بیمارستان Kyle Juszczyk است, سلاح مخفی برای کایل Shanahan نوآورانه جرم

میامی — از تمام ستاره ها در اینجا, San Francisco 49ers’ Kyle Juszczyk است به راحتی غیر محتمل است. او نقش fullback, یک محو کار است که به نظر می رسد مانند NFL نسخه lamplighter یا کوچه بازی بولینگ pinsetter. این boggles ذهن را به فکر می کنم او یک قطعه حیاتی از بالا به ثمر رساند جرم — در سال 2020 — هنگامی که اکثر تیم در نظر گرفتن موقعیت های غیر ضروری و سنگین.

همچنین خوب برای فوتبال کلاسیک روح است که هم تیمی های تماس “آب” است که نگه داشتن موقعیت زنده و سان فرانسیسکو مربی Kyle Shanahan طراوت آن را برای تیم است که می تواند استفاده از برخی از خلاقیت است. Shanahan استاد souping تا پیر و ساخت آن را به نظر می رسد جدید. زمانی که Juszczyk امضا شده با 49ers در سال 2017, او در حال حاضر به حال شده است یک ستاره برای Baltimore Ravens. اما او در مورد انعطاف پذیری در تمام تنوع خود را در Shanahan سیستم.

“من احساس می کنم فقط یکی از کایل را مهره های شطرنج که او را به حرکت در اطراف و دیکته چگونه خط دفاع گفت: Juszczyk چهار time Pro کاسه های انتخاب. “ما نه تنها حرکت در اطراف و انجام همه این حرکات قبل از ضربه محکم و ناگهانی فقط به دلیل آن به نظر می رسد خوب است. همیشه وجود دارد یک دلیل آن است. ما همیشه در تلاش برای به دست آوردن دفاع در یک موقعیت خاص به طوری که ما احساس می کنیم می توانند استفاده کنند.”

The 49ers نیست بازی در سوپر باول LIV فقط به دلیل دفاع از خود. آنها همچنین ایجاد شده یکی از جذاب ترین و اصلی همه-برای-یکی از جرائم در لیگ تاریخ است. آنها تا به حال فقط دو بازیکن توهین آمیز را طرفدار کاسه — Juszczyk و تنگ پایان جورج بازیگوش — اما آنها به پایان رسید دوم در NFL در به ثمر رساند. آنها به پایان رسید دوم در عجله به طور متوسط 144.1 متری با استفاده از سه نقش tailbacks به جای این برنامه شامل یک ستاره است.

در حالی که آنها باید با اتکا بر غیر قابل توقف بازی در حال اجرا است که در تولید 235.5 متری در هر بازی این postseason آنها خوب و دستکمگرفتهشده عبور از حمله. با کارفرمایی جیمی Garoppolo کارگردانی جرم سان فرانسیسکو رتبه 13 در عبور متری با وجود اینکه 29th, در تلاش است. The 49ers نیز تکمیل شده فقط خجالتی از 70 درصد از خود عبور در جایگاه سوم در NFL.

[تجزیه و تحلیل: آنچه که در “خارج از منطقه’? A guide to the 49ers’ مهم ترین بازی.]

چگونه آنها آن را انجام دهد بدون توقف استعداد در حال اجرا به عقب و گیرنده گسترده? آن را کمک می کند که خود را به قطعات مناسب را به خوبی. خود را در خط حمله است که با عنوان جرم جنایی دستکمگرفتهشده و این مربی به کمال است. بازیگوش است که یک جانور که باعث تاثیر بر روی تقریبا هر پایین. اما فراموش نکنید که آب.

“ما پمپ به آب هنگامی که ما او را” Shanahan گفت. “من شخصا مانند در اختیار داشتن یک جای عقب چون من احساس می کنم که تنها راه شما می توانید دیکته کردن شرایط خود. هنگامی که شما به یک بیمارستان در این بازی اگر شما واقعا می خواهید برای اجرای توپ شما می توانید توپ را اجرا کنید بدون در نظر گرفتن آنچه که دفاع انجام شده است.”

Juszczyk همیشه بوده و یک گیرنده خوب بیش از حد. اما در این فصل او فقط 20 پاس در فصل اول خود را زیر 30 پذیرایی از سال 2014. با این وجود او اهمیت غیر قابل انکار است.

“او چیزهای بسیاری fullbacks نمی تواند انجام دهد” Garoppolo گفت.

او نه تنها منجر مسدود کننده شما با استفاده از در حیاط موقعیت های مشترک fullback کلیشه و یکی از دلایل بسیاری از تیم رفته اند و دور از موقعیت. بازی موقعیت آن راه و آن را بیش از حد تخصصی نقش به توجیه بر 53-مرد roster. اما Juszczyk باعث غواصی جلب. او طول می کشد در دفاعی به پایان می رسد و آنها را به عقب. در فضای او ممکن است بهترین مسدود کننده در این بازی است که به 49ers ایجاد انفجاری اجرا می شود و جرم خود را نگاه جادویی تر از ریگ.

