حاشیه پیش نویس NFL امیدوار نگران است که لغو pro روز می تواند به معنای از دست دادن رویاهای خود

“شما دریافت آنچه شما در قرار داده,” رون’Dell هنوز هم به یاد داشته باشید خود را نا امید پدر گفتن او و زمان پس از خود را ثابت کند مرد حق.

او خود را تیز دانشگاهیان و تمرکز درآمد یک بورس تحصیلی به بازی دفاعی پایان در راتگرز قبل از او منتقل به جیمز مدیسون. پس از به دست آوردن وزن و زخمی شدن مچ پای خود کارتر تغییر رژیم غذایی خود را و برش قند; او نه تنها ماند سالم او اندکی 53 پردازد و 9.5 کیسه قبل از استعمار ورزشی انجمن به نام او بازیکن دفاعی سال است. او کمک کرد آمیلیا رسیدن به قهرمانی فوتبال زیربخش ملی عنوان بازی.

کارتر بود دو سال کاپیتان و ستاره محدود تقریبا قطعا برای یک حرفه ای و یا حداقل یک فرصت — در فوتبال حرفه ای.

“من آنچه من در قرار داده,” او می گفت بعد, و این چیزی است که ساخته شده است این هفته گذشته خیلی گیج کننده است.

این ماه NFL پیوست بقیه ی جهان ورزش به طور قابل توجهی تغییر برنامه خود را در تلاش برای محدود کردن گسترش این رمان coronavirus. لیگ لغو pro روز — معمولا ویترین ارزشمند برای چشم انداز قبل از پیش نویس — و مبتنی پیشاهنگی و مدیران از همه تیم ها است. پیش نویس خود باقی مانده است, برنامه ریزی شده برای اواخر مارس اما طرفداران دیگر دعوت شده و آن را برگزار نمی شود در لاس وگاس.

اگر ایالات متحده’ محبوب ترین ورزش لیگ احساس whipsawed کوتاه مدت عدم قطعیت بسیاری از آن می شود بازیکنان کاملا متزلزل توسط چه این به این معنی برای بلند مدت آتی. کالج, فوتبال ستاره های بزرگ خواهد شد پیش نویس اما آنچه در مورد کسانی که در حاشیه? رسیدن به NFL برای رتبه بندی-و-پخش فایل — کوچک-مدرسه ستاره ها یا بزرگ-مدرسه نقش بازیکنان که نوشتن اکثریت قریب به اتفاق pro فهرست اسامی — کمتر از برنده شدن در یک قرعه کشی از ساخت یک تصور در یکی از آنچه که معمولا قابل اعتماد زنجیره سالانه ویترین. پیشاهنگی و مدیران جمع آوری با خود stopwatches و نوت بوک scrawling مشاهدات خود و شناسایی پتانسیل سنگهای پنهان است.

“وجود دارد یک دلیل این همه تیم پیشاهنگی زمان در ترکیب علاوه بر آمار رسمی” NFL عامل هدلی Engelhard گفت: به تازگی. “آنها تنها اعتماد به آنچه آنها را ببینید با چشم خود.”

اما در این سال که ممکن نیست حداقل نه در معنای سنتی و سراغ برخی از ادارات در حال تلاش برای دریافت خلاق با تکیه بر فن آوری های مانند ویدئو کنفرانس نرم افزار. دیگران با تکیه بر خود را عمیق ترین dustiest غرایز.

“این است که در سال 1965 و 1970 به سبک در حال حاضر,” گفت: یک عضو از یک NFL سراغ بخش اشاره کرد که savviest تیم را بیشتر سهام در مطالعه بازی های ویدئویی و کمتر در تمرین ویدئوها فرستاده شده توسط بازیکنان و عوامل. “تیم های که در حال رفتن به انجام این کار به خوبی در حال آنهایی که با جامد سراغ بخش; strong کارکنان خواهد شد تسلط بر این پیش نویس است. اگر شما در حال تلاش برای انجام این کار کلید های میانبر [تصویری] برش یو پی اس و تجزیه و تحلیل به جلو موفق باشید به شما.”

هر سال داستان وجود دارد در مورد چشم انداز به حداکثر رساندن این فرصت ها در حالی که چشم بر روی آنها هستند: گیرنده گسترده DK متکالف در سال گذشته سراغ ترکیب در حال اجرا بازگشت فیلیپ لیندسی در دانشگاه کلرادو pro روز در سال 2018 است. آدم Thielen دو زمان Pro کاسه های انتخاب که سال گذشته امضا تمدید قرارداد او را تضمین 35 میلیون یک بار سوار حدود یک ساعت در زادگاه خود در مینه سوتا برای حضور در یک وایکینگ ها ازمایش.

اما در حال حاضر این زنجیره شکسته است و کارتر یکی از صدها نفر همین سوال را پرسید: تمام خواهد شد که کار و فداکاری — سال آموزش و برنامه ریزی به اوج در این لحظه — تلف شود?

“این زندگی است برای من. این دیگر سرگرمی” گفت: کارتر بود که در میان 337 بازیکنان دعوت شده به این سال را ترکیب و در نتیجه با تکیه بر حوادث است که بعد از جمله نرم افزار روز و پتانسیل تیم بازدیدکننده داشته است. “من 6 سال بچه های قدیمی وقتی که من اولین بار شروع به بازی توپ. این رویای من است که در اینجا در خطر است.”

‘هیچ چیز وجود دارد من می توانم’

دو هفته پس از Tavien Feaster آموخته در سال 2015 است که او تا به حال شده است به نام فوتبال دبیرستان شماره 1 در حال اجرا بازگشت او از مدرسه به خانه آمد و چیز دیگری یاد گرفته: خانواده اش در حال حرکت بود. آنها تا به حال نه برای اولین بار خارج شده اند.

“این است که زندگی واقعی” Feaster خواهد به یاد داشته باشید فکر تلاش برای به یاد بیاورید که دقیقا چگونه بسیاری از بار خانواده اش مجبور شد به حرکت از یک مسکن کم درآمد و توسعه خود را به دیگری. “سال اول در Collins پارک تپه چهار های مختلف — است که آن را چهار ؟ هر سال من زندگی می کردند در یک نقطه دیگری.”

در این زمان او در نقل مکان کرد با عمه خود را در سراسر شهر و مادر خود را در خواب در Feaster را خانه مادر بزرگ. تنها زمانی او را دیدم LaTasha McElrath که کار کرده بود دو شغل برای کمک به بالا بردن کودکان چهار و گاهی اوقات کسانی که از چند بستگان بود که در طول Feaster فک انداختن بازی در اسپارتان بالا در کارولینای جنوبی است. او سریع و مطمئن دست مادر — پنج-ستاره جذب و نمی تواند-از دست بازیکن برای کلمسون و در نهایت برخی از خوش شانس تیم NFL که ثبات مالی برای Feaster و خانواده اش.

سپس Feaster به طور متوسط شش متری در حمل و پخش سه فصل برای ببر — نه فقط به عنوان اغلب یا به عنوان فراموش نشدنی به عنوان استارتر تراویس اتین. Feaster فارغ التحصیل از کلمسون در اوایل تابستان گذشته و اعلام کرد قصد دارد برای انتقال به رقیب کارولینای جنوبی است. او انجام این توپ کمی بیشتر از او در طول سه فصل اول اما Gamecocks رفت 4-8 و سقوط کوتاه از کاسه واجد شرایط بودن.

“اگر شما نگاهی به شماره: متری در هر حمل, تولید, تصویب مسدود کردن — آنچه واقعا مهم” Feaster گفت. “اگر شما به نوبه خود در این نوار شما را ببینید.”

اما بیشتر و بیشتر وجود دارد درست نیست شانس برای هر کسی که برای دیدن. Feaster بود که در یکی از کالج فوتبال, سریع ترین بازیکنان پس از یک بار که با سنجش زمان در 4.34 ثانیه در 40 yard dash, نبود, دعوت به ترکیب. او تمرین در اجرا به شرق و غرب حرم اما بازی نمی رکورد حمل و یا گرفتن.

سپس در طول دندان های از قبل پیش نویس سراغ دوره coronavirus شروع كردن قریب به اتفاق ملت بهداشت و درمان-مراقبت از سیستم پوشش خبری و توجه است.

“من امیدوارم که آنها نمی تعویق انداختن ما طرفدار روز” Feaster خواهد به یاد داشته باشید و سپس آن اتفاق افتاد. “من مشغول به کار برای این لحظه و زمانی که آنها به ما بگویید که در آن به تعویق افتاد, آن را مانند:” انسان مانند, damn; هیچ چیز وجود دارد من می تواند انجام دهد.’ “

در حالی که بسیاری از ملت دارای نفس خود و منتظر پایان NFL امیدوار مانند Feaster در حال انتظار برای یک آغاز است. وجود اهداف به دست آورد و به وعده نگه داشته شود و اگر تنها به خود را دارند.

“او همیشه به من می گفت شما نمی مدیون من هیچ چیز” Feaster گفت مادرش. “البته او به من بگویید که. اما من نمی توانم صبر کنید ، برای خرید یک خانه یک خانه, بنابراین شما هرگز به حرکت دوباره ؟ که بعد سمت راست وجود دارد که به معنای زیادی به من.”

‘من که فرصت؟’

هنگامی که آن نیز ناپدید شد او کانال عصبی خود انرژی به تمرینات. اما آن اتفاق می افتد به او هیچ ایده چه چیزی او باید در حال حاضر کار. او باید خود را افزایش دهد پرس سینه یا 40 بار پایه و مهارت های که پیشاهنگی ارزش و یا تمرکز تنها در فوتبال-فعالیت های خاص? باید او را آموزش تجهیزات با توجه به ازمایش ممکن است رخ دهد در ماه از شرکت در یک اردوگاه آموزشی تنظیم ؟

“شما رو به مطمئن شوید که شما کار بر روی همه چیز,” او گفت:, و مناسب بهبود تغذیه و سپس تبدیل به عوامل مؤثر در به وزن تا حد زیادی بدون راهنمایی و پروتکل است که به طور معمول تعریف این هفته است. “تنها وجود دارد اما در بسیاری از مواقع من می تواند نیمکت در تمام طول روز. من آن را انجام, اما من ترجیح می دهم — من فوتبال بازی کند.”

هفته گذشته ارشد کاسه — یکی از اولین توقف در قبل از پیش نویس تور — وارد یک ویدئو آموزشی در مورد نحوه رفتار و فیلم قابل اعتماد نرم افزار روز. این نکات نه تنها در نحوه اجرای برخی از دریل و ثبت اندازه گیری های مهم مانند ارتفاع و طول بال های هواپیما و همچنین چگونه به موقعیت دوربین به طوری که آنها می توانید پان طول مثلا یک با حداکثر سرعت دویدن.

“اگر شما به دنبال این چیز گام به گام” گفت: جیم Nagy ارشد, کاسه, مدیر اجرایی “شما واقعا می تواند در نوار pro روز و آن را به این تیم و آن را رفو معتبر است.”

سابق NFL پرسنل اجرایی در این باره افزود: پیش نویس تخته در حال حاضر مجموعه پس محدود به چقدر یک چشم انداز می تواند به بهبود سهام خود را در این مرحله است.

“[تیم مقامات] باید اعتماد [خود] غرایز خود و احساس بصری و [آنها] برای رفتن به عقب و شانه فیلم بازی حتی بیشتر” سابق اجرایی گفت.

چند روز پیش کارتر رفت به فروشگاه مواد غذایی و قفسه ها به طور کامل مواجه نگردند. او لود کردن در لغو احکام صادره ی گوشت بره و مرغ و مناقصات و تیلاپیا. او در سمت چپ آب پشت, اما او خرید کریستال نور به نم نم به آب است. سپس او رفت خانه شام و منتظر.

“ما گیر,” او گفت:. “همه ما می توانید انجام دهید در حال کار کردن, کار کردن, کار کردن — تا زمانی که ما تماس بگیرید.”

این همه او می داند که برای انجام همان که بیشتر از هر کس و به دلیل طبیعت بی سابقه ای از coronavirus واکنش کارتر به سوالات است که — حداقل در حال حاضر — چند پاسخ.

“من فقط باید به نگرانی را دارم که فرصت؟” کارتر گفت و به روز نگه داشتن عبور این سوال را به آینده پر کردن سر خود را در طول زمان بیکار.

چه خواهد شد آن را به بچه ها کارتر صحبت می کند به در مادری خود بالتیمور که یک بار به او نگاه کرد به عنوان اثبات این که یکی از آنها می توانید آن را به دانشگاه اگر رویای خود را کوتاه است به دلایل خارج از کنترل خود را? چگونه او را از حرکت به مرحله بعدی از زندگی خود را اگر همه این کار این است که برای مرده ، ده سال پس از آن D در تاریخ جهان و آنچه در کارتر می بیند به عنوان یک چهارراه لحظه ای در زندگی او چه خواهد شد پدرش به او بگویید در مورد این یک بعدی ؟

“این فقط یکی از این چیزهایی که در آن هیچ کس نمی داند چه خبر است,” او گفت:. “مثل هیچ کس نمی داند. هیچ کس در این موقعیت بوده است قبل از. NFL احتمالا حتی نمی دانند چه چیزی برای انجام در حال حاضر است.”

او متوقف شد به یک نفس است.

“این سوالات بیش از پاسخ,” او گفت:. “من آرزو می کنم من تا به حال پاسخ آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>