از محدود ایتالیا یک هنرمند چشم در coronavirus

این قطعه خواهد شد در به روز رسانی با مطالب جدید از این هنرمند که در حال حاضر در میلان.

مارس 14

من امیلیانو Ponzi. من یک تصویرگر و نویسنده که در میلان زندگی یک محل به تازگی به عنوان ثروتمند موتور اقتصادی کشور ما و مکانی نیز به تازگی غیر قابل تشخیص به من و همکار من در ایتالیایی.

تشدید عفونت در کشور ما از رمان coronavirus مجبور دولت ما به شدت محدود ما آزادیهای فردی. آن است که یک برنامه ریزی برای صرفه جویی 60 میلیون از ما با هل دادن ما از هم جدا در حال حاضر. این است که اگر ما شده اند به طور ناگهانی بازیگران در برخی از سورئال فیلم که بر زندگی روزمره ما راه ما مربوط به افراد دیگر و داخلی ما هستيم. هر روز کوچک اما شگفت انگیز نیش از ما آزادیهای فردی.

17,660 آلوده

1,266 مرگ و میر

در حال حاضر من در استودیو من آن را در 7:34 a. m. و من این ضربه را به ایستادگی کردن و رفتن به کافی شاپ در اطراف گوشه که در آن هر روز صبح من با خوردن یک شکلات دست ساز کروسانت هنوز هم گرم است. عادات سخت برای کشتن.

اما تمام کافی شاپ ها و رستوران ها مجبور شدند به دیروز. کل کشور از 60 میلیون رفت و به “منطقه قرمز” در مارس 9, قفل کردن به خارج ممنوع از سفر بین شهرها. در مارس 12, زمانی که 1,266 در حال حاضر فوت کرده است و بیش از 17 ، 000 در حال حاضر آلوده شدند, روزانه, زندگی تعطیل, و به مردم گفته شد تا در خانه بمانند.

هیچ یک از این است که در طبیعت ما به عنوان ایتالیایی ها به عنوان انسان است. “من شده فکر کردن از آنچه دوست من امبرتو, فیلمنامه از “زیبایی بزرگ” یک 2014 برنده جایزه آکادمی فیلم گفت: من در مورد چگونه فیلمنامه نویسی تغییر کرده بود.

“ما نمی نوشتن در پیش تمام صحنه های که ما استفاده می شود به,” او گفت:. در حال حاضر “ما در نوشتن صحنه به عنوان ما به آنها شلیک … به منظور پویا فیلم است.”

این ستون نشان داده شده کرونیکل از ایتالیا در حال حاضر طرح ها و مشاهدات در مورد بازیگران خوب ما نیاز به تبدیل به ما بداهه نوازی جدید فیلمنامه نوشته شده هر روز.

امیلیانو Ponzi ایجاد آثار هنری برای واشنگتن پست و نیویورک تایمز, Le Monde, the New Yorker, سیب, Louis Vuitton, Moma نیویورک هرمس و اشپیگل. آخرین کتاب او “غرب آمریکا” منتشر شده در سال 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>