Juszczyk استفاده شده است به هجوم انتظارات. او در دانشگاه هاروارد رفت و از آیوی لیگ به یک چهارم-دور پیش نویس انتخاب کنید. او به طور گسترده ای در نظر گرفته شده بهترین بیمارستان چشم انداز در سال 2013 پیش نویس اما او نمی وارد لیگ فرض او آن را ساخته شده است. او ادامه داد: در بازی خود را پس از ورود در بالتیمور با تمرکز بر روی یک فکر: چگونه یک بیمارستان اضافه کردن مقدار در یک بازی تلاش برای رها کردن موقعیت ؟

“من در اوایل زمانی که من کردم به NFL که من که قرار بود به اطراف بسیار طولانی اگر من تنها یک پیاده روی کوتاه-حیاط پتک,” Juszczyk گفت. “من می دانستم که fullbacks مورد نیاز را بیشتر به جدول فقط برای GMs و مربیان به نگه داشتن آنها را در فهرست خود را. بنابراین من احساس من تا به حال یک امکان ویژه بلوک در فضا و اجرای مسیرهای. و اگر من می تواند انجام دهد که من می تواند یک فرصت برای نشان دادن آنچه که می تواند باشد.”

کلاغ درک امکانات و هنگامی که Shanahan شد 49ers’ سر مربی او تا به حال به Juszczyk.

“من می خواستم کایل خیلی بد” Shanahan گفت. “او را به صورت خودکار در همه چیز شما از او بخواهید به انجام است.”

[جیمی Garoppolo است که به دنبال سومین کاسه فوق العاده برنده شوید. این بار او باید برای آن کار می کنند.]

Shanahan متقاعد 49ers برای قرار دادن تکان دهنده مقدار پول به اعتقاد خود را که Juszczyk خواهد بود بخشی جدایی ناپذیر از جرم او می خواست برای ساخت. در سال 2017, آنها امضا شده او را به چهار سال 21 میلیون دلار قرارداد با 7 میلیون دلار به طور کامل تضمین شده در ساخت و او را بالاترین پرداخت بیمارستان در تاریخ است. خود معامله است 2 1/2 بار است که از بعدی ثروتمندترین fullback, the Buffalo Bills’ پاتریک DiMarco. این امر می تواند مانند کانزاس سیتی به دنبال راسل ویلسون 35 میلیون دلار برای هر سال معامله و تصمیم گیری برای پرداخت پاتریک Mahomes 80 میلیون دلار برای یک فصل.

البته, که, کامل, مقایسه,, اما نکته 49ers در نظر گرفته Juszczyk غیر قابل مقایسه fullback زمانی که او در دسترس بود و سه سال قبل او نیست آنها ساخته شده آن را پشیمانی.

آن را سخت برای پیدا کردن یک جای عقب با ورزشکاری و سختی از Juszczyk. آن را سخت برای پیدا کردن ترکیبی بازیکن که ترکیبی از مهارت های یک بیمارستان و یک پایان. و آن را سخت برای پیدا کردن یک مربی با چشم انداز به استفاده از تمام کسانی که مهارت های خود را. اما در یک تقلیدی لیگ Juszczyk می تواند کمک به ایجاد موقعیت مناسب دوباره.

“من احساس می کنم ما در حال گذار در,” او گفت:. “من فکر می کنم شما را دیده ام خیلی بیشتر fullbacks درگیر این سال است. من فکر می کنم برخی از جرائم در NFL شامل یک بیمارستان از جمله خودمان کانزاس, شهرستان, Baltimore, New Orleans, Green Bay. همه این تیم ها با استفاده از یک بیمارستان به طور منظم و آنها تا به حال بسیاری از موفقیت است.”

این تیم اصلا Juszczyk اما. او همچنین 40 درصد از 49ers “توهین آمیز” جرقه بزند در این فصل بیشتر از هر جای عقب. این نشان می دهد که حتی برای او موقعیت باقی می ماند تخصصی. اما او توجیه می شود که ثبت قرارداد با ساخت سان فرانسیسکو جرم قوی ترین زمانی که او در این زمینه است.

Juszczyk است outlier امروز در NFL. او یکی از یکی و با وجود ستارگان عملکرد fullbacks باید یک راه طولانی برای رفتن در انتقال آنها را به محبوبیت. اما از آنجا که از او امید وجود دارد. و از طریق او وجود دارد به عنوان مثال برای نحوه نوسازی یک موقعیت نزدیک به انقراض است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات