اسکندریه Ocasio-کورتز که برنده یک شوک اولیه پیروزی دو سال پیش و به سرعت افزایش یافت به سیاسی ملی ستارگی به نظر می رسد مجموعه ای برای برنده شدن در دور دوم در کنگره است.

30 سال مترقی را شکست داد و تعدادی از میانه اولیه رقبا از خود حزب هموار راه را برای انتخاب مجدد در نیویورک 14 منطقه امن و دموکراتیک صندلی که پوشش برانکس و ملکه است.

افزایش پستی برگه های رای با توجه به کروناویروس بدان معنی است که بسیاری از هزاران نفر از آرا شمارش نخواهد شد تا هفته آینده. اما نتایج اولیه نشان Ms Ocasio-کورتز با بیش از 50 درصد منجر به آسوشیتد پرس با نام مسابقه سه شنبه شب.

“برای برنده شدن با این نوع از دستور تحول است” Ms Ocasio-کورتز گفت: در یک پیام ویدئویی خود به هواداران به عنوان نتایج در آمد.

این به ما می گوید که ما مواضع سیاست هستند نه یک حادثه و این دقیقا همان چیزی است که جامعه ما شده است در انتظار. و آن نوعی از رهبری است که کشورهای ما و کشور ما شده اند در انتظار برای,” او اضافه شده است.

Ms Ocasio-کورتز انتقال آسان از شورشیان به استقرار در یک زمان می آید از افزایش گمانه زنی ها در مورد آینده خود را. در دو سال گذشته او قرار داده و نام خود را به صدها قطعه از قانون — از جمله حمایت شرکت اصلی لایحه تغییر آب و هوا و ساخته شده است نیرومند سیاسی بهره برداری قرار می دهد که او در میان جمع آوری اعانه در واشنگتن است.

تبریک رای دهندگان در کمپین بلیزرز در نزدیکی یک مدرسه در آستوریا کوئینز در روز سه شنبه بعد از ظهر او کم حرف در مورد برنامه های خود را فراتر از سال 2020 است.

“من فقط با تمرکز بر گرفتن re-منتخب امروز” او خندید پرسید که مستقل.

“من واقعا به دنبال به جلو به در نظر گرفتن تجربه من از دوره اول و شروع به اعمال می شود که در داخل بازی — در حال پیچیده تر در چگونه ما رول قانون. درست مثل هر کار شما بهتر و بهتر به عنوان زمان می رود,” او اضافه شده است.

اما حدس و گمان است که بعید است به مرگ پایین در هر زمان به زودی نیست حداقل به این دلیل که بسیاری از دیدن او و نام تجاری از سیاست های او نشان دهنده به عنوان آینده از حزب دموکرات است. وجود دارد در حال حاضر صحبت از یک اجرا برای سنا و پایین جاده شاید یک شات در کاخ سفید است.

خود اصلی پیروزی در سال 2018 در برابر 10-اصطلاح وقت جو کولی و سپس چهارم-رتبه بندی دموکرات در خانه یکی چند دیدم آیند. Ms Ocasio-کورتز, فارغ التحصیل از دانشگاه بوستون مشغول به کار بود در پشت نوار در یک رستوران در نیویورک اتحادیه مربع هنگامی که او راه اندازی خود را اجرا کنید. او در 29 سال, ساخت او جوانترین زن برای همیشه از خدمت در کنگره است.

او نمی تواند به تنهایی. برانکس بومی بخشی از یک موج مترقی دموکرات که مقامش را از دست بدهد دراز مدت میانه امتیازهای. ورود در واشنگتن از AOC و “تیم ملی” — تکرار Ocasio-Cortez, ایلهان, عمر, خود ارضایی Pressley و رشیدا Tlaib — مشخص چپ تغییر در حزب دموکرات سیاست است. هر یک از آنها برای حمایت بیشتر و راه حل های رادیکال به امریکا مشکلات و افراط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.


سوال این انتظار پاسخ داده شود توسط بسیاری از نژادهای اولیه در نیویورک در روز سه شنبه بود که آیا AOC ورود در مرحله ملی منادی از چیزهایی که می آیند و یا آنومالی. و اینکه آیا ترقی خواهان می تواند همچنان به جلو و حزب دموکرات به چپ در انتخابات ریاست جمهوری سال است که شاهد ازلی استقرار سیاستمدار سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به راحتی برنده نامزدی.

در این سال چندین نژاد در نیویورک را تنظیم شات چالش های دراز مدت امتیازهای که آینه AOC دستیابی به موفقیت در مبارزات انتخاباتی. یکی به طور خاص می تواند در خدمت به عنوان یک اقدام مترقی دموکرات قدرت است.

جمال بومن سابق برانکس میانه مدیر مدرسه است که به عنوان “بعدی AOC,” تهدیدی جدی به 73 سال الیوت انگل 16-اصطلاح کنگره بود که اولین انتخاب شد در سال 1988. حزب دموکرات بزرگان بصورتی پایدار و محکم بسته صف در اطراف انگل — هیلاری کلینتون مجلس نانسی پلوسی و فرماندار نیویورک اندرو کومو همه تایید او.

بومن, اما, امن, سر اشاره از AOC: “نه تنها جمال عمیقی رهبر جامعه اما من معتقدم که او می خواهم فوق العاده همکار در ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان,” او گفت:.

با توجه به بالا بودن تعداد رای غیابی بودن بازیگران در نیویورک مقدماتی — یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس — نتایج حاصل از نژادها ممکن است شناخته شده برای یک هفته دیگر. اما نتایج اولیه نشان داد بومن به مراتب جلوتر از انگل. یک پیروزی برای او نشان می دهد که موج پیشرو است و به هیچ وجه بیش از.

اسکندریه Ocasio-کورتز استقبال رای دهندگان در آستوریا, کوئینز در روز سه شنبه. (Richard Hall / مستقل )

سیاسی کشیدن قدرت کنار AOC در حال حاضر ثابت خودش را به نیرومند سیاسی اپراتور و جمع آوری کمک کرگدن. او مطرح شده بیش از $10.5 میلیون بیش از 18 ماه گذشته با توجه به اطلاعات وارد شده توسط کمیسیون انتخابات فدرال.

او جدی ترین رقیب اصلی در این انتخابات بود سابق تلویزیون لنگر و سابق جمهوری میشل Caruso-Cabrera که دریافت قابل توجهی در حمایت از بزرگ-دلار اهدا کنندگان.

AOC در مقابل مطرح شده بیشتر از پول خود را از مبارزات مردمی — کوچک کمک های مالی از حامیان در سراسر کشور است. کوچک-دلار کمک های مالی مسئول نزدیک به 80 درصد از پول این کنگره مطرح شده است و این چرخه هر او نامزد مشخصات در باز کردن اسرار است.

او همچنین شروع به استفاده از مشخصات ملی برای افزایش مترقی نامزدهای شروع یک عمل سیاسی کمیته برای کمک به پیروزی مترقی اکثریت در خانه.


در کوئینز او بازی کرده است یک عمل تعادل بین مرحله ملی و مسائل محلی. این منطقه که AOC نشان دهنده یکی از متنوع ترین در ایالت نیویورک است. از آن 650,000 ساکنان 50 درصد هیسپانیک 17 درصد و 23 درصد سفید با توجه به 2016 سرشماری آمار و ارقام. این شهر همچنین دارای پنجم-بالاترین درصد از بخش خدمات کارگران در تمام کنگره مناطق.

Cierra Johnson, 34, اتفاق افتاده بود در حال عبور از وقتی که AOC متوقف شد و در آستوریا در روز سه شنبه. او صبح را صرف داوطلبانه برای مبارزات انتخاباتی توزیع آگهی. شوهر او است بولیوی و به تازگی از دست داده و از این فرصت برای به دست آوردن کارت سبز با توجه به ممنوعیت با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. او گفت که او کشیده شد به AOC چرا که “او مایل به ایستادگی و مبارزه کنند.”

“در موقعیت های شبیه به این مردم صبر کنید تا زمانی که یک جمعیت اما او صحبت شده تا قبل از آن محبوب است که طول می کشد زیادی است. شما باید برای آشتی زیادی با خودتان به اندازه کافی شجاع به انجام این کار است,” او اضافه شده است.

شایعات وجود دارد که AOC ممکن است به دنبال تکرار جنسی-سرنگونی اولین با یک اولیه اجرا در برابر چاک شومر از رهبر اقلیت سنا. او حتی دریافت حمایت از یک منبع بعید است در مغلوب ساختن پیشی جستن که به دنبال بازیگران AOC و از سوی دیگر تعداد انگشت شماری از دموکرات سوسیالیست در کنگره به عنوان جریان اصلی حزب دموکرات به عنوان ابزاری برای متقاعد کردن رای دهندگان مستقل است که این حزب بیش از حد رادیکال.

“در واقع خواهد بود که یک بهبود بزرگ – و او برنده خواهد بود!” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در پاسخ به یک واشنگتن تایمز مقاله نشان می دهد او را به چالش آقای شومر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات