FTC به نقد و بررسی گذشته ادغام مربوط به بزرگ شرکت های فن آوری

سوابق FTC متعددی در نهایت می تواند تاثیر تفکر خود را در مورد دره سیلیکون و اندازه آن جرقه تحقیقات منجر به سختی مجازات و یا باعث کمیسیون به بیشتر به دنبال اجرای قدرت از کنگره پس از آن نتیجه کار خود را.

“همه گزینه های ما روی میز” FTC رئیس Joseph J. سایمونز و گفت: بعد اضافه کرد که طیف وسیعی از اقدامات این سازمان می تواند شامل “انهدام” ضد رقابتی ترکیب و ادغام.

Amazon, Apple, Facebook و گوگل کاهش یافته است به نظر. مایکروسافت بلافاصله پاسخ. (آمازون بنیانگذار و مدیر ارشد اجرایی جف بزوس صاحب واشنگتن پست.)

پرس و جو کرد متفاوت از سنتی بررسی: با استفاده از آنچه به عنوان شناخته شده آن 6(ب) اقتدار FTC می توانید سوار بر گسترده بررسی از کل صنایع بدون لزوما آوردن اجرای قانون عمل است. این سازمان در گذشته به استناد چنین قدرت به حفر کردن عمیق به قیمت های مواد مخدر و الکل و تبلیغات و گاز درآوردن گفته کارشناسان اغلب طلوع در مورد تغییرات عمده در بازار و شرکت های این مطالعات است.

با تکنولوژی FTC به خصوص در علاقه مند کوچکتر شروع یو پی اس خریداری شده توسط اپل و آمازون, Facebook, گوگل و مایکروسافت. چنین معاملات به طور معمول نیست به اندازه کافی بزرگ به نیاز شرکت های تحت قانون به گزارش آنها به سازمان های مانند FTC که پس از آن نقد و بررسی آنها را برای رقابت و نگرانی است. سند خواسته های فرستاده شده به پنج غول تکنولوژی نیاز به آنها را برای رفع ابهام این معاملات توضیح خود را کسب استراتژی ها و روش های آنها را مصرف start-ups — و داده های آنها انباشته — به خدمات خود را.

“کسب شیوه های از پیشرو شرکت های با تکنولوژی طولانی شده است موضوع فوق العاده ای بررسی خواهد شد و این یک فرصت برای جمع آوری بهترین بدن از اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از این معاملات صورت گرفت و آنچه را رقابتی اهمیت بود” گفت: ویلیام Kovacic یک استاد دانشگاه جورج واشنگتن دانشگاه دانشکده حقوق که قبلا خدمت در FTC.

“این می تواند منجر شما هم برای رفتن به کنگره و می گویند” ما نیاز به تغییر در قانون ” و آن را می توانید از راهنمای خود را اجرای قانون تصمیم گیری است.”

FTC را افزایش علاقه در تکنولوژی و ادغام کمک کرد که افزایش tech giants’ ردپای — می آید در لحظه ای که تنظیم کننده در سراسر کشور در حال تشدید موشکافی خود را از یک صنعت است که مدت طولانی به حال اجتناب از آن. آمازون, Facebook و گوگل هر حال مواجهه با یک قایق از تحقیقات توسط مقامات ایالتی و فدرال از جمله FTC است که با تمرکز به طور خاص در شبکه های اجتماعی غول پیکر در گذشته ادغام واتساپ و Instagram.

وزارت دادگستری نیز سوار بر گسترده پروب جستجو, شبکه های اجتماعی و تجارت الکترونیک کاوش در غالب شرکت ها در این صنایع. که پروب را به شرکت به سان فرانسیسکو در این هفته به عنوان تنظیم کننده به دنبال یادگیری میزان که تکنولوژی غول مانند Facebook و گوگل را شلوغ, سرمایه گذاری در شرکت های جدید است که ممکن است آنها را به چالش.

قانونگذاران در کاپیتول هیل را آغاز کرده و در بررسی خود از این صنعت بررسی است که آیا فدرال قانون ضد تراست نیاز به به روز رسانی برای عصر دیجیتال است. برخی از اعضای کنگره که باید مورد سوال دره سیلیکون شرکت ردپای ستایش FTC اصرار آن را به استفاده از داده های آن را جمع آوری به هدف بزرگ با تکنولوژی.

“در حالی که من خوش آمدید این خبر آن را هیچ جایگزینی برای عمل” سناتور. ریچارد بلومنتال (D-Conn.) در بیانیه ای گفت. “FTC باید نشان دادن تمایل به زور ایستادن به بزرگ فناوری از بررسی هر معامله و گرفتن شدید اقدام به متوقف کردن خطرناک و مخرب تحکیم در صنعت فن آوری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>