارت weather underground با کار در سینسیناتی و تبدیل به یک حذفی کارفرمایی.

Minshew برنده شش بازی به عنوان یک تازه کار و بسیار محبوب در میان طرفداران از Nick Foles. این Jags گیر هستند با Foles بزرگ قرارداد اما Minshew شیدایی به نظر می رسد در ذهن همه در جکسون ویل.

— آیا می شود جای تعجب نیست اگر Belichick نام پسرش استیو به عنوان دفاعی هماهنگ در چند سال آینده. Belichick دارای سابقه انتظار یک یا دو سال قبل از نامگذاری دستیاران به عنوان هماهنگ کننده حتی اگر آنها ممکن است تماس با نقش.

استیو درگیر شده است در این بازی-تماس جدید در انگلستان است. آن را بسیار روشن لایحه نظافت پسر خود را برای تبدیل شدن به نهایی NFL head coach. دانستن است که آن را روشن است که بازنشستگی ندارد حتی در Belichick رادار در این نقطه است.

— مهندسان دنور’ استخدام پت Shurmur به عنوان هماهنگ کننده توهین آمیز می تواند برخی از تنظیمات. Shurmur ترجیح سه گیرنده مجموعه خود quarterbacks برای تکمیل یک درصد بالایی از خود عبور می کند. دیگر از Courtland ساتون که تبدیل به یک حرفه ای کاسه کالیبر گیرنده Broncos ندارد و به اندازه کافی استعداد برای یک گیرنده مجموعه به خصوص پس از معاملات امانوئل ساندرز به سان فرانسیسکو در طول فصل. Wideout بالا خواهد بود در دنور را در لیست خرید این offseason.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im