Furloughs در macy’s, گانت و فاصله سیگنال نصب تنگنای اقتصادی

بقیه اقتصاد انجام نمی شود بسیار بهتر است. قیمت نفت غرق به 18 سال گذشته شنبه از سقوط تقاضا; تگزاس فعالیت تولید و چشم انداز کاهش یافت و به رکورد پایین; و پیش بینی های جدید از IHS Markit تخمین می زند که “این به احتمال زیاد دو تا سه سال برای بسیاری از اقتصادهای به بازگشت به خود را قبل از همه گیر سطح خروجی.”

“وجود ندارد سوال این است که رفتن به بدتر قبل از آن بهتر می شود گفت:” جولیا کورونادو رئیس جمهور MacroPolicy دیدگاه در نیویورک است. “سوال بزرگ در حال حاضر این است که چگونه به سرعت تسکین پول می تواند به آمریکایی ها و کسب و کارهای کوچک.”

در واقع این تانک اقتصاد ratcheted تا فشار بر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نوبه خود بزرگترین بسته محرک اقتصادی در تاریخ آمریکا به تسکین فوری برای کسب و کار و کارگران است. وزارت خزانه داری به ویژه چهره های متناوب لیست از وظایف آن را به عنوان تلاش می کند به سرعت در حال ایجاد جدید فدرال برنامه با هدف محافظت از آمریکایی ها از تاثیر اقتصادی.

کنگره بسته به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه شامل افزایش مزایای بیکاری و مستقیم چک از 1200 دلار به بیش از 100 میلیون مالیات دهندگان آمریکایی. این همچنین شامل نزدیک به 400 میلیارد دلار وام به کسب و کارهای کوچک و همچنین بیش از 500 میلیارد دلار در یک صندوق است که می تواند به شرکت های شهرها و ایالات متحده.

در چند روز آینده, مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید به سرعت کشف کردن قوانین برای ارائه آن محرک پول به هزاران شرکت و بیش از 150 میلیون خانوار.

“آنها را به یک تریاژ تصمیم گیری در مورد آنچه که برای جلب توجه خود را برای اولین بار گفت:” Ryan Ellis, یک محافظه کار مالیات لابی. “از آنجا که اگر شما سعی می کنید به انجام همه چیز را در یک بار, شما در حال رفتن به انجام هیچ چیز در یک بار.”

اخراج و furloughs مرتبط عظیم آف رها در فروش است که شرکت های بزرگ در حال هوازدگی به عنوان coronavirus مربوط به آتن رفت و برگشت کشور است. هزاران نفر از فروشگاه ها به طور موقت بسته شده و به عنوان متحده و دولت های محلی موضوع stay-at-home سفارشات برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. روز دوشنبه ویرجینیا و مریلند و منطقه پیوست دیگران محرومیت آمریکایی از ترک خانه های خود حتی برای دوره های طولانی تر از زمان گسترش بحران اقتصادی حتی برای بیشتر شرکت. خرده فروشان و منطقه ای شرکت های رسانه ای در حال گرفتن آمار به خصوص سخت به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس را تهدید می کند شرکت های است که می تواند هرگز آماده برای چنین عمیق و طولانی رکود.

گانت است furloughing کارکنان در بیش از 100 روزنامه در سراسر کشور از جمله ایالات متحده آمریکا امروز, Des Moines, ثبت نام و آریزونا جمهوری به دلیل سقوط ناگهانی در درآمد حاصل از تبلیغات. کارگران که بیش از $38,000 یک سال مورد نیاز خواهد بود را به یک هفته از مرخصی بدون حقوق در مه و ژوئن با توجه به یادداشت های به دست آمده توسط واشنگتن پست از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه رئیس جمهور Maribel Wadsworth. دیگر روزنامه ها نیز رنج می برد از جمله Tampa Bay Times, که در روز دوشنبه اعلام کرد furloughs و کاهش آن چاپ روزنامه فقط دو بار در هفته.

در macy’s مدیران می گویند که گام های مهمی برای جلوگیری مالی خرید اینترنتی در هفته های اخیر. غول خرده فروشی لغو سفارشات منجمد استخدام و هزینه های به حالت تعلیق در پرداخت سود سهام به سرمایه گذاران است. این شهر همچنین دارای تاخیر پاداش و 401(k) مسابقات برای کارگران است. میسی مدیران را به طور موقت کاهش دستمزد در ابتدای ماه آوریل در حالی که جف Gennette, macy’s رئیس و مدیر اجرایی, است, صرف نظر کردن پرداخت تا زمانی که بحران فروکش.

این کشور بزرگترین گروه فروشگاه های زنجیره ای بسته تمام 775 macy’s, Bloomingdale و آبی جیوه فروشگاه در مارس 18, که اساسا برگ شرکت فروش آنلاین. “ما از دست داده اند و اکثر ما فروش با توجه به تعطیلی فروشگاه” آن گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

“Floodgates در حال باز گفت:” علامت گذاری کوهن مدیر خرده فروشی مطالعات در دانشگاه کلمبیا مدرسه کسب و کار و سابق اجرایی Sears Canada. “در حال حاضر که لوله رویای یک عید باز است بیش از شرکت ها در حال تلاش برای کشف کردن چگونه برای محافظت از توانایی خود را برای بیرون آمدن از این هنگامی که آن را بیش از همه در هر زمان که ممکن است.”

میسی گفت: این را حفظ خواهد کرد “حداقل مطلق نیروی کار” برای ساده کردن عملیات با تمرکز بر های دیجیتال خود را کسب و کار مراکز توزیع و مراکز تماس. Furloughed کارکنان ادامه خواهد داد برای دریافت بیمه بهداشت و درمان حداقل طریق ممکن است. میسی گفت که انتظار دارد برای بازگرداندن کارکنان “بر روی مبهوت اساس به عنوان کسب و کار رزومه” هر چند تحلیلگران می گویند این بیماری همه گیر است که به احتمال زیاد منجر به دائم تغییر در راه این شرکت کار طولانی مدت است.

شکاف و سرمه نیز روز دوشنبه اعلام کرد که آنها کردند اکثریت خود را در ایالات متحده کارکنان این هفته به عنوان تعطیلی فروشگاه کشش به ماه آوریل است. دو خرده فروشان که استخدام یک ترکیب 251,000 کارگران گفت: این اقدامات بخشی از یک گسترده تر حساب. Kohl’s است هزینه های برش با حدود 500 میلیون دلار در حالی که فاصله برنامه ای برای ذخیره کردن شرکت کارکنان و برش اجرایی پرداخت. شکاف نیز صاحب موز جمهوری و نیروی دریایی مارک.

ابیگیل Portis که کار کرده است در جمهوری موز برای تقریبا دو سال بود furloughed توسط ایمیل دوشنبه. پیام از شکاف به دفتر شرکت گفت: کارگران فروشگاه دیگر نمی خواهد پرداخت و آنها را تشویق به درخواست برای مزایای بیکاری.

این فقط آخرین دور از خبر بد برای 20 ساله که دو هفته پیش گذاشته شد از او دیگر کار پاره وقت در یک محلی در بوتیک در توسان.

“این مثل این است که دو whammy برای من” گفت: Portis است که به دنبال به جلو به 1200 دلار در فدرال کمک کند انتظار می رود در ماه آوریل است. “من نمی دانم آنچه که من قصد دارم به انجام بعدی. تاپیک کل کار یخ در اینجا. همه چیز تعطیل است.”

شرکت های کوچکتر بودن تحت تاثیر قرار بیش از حد: کفش, خرده فروش, Steve Madden روز دوشنبه گفت: آن را کردند “مهم”, تعدادی از کارکنان آن و برش اجرایی پرداخت به عنوان بخشی از یک گسترده برنامه ریزی برای کاهش هزینه ها.

یعقوب Bogage کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>