از unfazed بی سابقه: در داخل این تصمیم برای به تعویق انداختن بازی های المپیک

در سپتامبر 2013 در بوئنوس آیرس هیلتون در طول 125 کمیته بین المللی المپیک در جلسه باخ انتخاب شده بود کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور و توکیو شده بود اهدا 2020 Summer Games. خود را به میراث خواهد بود مرتبط و گره خورده به توکیو بازی های المپیک است. اما آنها خواهد بود تصمیم گرفت به طور جداگانه.

آبه ساخته شده بود خود, داخلی, چهره های توکیو بازی های المپیک است. او تن به تن بین المللی المپیک شخصا و بنا سیاسی خود و اقبال به آنها برنامه ریزی برای استفاده از بازی به عنوان یک ویترین از ژاپن تعمیرشده اقتصاد و بازیابی از سونامی 2011. در مراسم اختتامیه 2016 بازی های المپیک, لباسهای به عنوان نینتندو یاد شخصیت سوپر ماریو آبه ظهور یک لوله سبز در وسط شهر ریو دو ژانیرو Maracana Stadium.

در مدت خود را به عنوان رئیس جمهور باخ تا به حال ریاست جهانی جنبش المپیک به عنوان آن را در برابر نگرانی در مورد سرریز هزینه ها و اتهامات دوپینگ در المپیک سوچی 2014 و پس از آن بحران اقتصادی و Zika ویروس در تابستان 2016 بازی در ریو.

تا همین اواخر هر دو بوده و مصمم است که توکیو بازی نمی خواهد تحت تاثیر رمان coronavirus. در اواخر ماه ژانویه پس از یک مینی بحران در رسانه های اجتماعی در میان سوالات در مورد اینکه آیا این بازی ها ممکن است لغو توکیو المپیک برگزار اصرار آنها “عدم توجه” چنین عمل است. که در آن نقطه مرگ و میر ناشی از این ویروس هنوز در صدها نه هزاران نفر. و حتی در اوایل این ماه به عنوان گسترش گسترده تر و مرگ و میر شروع به صعود بیشتر به سرعت در حال سخنگوی کمیته بین المللی المپیک مارک آدامز در پاسخ به یک سوال در مورد جدول زمانی برای تصمیم گفت: “ما یک تصمیم. تصمیم این است که: این بازی پیش بروید.” باخ به دنبال ارائه مشاوره به ورزشکاران برای ادامه به آموزش در “کامل بخار است.”

اما به عنوان ویروس حمله بیشتر از هر گوشه ای از جهان متصل به زندگی روزانه آبه و باخ در بر داشت خود تقلا برای محافظت از خود را از برنامه های خود, حتی در حالی که شناخت آنها نیاز به هر یک از دیگر برای محافظت از منافع مشترک خود را. بعد از یک عضو کمیته بین المللی المپیک باعث بهم زدن توسط عموم بالا بردن امکان کامل لغو آبه مورد نیاز برای اطمینان از المپیک هنوز هم اتفاق می افتد و در توکیو و در کشور و سرمایه گذاری در آنها را نمی خواهد تلف شود. باخ نیاز به یک سریع قطعنامه به سازمان جهانی بهداشت گزارش رشد بیشتر هشدار دهنده و ورزشکاران افزایش یافت تا به درخواست برای شفافیت در حالی که آموزش و پرورش در طول یک بیماری همه گیر.

“باخ می خواستم به درایو این طریق گفت: Michael Payne سابق کمیته بین المللی المپیک بازاریابی سر که حفظ روابط نزدیک به بازی های المپیک است. “اما [علت] ژاپنی ها به صورت از دست دادن.”

پشت صحنه, آبه و باخ مانور. آبه با نزدیک شدن امکان تغییر بازی ها, مراقب باشید هرگز برای نخستین بار باز کردن لغو و بالا بردن تعویق افتادن تنها در ظریف مد. باخ یک سال 1976 المپیک شمشیربازی, قهرمان, parried و جمع آوری قدرت حتی به عنوان ورزشکاران و ملی حاکم بر بدن او انتقاد برای انفعال.

“ما به این وضعیت که در آن از یک طرف ما بسیار با اعتماد به نفس است که … ژاپن در چهار ماه از در حال حاضر قادر خواهد بود می تواند قادر به سازماندهی بازی ها” باخ توضیح داد پس از آن. “در همان زمان ما شک و تردید در حال رشد بودند که جهان خواهد بود آماده برای این بازی های المپیک است. این وضعیت ما به آدرس.”

