قبل از بیس بال به طور رسمی حذف نیاز به دو سوئیچ در اینجا یک نگاهی به همه 18 خانه اجرا می شود در برخورد با اتباع پارچ.

مارس 29, 2005: Livan هرناندز خاموش جائه Weong Seo

هرناندز آمار 10 خانه اجرا می شود از جمله چهار با اتباع خود را در طول 17 سال فعالیت حرفه ای. Right-hander اولین هومر با واشنگتن شد یک پنجم زمین باز یافته انفرادی به ضرب گلوله به سمت چپ میدان در یک 5-1 برنده شدن بیش از متس در استادیوم RFK.

“توپ حمل در اینجا به گوشه و کنار” هرناندز گفت. “اما شما آن را ضربه به مرکز میدان را فراموش کرده ام.”

هرناندز بود و حتی بیشتر چشمگیر بر روی تپه که شب پراکندگی در اجرا و نه بازدید بیش از هشت نوبت.

Aug. 10, 2005: هرناندز خاموش Wandy رودریگز

هرناندز آمار .244 در سال 2005 25 امتیاز بهتر از Cristian گوزمان به پایان رسید و با نیمی به عنوان بسیاری از خانه اجرا می شود به عنوان اتباع’ روزمره shortstop در 374 کمتر در خفاش. هرناندز دوم هومر از فصل یک خط بود به ضرب گلوله به سمت چپ در هوستون دقیقه خدمتکار پارک. واشنگتن از دست داده 7-6 با وجود هرناندز 3-برای-3 شب.

مارس 19, 2006: هرناندز خاموش گاوین فلوید

هرناندز اجازه هفتم, هشتم و نهم خانه اجرا می شود در این فصل فقط در چهارم خود را شروع, بالا بردن دوران خود به 7.11. او همچنین ضربه اجرا خانه خود و افزود: دو برابر در یک 7-6 از دست دادن در 10 نوبت به فیلادلفیا فیلیز شهروندان در بانک پارک.

سپتامبر. 4, 2006: رامون Ortiz خاموش Jorge Sosa

“اوه خدای من” اورتیز گفت که او فکر خود را پس از پوشش زمین برای اولین بار او را دیدم در هشتمین دور به سمت چپ میدان اغل گاو یا حشم در RFK. “این خانه اجرا شود؟”

در آن بود و هم تیمی های خود را بعد از شوخی آن را هزینه او را بیشتر محتمل هیچ-hitter.

اورتیز که تا به حال رفته بیش از شش نوبت و یا مجاز کمتر از سه اجرا می شود خود را در چهار قبلی شروع می شود, دریافت با صدای بلند تشویق می کردند از روز کارگر جمعیت در RFK هنگامی که او آمد به بشقاب در هشتمین داشتن اجازه یک ضربه به سنت لوئیس کاردینالز.

او به یک leadoff تک به هارون مایل در نهم قبل از کریس دانکن صف به دو بازی. پس از اجازه می دهد یک خانه اجرا به Albert Pujols, Ortiz برداشته شد برای چاد کردرو که ثبت نهایی در واشنگتن 4-1 پیروز شود.

“ما همه چیز امروز” یک لبخند Ortiz گفت: پس از آن.

سپتامبر. 14, 2010: هرناندز خاموش Jair Jurrjens

هرناندز افزود: به تیم خود را منجر شود در زندگی حرفه ای صفحه اصلی اجرا می شود در طول دوم خود را از روی لئامت دادن با واشنگتن است. انفرادی خود را به ضرب گلوله به سمت چپ میدان در یک حلق آویز و کشویی در آتلانتا ترنر میدان بود که اولین بار توسط اتباع پارچ در 654 بازی. آن را نیز ارائه تمام اجرا پشتیبانی هرناندز مورد نیاز; او تن به تن بدون گل هشت نوبت در واشنگتن 6-0 برنده شوید.

جولای 22, 2011: جان Lannan خاموش Hiroki کوردا

Lannan وارد این بازی در ورزشگاه طفره زن حرفه ای .092 hitter وظیفه با 18 بازدید در 195 در خفاش. پایان 2-برای-3 شب او ضربه بالا می باشد .100 و توپ او ضربه برای اولین بار لیگ برتر اجرای خانه نشسته بود در قفسه های قفل خود را.

“این نوع از blur در حال حاضر” Lannan گفت. “من هنوز هم بسیار شوکه کرد.”

اتباع’ ستاره شرق انفجار در شوک پس از Lannan طناب شکستن توپ بیش از حق زمینه دیوار. او نگه داشته رواقی بیان به عنوان او گرد پایگاه.

“من می دانستم که اگر من خندید, آن را فقط نگاه بد او گفت:” پس از آن.

“[تبادل مربی استیو] McCatty را بیش از وجود دارد, شما می دانید, غش,” مدیر دیوی جانسون گفت.

هم تیمی در ابتدا به Lannan خاموش درمان به عنوان او راه می رفت به ستاره شرق قبل از او تبریک با سپاس.

