خشم بیش از راش Limbaugh نظر است که امریکا خواهد بود منزجر گی نامزد انتخابات ریاست جمهوری

روز پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او اعطا بالاترین افتخار غیر نظامی در ایالات متحده جناح راست میزبان رادیو Rush Limbaugh مواجه شده است و موجی از خشم و انزجار ابراز ضد همجنس انداز خود را نشان می دهد, نشان می دهد آمریکایی ها خواهد بود منزجر دیدن نامزد پیت Buttigieg بوسیدن شوهر خود در مرحله.

این مفسر محافظه کار ساخته شده حداقل پنج مراجع دموکراتیک حزب سوسیالیست آقای Buttigieg بوسیدن شوهر خود تصفیه و تزکیه در طول برنامه خود را در روز چهارشنبه.

آقای Limbaugh گفت: شهردار سابق South Bend, ایندیانا نمی خواهد انجام به خوبی در بحث ایستاده در کنار رئیس جمهور که آقای Limbaugh به نام “آقای مرد” نشان می دهد تمایلات جنسی خود باعث می شود آقای Buttigieg کمتر از مرد است.

او را برای شنوندگان: “آنها [آرا] در حال نشستن وجود دارد و آنها به دنبال شهردار پیت — 37-ساله گی پسر شهردار از جنوب خم را دوست دارد به بوسه شوهر خود در بحث مرحله — و آنها می گویند, ‘OK. چگونه این میخوام نگاه یک زن 37 ساله پسر گی, بوسیدن شوهر خود در مرحله بعدی به آقای مرد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن? چه چیزی قراره اتفاق می افتد وجود دارد؟”

“آنها باید به دنبال که و آنها باید گفت که با وجود تمام پیشرفت های بزرگ و با وجود همه wokeness و با وجود همه زمین که پوشش داده شده است و آمریکا هنوز آماده نیست برای انتخاب یک پسر گی, بوسیدن شوهر خود در بحث مرحله جمهور. آنها باید گفت این آنها نیست؟”

آقای Limbaugh رفت تا آنجا که به پیشنهاد برخی از دموکرات ها بر این باورند که بهترین راه برای پیروزی است به “ram” بوسيدن “را مغلوب ساختن پیشی جستن گلو و ضرب و شتم او در انتخابات”.

“داشتن سرگرم کننده تجسم که,” او اضافه شده است.

دموکراتیک آمریکا و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سابق, South Bend, شهردار پیت Buttigieg (راست) به نظر می رسد در شوهر خود تصفیه و تزکیه در نیوهمپشایر اولیه شب تجمع در Nashua, New Hampshire, US, 11 فوریه سال 2020 است. (Brendan Mcdermid/فردا نیوز)

بازیگر و فعال, George Takei, که, گی گفت: “Rush Limbaugh پرسید که چگونه پدر و مادر را توضیح دهد به بچه های خود را [Mr Buttigieg] بوسیدن شوهر خود … آسان است. آنها در عشق و ازدواج. که یک کل خیلی آسان تر از توضیح اینکه چرا یک misogynistic, نژادپرستانه ای است لعنت مدال ریاست جمهوری آزادی است.”

رادیو میزبان آقای Limbaugh, 69, شده است برجسته و قدرتمند حامی رئیس جمهور که به او اعطا مدال آزادی ریاست جمهوری در سال 2020 دولت از آدرس اتحادیه.

آقای Limbaugh خود را اعلام کرد سرطان ریه تشخیص روز قبل از او این جایزه را دریافت کرد.

در سی ان ان, میزبان, Jim Sciutto متهم به محافظه کار مفسر بن فرگوسن از “توجیه تعصب” با دفاع از آقای Limbaugh نظرات و ادعا می کنند که رئیس جمهور به نظر می رسد مردانه تر از آقای Buttigieg.

آقای Sciutto با اشاره به این که رئیس جمهور تا به حال چندین پزشکی deferments برای “استخوان مهمیز” برای اجتناب از خدمت سربازی در حالی که آقای Buttigieg داوطلبانه پیوست نیروی دریایی ایالات متحده رزرو و خدمت در افغانستان است.

او اجرای خود را در رادیو برنامه راش Limbaugh نشان می دهدبرای بیش از سه دهه پس از آن برای اولین بار پخش در سال 1988.

در آن زمان نشان می دهد افزایش برای تبدیل شدن به بالاترین امتیاز بحث های رادیویی نشان می دهد در ایالات متحده است.

روز سه شنبه آقای Buttigieg به پایان رسید و در دوم پشت ورمونت سناتور برنی ساندرز در نیوهمپشایر اولیه انتخابات برای معرفی نامزد حزب دموکرات در انتخابات پاییز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>