بیشتر تعویق و لغو مرخصی های ورزشی, تقویم, تمام, اما خالی

این تصمیم کمتر از 24 ساعت پس از PGA Tour لغو نهایی سه دوره از مسابقات قهرمانی بازیکنان و همچنین سایر تور حوادث از طریق آوریل 5. کارشناسی ارشد برنامه ریزی شده بود را به جای هفته بعد که بدان معنی است که جهان بازان احتمالا نمی خواهد بازی مسابقات دوباره حداقل تا اواسط ماه آوریل است.

“در نهایت سلامت و رفاه هر کس در ارتباط با این حوادث و شهروندان آگوستا جامعه ما منجر به این تصمیم” فرد ریدلی رئیس باشگاه گلف آگوستا ملی در بیانیه ای گفت:. “ما امیدواریم که این تعویق افتادن ما را در بهترین موقعیت با خیال راحت به میزبان استادان مسابقات و ما تازه حوادث در تاریخ بعد.”

در حدود همان زمان جمعه شهردار بوستون Martin J. Walsh به نظر می رسد در یک کنفرانس خبری و اعلام ماراتن بوستون در اصل برنامه ریزی شده برای مارس 20 خواهد بود به تعویق افتاد تا سپتامبر. 14 دیگری اقدام پیشگیرانه توسط سازمان دهندگان این رویداد برای به حداقل رساندن اجتماعات بزرگ و کمک به جلوگیری از شیوع این ویروس است که باعث covid-19.

“ما انتظار و امید در حال حاضر این است که در این روز ما را به امن تر تاریخ” والش گفت. “ما می خواهیم مطمئن شوید که ما نگه داشتن مردم بی خطر است. … این چیزی است که همه در این مورد است.”

حرکت ماراتن — یکی از بزرگترین و معتبر ترین نژادها از راه دور در جهان — است “یک کار بسیار بزرگ انجام” والش گفت:, و اضافه کرد که پیشنهاد جدید تاریخ مسابقه “شروع به پریدن کرد در اطراف مانند یک شیطان پین بال دزد” به عنوان مقامات مورد بحث و تدارکات. سوال در مورد درجه حرارت و درگیری ممکن است با فعالیت در مدارس محلی تا به حال در نظر گرفته شود.

ماراتن باد راه خود را از طریق هشت بوستون-منطقه جوامع بیش از 26.2 مایل جذب بیش از 30000 دونده و جمعیت است که سالانه بیش از 500 ، 000 در طول مسیر. مسابقه آغاز شد و در سال 1897 و تغییر داده شده است تنها یک بار قبل از: در سال 1918 در طول جنگ جهانی اول هنگامی که یک نظامی رله مسابقه برگزار شد به جای.

دونده بوده است نیروبخش برای به تعویق افتادن; دیگر ماراتن در سراسر جهان به طور مشابه بودند نهفته coronavirus با رم لغو آن مسابقه و پاریس حرکت آن رویداد به ماه اکتبر است. روز جمعه مسابقه مقامات همچنین تاخیر در ماراتن لندن تا اکتبر. 4. آن را به حال شده است برای برنامه ریزی مارس 26.

نسکار که در اوایل این هفته برنامه ریزی شده بود به مرحله بعدی آن دو جام سری مسابقات بدون طرفداران در حال حاضر معکوس البته جمعه تعویق انداختن هر دو نژاد روز یکشنبه در آتلانتا موتور جاده سریع السیر و مارس 22 مسابقه در حیاط-میامی جاده سریع السیر.

“ما معتقدیم که این تصمیم به نفع امنیت و رفاه ما طرفداران رقبای مقامات و هر کس در ارتباط با ما ورزش” مدار ” در بیانیه ای. “ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر این پویا وضعیت ما به عنوان ارزیابی مسابقه آینده حوادث است.”

روز یکشنبه IndyCar مسابقه که به همین ترتیب بود که به اجرا در غیاب طرفداران در سن پترزبورگ فلوریدا., همچنین لغو شد, همراه با دیگر مسابقات IndyCar از طریق آوریل است.

آمریکا کشتی المپیک آزمایش های برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 4-5 در دانشگاه Park, Pa. نیز به تعویق افتاد ساخت رویداد برای اولین بار در ایالات متحده محاکمه می شود نهفته است. کمیته بین المللی المپیک در ضمن باقی مانده است ثابت قدم در آن موضع که توکیو بازی ها برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده در این تابستان.

جرم تعویق مطمئن هستید که به بی درنگ خلاق برنامه-برروی آن بکشید با لیگ های, پخش, حامیان و شهرداری ها. تغییر زمان کارشناسی ارشد, معمولا گلف برای اولین بار عمده ای از سال می تواند به خصوص روی حیله و تزویر و مسابقات مقامات ممکن است به هدف سپتامبر و یا بعد. وجود سوراخ در تابستان گلف تقویم نیست که در غیر این صورت اشغال شده توسط یک موجود PGA Tour رویداد. علاوه بر این آگوستا ملی دارای آن مسابقات در ماه آوریل به استفاده از شرایط ایده آل. دماهای بسیار گرم در تابستان است که البته بسته است و آن را نمی بازگشایی به اعضا تا اوایل پاییز است.

PGA Tour نتیجه آن فصل Aug. 30 در آتلانتا فقط یک زن و شوهر از ساعت غرب آگوستا. کارشناسی ارشد می تواند به دنبال میزبان آن مسابقات در مدت کوتاهی پس از آن, قبل از بازیکنان بین المللی بازگشت به کشورهای خود.

کارشناسی ارشد برگزار شده است در Augusta, Ga., هر سال پس از سال 1934 به جز 1943-45 زمانی که آن لغو شد به دلیل جنگ جهانی دوم است.

“متاسفانه همیشه در حال افزایش خطرات مرتبط با گسترده Coronavirus covid-19 باید منجر به یک تصمیم گیری است که بدون شک خواهد بود ناامید کننده برای بسیاری از, اگر چه, من با اعتماد به نفس مناسب است تحت این شرایط منحصر به فرد” ریدلی در بیانیه ای گفت:.

فوتبال جهان شده است را برای این بیماری با مشخصات بالا بازیکن و یک مدیر آزمایش مثبت برای ویروس. در حالی که کونکاکاف به حالت تعلیق در تمام مسابقات بعدی 30 روز یک بدن حاکم برای فوتبال اروپا اعلام کرد که تمام دور-از-16 مسابقات خود در لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا مسابقات باشگاه برنامه ریزی شده برای هفته آینده شد به تعویق افتاد. زیرا این مسابقات را نمی توان به عنوان برنامه ریزی شده در مارس 20 چهارم و تساوی نیز قرار داده شد ،

“بیشتر تصمیمات در زمانی که این مسابقات برگزار خواهد شد ابلاغ در موعد” یوفا در بیانیه ای گفت.

تعدادی از اروپا لیگ حرفه ای نیز به حالت تعلیق در عملیات روز شنبه به دلیل coronavirus از جمله لیگ برتر خواهد شد که توقف بازی تا زمانی که حداقل آوریل 3. که تصمیم گیری ساخته شده بود تنها یک روز پس از آرسنال Mikel Arteta آزمایش مثبت برای coronavirus و کل تیم اول قرار داده شده خود را در انزوا. چلسی را کلوم Hudson-Odoi همچنین آزمایش مثبت و بازیکنان از چهار باشگاه های دیگر — Bournemouth, اورتون, Leicester و واتفورد — بودند در انزوا پس از بروز علائم ،

لیگهای فرانسه و آلمان نیز به حالت تعلیق در بازی سقوط در خط با همتایان خود در اسپانیا و ایتالیا و پرتغال و هلند است که در حال حاضر تعطیل به دلیل coronavirus.

با مسابقات باشگاه در سراسر اروپا متوقف کرده و فصل تکمیل تاخیر یوفا باید تصمیم بگیرد چه چیزی برای انجام با این تابستان یورو 2020 مسابقات است. حدس و گمان محور در به تعویق افتادن تا 2021.

در بسیاری از شگفت انگیز ترین تحولات این هفته حول محور سازمان هایی که تصمیم گرفتند برای ادامه برگزاری رویدادهای.

مکزیک برتر لیگ فوتبال یکی از معدود نه به تعطیل میان شیوع کروناویروس. Liga MX مسابقات از طریق آخر هفته شد هنوز به توان — با طرفداران مجاز به تماشای در اکثر موارد — اگر pregame handshakes در میان بازیکنان مقامات و کودک کثافت اجازه داده نمی شود.

و UFC رئیس دانا سفید روز پنجشنبه گفت که شرکت خود را ادامه خواهد داد برای مرحله آینده آن مخلوط هنرهای رزمی را نشان می دهد شروع با یک شنبه در برزیل است که نمی خواهد که هواداران در آن حضور داشتند. آخر هفته زیر یک UFC کارت در لندن را “اقدام برنامه ریزی شده,” او گفت:.

شرکت در حال حرکت است آن مارس 28 رویداد از کلمبوس, اوهایو که در آن فرماندار است به نام برای هیچ تماشاگران در داخل سالن, رویدادهای ورزشی, به UFC متعلق به آرنا در لاس وگاس.

سفید گفت که UFC همیشه رفته “دریا با ایمنی و بهداشت” است و او حتی مشورت رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور پنس در این هفته است.

“آنها گفت:” محتاط باشید, مراقب باشید, اما زندگی خود و جلوگیری از وحشت,’ ” سفید ESPN گفت:. “همه وحشت است و به جای وحشت ما در واقع در خارج وجود دارد و کار کردن با پزشکان و مقامات بهداشت و دولت به شکل از چگونه ما نگه داشتن ورزش سالم و چگونه ما می تواند همچنان به قرار دادن در حوادث است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>