A giant Olympic rings monument is seen at dusk at Odaiba Marine Park in Tokyo. (Franck Robichon/EPA-EFE/Shutterstock)
یک غول حلقه های المپیک بنای تاریخی دیده می شود در هنگام غروب در Odaiba پارک دریایی در توکیو. (Franck Robichon/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/Shutterstock)

‘یک قایق نجات’

در فوریه. 25, کیر, پوند, یک کانادایی است که طولانی ترین خدمت IOC member آسوشیتدپرس گفت که سازمان تا به حال حدود سه ماه برای تصمیم گیری که آیا این بازی خواهد بود قادر به در توکیو برگزار شد. او همچنین پیشنهاد کرد که بازی های المپیک خواهد بود بیش از حد بزرگ تولید برای به تعویق انداختن و آنها را مجبور به لغو و اگر coronavirus ثابت بیش از حد مخاطره آمیز است.

زمانی که پیشنهاد اهدا شد به توکیو در سال 2013 در این شهر به امضا 81-صفحه قرارداد با کمیته بین المللی المپیک و کمیته ملی المپیک است که اجازه می دهد تا کمیته بین المللی المپیک به انصراف از دلایل مختلف از جمله جنگ و تحریم و یا اگر “ایمنی از شرکت کنندگان در این بازی خواهد بود به طور جدی تهدید و یا به خطر افتاده است به هر دلیلی.”

از ژاپن دیدگاه یک جانبه تصمیم گیری ترسناک بود اما امکان پذیر است. در ماه اکتبر در ژاپن تا به حال احساس “چپ در تاریکی” Nikkan Sports News نوشت: زمانی که کمیته بین المللی المپیک تصمیم گرفت به حرکت ماراتن به کولر شهر ساپورو به دلیل نگرانی های سرکوبگر توکیو گرمای تابستان در برابر خواسته های توکیو متروپولیتن دولت است. آبه می خواستم برای جلوگیری از به طور مشابه یک جانبه تصمیم گیری است.

این نگرانی تشدید مارس 11, وقتی که, اعلام جهانی همه گیر و تنور از coronavirus گفتگو در ایالات متحده منتقل شده و با NBA تعلیق آن فصل پس از یوتا جاز به جلو رودی Gobert آزمایش مثبت است. در عرض دو روز ورزش در ایالات متحده به طور موثر تعطیل گسترش چگونه ورزش در سراسر جهان از جمله آسیا فوتبال و لیگ بیس بال و فوتبال اروپا لیگ — مبتلا شده بود.

روز بعد رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن یک کلید متحد از Abe شناور ایده تعویق انداختن بازی های المپیک نشان می دهد که می تواند نسبت به برگزاری بازی بدون طرفداران در حال حاضر. جانباز ژاپنی سیاسی ناظر Shiro Tazaki ذکر این را به عنوان یک لحظه بسیار مهم برای ژاپن است. آبه نمی خواهید به صورت فشار برای لغو و جهان دیگر رهبر آوردن تعویق, Tazaki گفت: ارائه آبه سیاسی را پوشش میدهد.

مغلوب ساختن پیشی جستن بیانیه Tazaki گفت: همچنین آمد و درست زمانی که برخی از اعضای ان حزب لیبرال دموکرات که در حال نزدیک شدن به آمریکا بودند شروع به درک میزبانی بازی های المپیک به عنوان برنامه ریزی شده بود که به دنبال غیر ممکن است.

“بیانیه خود را به عنوان یک قایق نجات به دلیل رئیس جمهور تهمت نمی آورد تا لغو اما شناور ایده تعویق,” Tazaki گفت.

آبه که سرمایه گذاری در این تابستان رویداد به عنوان شبیه به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در سال 2014 بازی های زمستانی در سوچی برگزار شد یک کنفرانس تلفنی با رهبران گروه هفت مارس 16 و پس از آن گفت: رهبران موافقت کرده بود برای حمایت از یک “کامل” بازی های المپیک — سیگنال آبه می خواستم برای جلوگیری از لغو و یا یک المپیک برگزار شد بدون تماشاگر. آن روز یک Kyodo News نظرسنجی نشان داد 69.9 درصد از شهروندان ژاپنی گفت که انتظار می رود بازی های المپیک خواهد بود به تعویق افتاد.

“این است که در مورد زمانی که دولت شروع به احساس میزبانی آنها را به عنوان برنامه ریزی شده خواهد بود دشوار است” یک فرد آشنا با مدیریت و تفکر گفت: روزنامه آساهی در یک داستان منتشر چهارشنبه.

در 17 مارس کمیته بین المللی المپیک برگزار می شود تماس با ذینفعان مختلف به تعهد آن اعتماد به نفس در برگزاری بازی های المپیک به عنوان برنامه ریزی شده. این سازمان به نام همه گیر “یک وضعیت بی سابقه ای برای تمام جهان” اما گفت: “وجود دارد بدون نیاز به هر گونه تصمیم جدی در این مرحله و از هر گونه گمانه زنی در این لحظه خواهد بود غیرسازنده است.”

اما در پشت صحنه آبه کلمات به حال تغییر چشم انداز. احترام پخته به فرهنگ ژاپنی به معنای توکیو کمیته سازماندهی نمی خواهد بحث در مورد برنامه های جایگزین با IOC بدون آبه برکت. زمانی که آبه صحبت کرد و پس از G-7 جلسه کمیته بین المللی المپیک در حال باز شدن است.

“که باز کردن یک پنجره که در آن کمیته بین المللی المپیک شده بود برای برخی از زمان در تلاش برای تعامل با کمیته سازماندهی می گویند: “ما شروع کردیم به نگاه کردن به یک طرح’ ” گفت: پین سابق کمیته بین المللی المپیک بازاریابی ،

شروع آن روز و ماندگار از آن روز سه شنبه از طریق شنبه باخ شرکت در تماس با اعضای هر ملی کمیته سازماندهی در جهان است. او گفت: بعد از آن هر کشور با موافقت کمیته بین المللی المپیک استراتژی.

Visitors queue to see the Olympic flame in Iwaki, Fukushima Prefecture, northern Japan, this past Wednesday. (AP Photo/Eugene Hoshiko)
بازدید کنندگان صف برای دیدن مشعل المپیک در ایواکی, فوکوشیما, استان های شمالی, ژاپن, گذشته یکشنبه. (یوجین Hoshiko)

بیانیه ای با رزونانس

در مارس 19, مشعل المپیک وارد ژاپن در استان فوکوشیما با کمیته بین المللی المپیک شعار 121 روز تور از کشور جلوتر است. صدها نفر جمع شده بودند برای تماشای این نوع گردهمایی مقامات بهداشت عمومی هشدار داد در برابر.

به عنوان IOC مطمئن ذینفعان ایالات متحده آمریکا شنا مدیر عامل تیم Hinchey نمی تواند درک چگونه جهان می تواند برگزاری بازی های المپیک در حالی که همچنین اولویت ایمنی و بهداشت. در طول هفته او تا به حال گفتگو با تیم ملی شناگران — از جمله کتی Ledecky تزئین ترین المپیک های 2016 ریو دو ژانیرو بازی — و نخبگان مربیان است. او متوجه شد تلاش برای آموزش در حالی که این ویروس گسترش و دولت قفل شده است و استخر و سایر امکانات آموزشی بود قابل دفاع و آن را تا به حال گرفته شده تلفات در ورزشکاران سلامت روانی و جسمانی.

در 20 مارس Hinchey با ارسال نامه ای به ایالات متحده المپیک و پارالمپیک کمیته دفاع از یک سال تعویق در توکیو بازی. در ریو آمریکایی شناگران جمع آوری کرده بود مدال بیشتر از هر فرد دیگر تیم. ایالات متحده آمریکا شنا برای اولین بار بود برجسته بدن حاکم به فراخوان برای اقدام شدید.

“من فکر می کنم همیشه اضطراب هنگامی که شما تصمیم به چوب خود را به گردن چیزی بگم شما باور — و نه دانستن اینکه چه چیزی جهان را به فکر می کنم” Hinchey گفت. “این واقعا مهم بود لحن نامه فروتنی و احترام به دلیل USOPC فوق العاده برای همکاران ما در کمیته بین المللی المپیک, FINA — این همه شرکای بزرگ. بنابراین شما امیدوارم که آنها آن را برای آنچه در آن ارزش است که فقط اولویت ورزشکاران.”

روز بعد, مارس 21, ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست پیوست ایالات متحده آمریکا شنا در تماس در USOPC به درخواست بازی بود به تعویق افتاد.

یک تغییر در بالا

در مارس 22, صبح روز یکشنبه باخ چشم انداز منتقل شده است. او از خواب بیدار شد به اخبار از شیوع کروناویروس شروع در آفریقا و خواندن گزارش از acceleratinggrowth از موارد در ایالات متحده و آمریکای جنوبی است. او به یک جلسه اضطراری کمیته بین المللی المپیک را اجرایی هیئت مدیره.

باخ و سپس به نام Yoshiro موری رئیس جمهور توکیو 2020 را سازماندهی کمیته. باخ گفت: او گفت: Mori آماده می شود نه تنها به بحث در مورد حالات بالقوه اما برای صحبت با آبه و آمد تا با برنامه های خاص برای به تعویق افتادن.

“لغو شد مورد بحث و بررسی و در نظر گرفته مثل همه گزینه های روی میز” باخ گفت. اما در حالی که هیئت اجرایی به سرعت تصمیم به تعویق افتادن تنها گزینه کمیته بین المللی المپیک نیز به رسمیت شناخته شده آن نمی تواند مقابله با چالش های لجستیکی از به تعویق افتادن بدون ژاپن در هیئت مدیره.

به آخر بازی نزدیک آبه احساس او نیاز به کنترل پروژه, با توجه به اخبار حساب.

پس از یکشنبه اضطراری هیئت اجرایی تماس باخ اعلام کرد برای اولین بار کمیته بین المللی المپیک بود با توجه به تعویق افتادن. او گفت: یک تصمیم خواهد بود “زودرس” قرار داده و خودخواسته مهلت چهار هفته برای تصمیم گیری.

نیم-اندازه گیری — اعلام به تعویق افتادن ممکن است رخ دهد اما که آن را می تواند چهار هفته — نتیجه باخ در تلاش برای کمک به آبه خود را حفظ کند. ژاپن می خواستم برای روشن شدن همه موانع لجستیکی برای اولین بار به رول از نسخه جدید این بازی با عنوان 2020 نسخه به تعویق افتاد. اما IOC متوجه شدم بقیه جهان به خصوص ورزشکاران مجبور به ادامه آموزش خواهد آن را قبول نمی کند.

“کمیته بین المللی المپیک رفت و بلافاصله از اعلام به تعویق افتادن مذاکرات در جریان است, اما در همان زمان به رسمیت شناختن وجود دارد هیچ راهی برای این کار می توانید صبر کنید چهار هفته” پین گفت. “ژاپنی ها روند مایل است به نگاهی به همه گزینه ها. باخ متوجه شد این بود که غیر استارتر. او شروع بسیار شدید کمپین.”

پوند معتقد است که باخ در نظر گرفته شده برای سیگنال تصمیم گیری ساخته شده بود اما کمیته بین المللی المپیک می خواستم برای خرید زمان به پرده برنامه برای 2021 زمانی که آنها 2020 به تعویق افتاد.

“این حس را ندارد می گویند:” ما در حال به تعویق انداختن بازی ها,’ توقف کامل, دلیل این که شما به جای یک عدم قطعیت در عین حال یکی دیگر از” پوند گفت. “شما نمی کمک به ورزشکاران خود را, شما نمی کمک به فدراسیون های ورزشی خود را تنها می روم که باز است. به دنبال چه بود که بهترین استراتژی یا نه باقی مانده است دیده شود.”

کمیته بین المللی المپیک روبرو فوری واکنش. اگر چه باخ گفت: کمیته بین المللی المپیک دریافت به اتفاق آرا تصویب استراتژی خود را از ملی سازماندهی کمیته های کانادا کمیته المپیک اعلام کرد موثر تحریم اعلام آن را نمی خواهد ارسال ورزشکاران اگر به بازی های المپیک صورت گرفت در سال 2020 است. استرالیا ساخته شده مشابه بوده است.

از خواندن چشم انداز سیاسی, پین معتقد است پاسخ از کانادا و استرالیا بود و در واقع استقبال باخ اگر نه هماهنگ با کمیته بین المللی المپیک. اگر کشورها شروع به بیرون کشیدن ژاپن خواهد هیچ چاره ای اما برای اعلام به تعویق افتادن. پین با اشاره به این که استرالیا المپیک رئیس کمیته John Coates یک عضو کمیته بین المللی المپیک یکی از باخ نزدیک ترین متحدان و رئیس کمیته بین المللی المپیک را نظارت کمیته توکیو 2020.

“این غیر قابل تصور است که فقط یک تصادف است که در استرالیا باعث می شود که اعلام” Payne گفت. “آن را تقویت باخ دست با ژاپنی:” مهم نیست که آیا این ثابت شده است. ما نمی توانیم صبر کنید تا چهار هفته است. بیایید فقط قبول این به بعد تابستان است.’ “

Bach realized in the past week that postponement was the only viable option. (Denis Balibouse/Keystone via AP/pool)
باخ متوجه شد در هفته گذشته که به تعویق افتادن تنها گزینه قابل دوام. (دنیس Balibouse/Keystone از طریق AP/استخر)

یک جبهه متحد

در مارس 23, باخ رشد بیشتر احساس خطر به عنوان اخبار تبدیل گریمر. که مدیر کل Tedros Adhanom اعلام کرد گسترش coronavirus بود شتاب و خواستار جلسه اضطراری گروه 20 عمده اقتصادی متحده است.

باخ تماس توکیو 2020 کمیته برگزاری و برنامه های خود را روشن. او می خواست به صحبت با آبه روز بعد و در آن تماس باخ گفت: او می خواست آبه به طرح یک پیشنهاد به تعویق افتادن که باخ پس از آن می تواند به کمیته بین المللی المپیک قدرتمند 15-عضو هیئت اجرایی.

علنا آبه برای اولین بار مطرح شده امکان به تأخیر انداختن بازی. پوند است که یک عضو هیئت اجرایی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز بازی خواهد بود به تعویق افتاد که بسیاری به اشتباه تفسیر به عنوان یک تصمیم نهایی و rankled برخی در کمیته بین المللی المپیک سلسله مراتب است.

“من فکر می کنم [چند روز گذشته] تنها گیج کننده که در آن ما تصمیم گیری و سپس شخص دیگری اعلام خواهد کرد که تصمیم گیری است که ما ساخته نشده” گفت: آنیتا L. DeFrantz, یک آمریکایی عضو هیئت اجرایی. “است که بسیار مهم برای مقابله با است.”

المپیک بدن حاکم از کشورها که شامل آلمان انگلیس و نروژ و برزیل خواستار به تعویق افتادن. در شب داشتن نکردن یک موقعیت حتی به عنوان فردی ورزشی فدراسیون تحت فشار آن را به عمل در ایالات متحده المپیک و پارالمپیک کمیته حمایت برای به تعویق افتادن. آن گفت که تا به حال نظرسنجی 1,780 ورزشکاران و 68 درصد فکر نمی کنم این بازی می تواند نسبتا رقابت در این تابستان.

Abe now is characterizing a successful Olympics in 2021 as 'a testament to victory over the infection.' (Yoshitaka Sugawara/Kyodo News via AP)
آبه در حال حاضر مشخص موفق بازی های المپیک در سال 2021 به عنوان یک عهد به پیروزی بیش از عفونت است.’ (Yoshitaka Sugawara/Kyodo News via AP)

گرفتن ابتکار عمل

15 نفر از اعضای کمیته بین المللی المپیک را به هیئت اجرایی اقامت در سراسر این سیاره که به ناچار منجر به ساعت زنگ دار زنگ ناامید کننده ای در ساعات اولیه صبح است. DeFrantz آمده است به اعتقاد ساعت 3 صبح teleconferences بدترین. شنبه صبح او را از خواب بیدار برای یک تماس آغاز شد که در 4 صبح در ساحل غربی ایالات متحده بود که در اواخر شب در توکیو که در آن آبه بود در تماس تلفنی خود با باخ.

او به عنوان منتظر در خانه اش در جنوب کالیفرنیا DeFrantz می دانستم که به عنوان بقیه دنیا آمده بود به تحقق بخشیدن به یک تصمیم بزرگ در انتظار.

قبل از باخ می تواند صحبت می کنند با اجرایی هیئت مدیره ژاپنی, ایستگاه تلویزیونی NHK گزارش آبه پیشنهاد تعویق در حدود یک سال و بیشتر تاکید آبه تمایل به دفاع از خود است.

“آنها در واقع خود را منتشر اخبار قبل از ما می تواند انتشار ماست” DeFrantz گفت.

تنها IOC اجرایی هیئت مدیره دارای اختیارات لازم برای به تعویق انداختن یک بازی های المپیک است. با توجه به اطلاعات در دسترس DeFrantz گفت: آن را روشن و سریع تصمیم گیری است.

“رئیس جمهور گفت: ما در مورد بحث” DeFrantz گفت: “و آنچه ما فکر می کنیم باید انجام دهد.”

برای هفته ها کمیته بین المللی المپیک و قرارهای المپیک خواهد رفت. کمتر از 48 ساعت قبل از آن پیشنهاد کرده بود هر تصمیم مهمی خواهد بود زودرس. ناگهان هیئت اجرایی پذیرفته شده در ژاپن را برای به تعویق انداختن.

“گمان می کنم این بحث از نخست وزیر ژاپن با رئیس جمهور توماس باخ” DeFrantz گفت. “این تغییر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de