“که همه ما صحبت در مورد حدود پنج مستقیم نوبت به پایین [در اغل گاو یا حشم],” مسکن شان برنت گفت. “ما هنوز در شوک است. ما از رفتن به تماس را از اغل گاو یا حشم و از آنها بخواهید برای یک پرده تماس بگیرید.”

سپتامبر. 3, 2011: Tommy Milone خاموش دیلون Gee

“زمانی که من در حال اجرا پایین اول خط پایه آن تقریبا مثل من بود خواب” Milone گفت: از سه-اجرای شات که فرود آمد و در خانه اغل گاو یا حشم در اتباع پارک. “این تقریبا مثل من احساس نمی آن. آن را فقط حقیقی. من امیدوار بودم برای یک fastball اول بشه. من آن را کردم.”

اتباع منفجر 5-0 منجر شود اما آمد به ضرب و شتم کردن, 8-7 در رایان زیمرمن دو-run walk-off تک.

مارس 20, 2012: Stephen عشق خاموش Wei-یین چن

عشق به سختی ترک خورده یک لبخند به او گرد این پایگاه پس از اولین لیگ برتر در خانه اجرا و یا در حالی که اذعان تشویق اتباع پارک جمعیت در تیمی’ اصرار از مرحله بالا از ستاره شرق.

“من نه برای بیرون رفتن وجود دارد و showboating و همه چیز را به او گفت:” پس از واشنگتن 9-3 برنده شدن بیش از Baltimore Orioles. “عالی بود اما من می دانم که جای من. من یک hitter وظیفه در خارج وجود دارد, بنابراین من قصد ندارم به عمل مانند من آن را انجام تمام زمان. فقط اجرا در اطراف پایگاه. اما آن را قطعا یک احساس خوب.”

عشق اعتبار اتباع ضربه مربی ریک عکس با رو به رشد خود را به راحتی در صفحه.

“من احساس می کنم خیلی قوی تر” عشق گفت. “آن را احساس نمی کند مثل من ورود به سیستم در دست من است.”

May 28, 2012: اردن زیمرمن خاموش کارلوس زامبرانو

زیمرمن مطمئن بود او همه از اولین اجرای خانه که آمد یک پارچ که آمار 23 خانه اجرا می شود خود را در طول زندگی حرفه ای او. زیمرمن متوقف شد به عنوان او گرد پایه دوم در Marlins پارک شاید پریشان خانه های قدیمی اجرا مجسمه در مرکز میدان است.

“این سخت است برای دیدن” زیمرمن گفت: پس از اتباع’ 5-3 از دست دادن. “بسیاری از اشیاء روشن وجود دارد.”

Aug. 8, 2012: Gio Gonzalez خاموش آرماندو Galarraga

Gonzalez تن به تن برای اولین بار نه دور کامل بازی حرفه ای خود را و ضربه اول لیگ بزرگ خانه اجرا در واشنگتن 4-3 برنده بیش از آستروس در دقیقه خدمتکار پارک.

“امروز آن را مانند یک بازی لیگ برای Gio” تایلر Clippard گفت. “بازدید دو-اجرای هومر ما پیروزی و او می اندازد یک بازی کامل. که مانند Williamsport لیگ کوچک ، آن را بسیار جذاب است. چه روز برای او.”

گونزالس دو-اجرای شات در ورود دوم به اتباع رهبری خوب است. هم تیمی های خود را به انتظارنشسته بودند تا در ستاره شرق مراحل به او خوش آمد می گوید و کسی پرتاب یک سطل آدامس بادکنکی بیش از سر خود را.

“شما در حال رفتن برای اجرا به یکی از کسانی که” گونزالس گفت.

مارس 3, 2013: Gonzalez کردن کوین Slowey

Gonzalez ثابت کرد او می تواند مسئولیت رسیدگی به یک موبایل و کامپیوتر در این صفحه بیش از حد راه اندازی 76-mph ارائه به سمت چپ میدان کرسی در اتباع پارک برای خود شغل دوم هومر.

“خوش شانس نوسان” گونزالس گفت: پس از کار در شش نوبت در واشنگتن 3-0 برنده بیش از Marlins. “من فکر می کنم چشمانم را بستم.”

آن شب سرد, ساخت Gonzalez خانه اجرا همه بیشتر قابل توجه است.

“[آدم] LaRoche خرد شده یک زن و شوهر از توپ که نمی رفتن در هر نقطه” مسکن Ryan Mattheus گفت. “بنابراین شما می دانید که خطا کردم این خیلی خوب است.”

مارس 2, 2014: Gonzalez خاموش بارتل Rican

بزرگترین خانه اجرا صدای یورتمه رفتن اسب توسط یک پارچ اتباع سابقه بیشتر از یک با حداکثر سرعت دویدن. Gonzalez پنجم-زمین باز یافته شات در متس’ سیتی زمینه پاک در سمت چپ میدان نرده اما منحرف کردن نرده و bounced بازگشت بر روی چمن خود. یک اشتباه Gonzalez شتافت نسبت به پایه دوم و سپس سوم به عنوان متس outfielder اندرو براون سرش می دویم. برای بازیابی توپ. Gonzalez فکر inside-the-park صفحه اصلی اجرا کنید.

“راه من در حال اجرا بود گفتم “من یک شانس’ ” گونزالس گفت: پس از واشنگتن 5-1 برنده شوید. “من در مورد به اسلاید صفحه اصلی.”

متس گیر تراویس d’Arnaud به پایان رسید زمانی که شوق و شعف او نشانه برای Gonzalez به کم کردن سرعت.

“بود که حماسه” ایان دزموند گفت. “است که رفتن به پایین در بانک حافظه برای یک زمان طولانی.”

سپتامبر. 12, 2016: Mat Latos خاموش رافائل مونترو

به یاد داشته باشید Latos? به کارگر ماهر پارچ امضا جزئی لیگ مقابله با اتباع در ماه ژوئن سال 2016 پس از منتشر شده توسط Chicago White Sox و ترویج می شد به این رشته در سپتامبر. پس از ساخت دو ظاهر از اغل گاو یا حشم او به دست آورده شروع در مقابل متس.

همسترینگ تنگی قطع Latos را تفرج کوتاه پس از 4⅓ نوبت اما او homered در اول خود را در خفاش از اتباع’ احتمالی 8-1 برنده شوید.

“من فقط گفت: [دانیال] مورفی [Latos است] خوب hitter وظیفه او ممکن است یک آمار از اینجا گفت:” مدیر گرد و خاکی بیکر که موفق Latos در سینسیناتی. “و هنگامی که او می کند او را به انجام بسیاری از صحبت کردن است. … پس از او از آن ضربه Murph گفت: “به او اجازه دهید صحبت کنید.’ “

مارس 5, 2017: عشق خاموش نیک Pivetta

عشق دوم حرفه ای هومر خال خال او را به یک 2-0 سرب در مسیر به یک 4-2 برنده شدن بیش از فیلیز شهروندان در بانک پارک.

“خوش شانس” عشق گفت 404-پا انفجار که در یک زمین را و در. “هیچ کسب و کار نوسانی که در زمین شماره یک. من واقعا نمی دانم که چگونه من متصل بر روی آن. من فقط خوش شانس من قادر به رسیدن به آن, من حدس می زنم.”

Aug. 1, 2017: حداکثر Scherzer کردن کریس o’grady

Scherzer تکلیف زمانی که او پا به بشقاب در ورود دوم در Marlins پارک بود به غیر روحانی کردن یک قربانی bunt برای پیشبرد برایان گودوین به پایه دوم. پس از سقوط 0-2, Scherzer گفته شد به نوسان دور و نتیجه این شد اولین اجرای خانه های خود را حرفه ای. در ابتدا پس از نادیده گرفتن او هنگامی که او بازگشت به ستاره شرق, هم تیمی swarmed برای تبریک Scherzer در اجرای انفجار داد که واشنگتن یک 4-0 منجر شود.

“آنها در حال رفتن به شنیدن پایان آن” Scherzer گفت. “من احتمالا باید پیراهن ساخته شده و همه چیز.”

Scherzer در زمان تپه به پایین باز یافته دوم با یک 6-0 منجر شود اما حذف خود را از بازی با سفتی گردن. اتباع در ادامه به از دست دادن 7-6.

“چیزی که با داشتن یک تنگ گردن قادر به نگاه چپ آن در واقع کمک کردن من بیس بال نوسان” Scherzer گفت بعد. “من نمی توانستم جلو سر من است. من تا به حال فقط ماند و در واقع به من نوسان بهتر است. بنابراین مطمئن شوید که به اندازه کافی به این دلیل است که من ضربه اجرا خانه.”

Aug. 30, 2017: عشق خاموش آدم Conley

عشق اجازه شش بازدید و زده از هشت و به او ارائه تمام جرم او را در یک shutout از Marlins با اجرای خانه به راست-مرکز میدان در اتباع پارک.

“Oppo? وای” جالب خوزه Lobaton گفت: بعد از بازی. “که قابل توجه بود. که چیزی خاص است. به عنوان به زودی به عنوان من تو را دیدم که من مانند این است که رفتن به بسیار خوب امروز.’ “

مارس 3, 2018: A. J. Cole خاموش خولیو تهران

کول مجاز 10 اجرا می شود در 3⅔ نوبت در SunTrust اما او یکی از پشت با یک دوم زمین باز یافته انفرادی و شوت به سمت چپ.

جولای 18, 2019: عشق خاموش Touki توسن

عشق همسان هرناندز تیم رکورد برای خانه اجرا می شود توسط یک پارچ با چهار و جشن با رقص ستاره شرق در طول اتباع’ 13-4 پیروزی در SunTrust پارک.

“زمانی که من کردم به بالا گام” عشق گفت از تحقق او را به رقص او پس از سه-اجرای هومر بود که بخشی از خود 3-برای-3 پنج RBI شب. “و به صداقت آن بسیار دشوار. من واقعا به هر چیزی. من یک رقصنده آغاز خواهد شد.”

جزئیات بیشتر در مورد اتباع:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات