باز فرانسه و ایالات متحده باز سوارکار اسب دوانی شدن برای موقعیت در ماه سپتامبر تقویم ورزشی

“در زمانی که جهان در حال آمدن است با هم ما می دانیم که چنین تصمیمی باید ساخته شود به طور یک جانبه و” USTA در بیانیه ای گفت. “بنابراین USTA را [عمل] در مشاوره کامل با دیگر مسابقات گراند اسلم ها [زنان انجمن تنیس] و [انجمن تنیس حرفه ای] که [بین المللی تنیس فدراسیون] و شرکای ما از جمله حوضچه جام است.”

این یک تصمیم گیری است که مورد توجه نائومی اوزاکا که موفق به کسب دو گرند اسلم رویدادها (که یکی از آنها ایالات متحده باز). “Excusez وزارت امور داخله???” او توییتی در پاسخ به اعلام.

رس-دادگاه مسابقات دوم از چهار گرند اسلم حوادث در اصل برنامه ریزی شده بود به اجرا از 24 مه تا 7 ژوئن در پاریس. اما در روز شنبه نخست وزیر فرانسه Édouard Philippe اعلام کرد که همه غیر ضروری کسب و کار باید تا اطلاع ثانوی. ATP و WTA تورهای شنبه تمدید خود را تعلیق از بازی را از طریق ژوئن 7, پاک کردن بهار رس-دادگاه های نجومی. ایالات متحده باز است آخرین فصل گرند اسلم حوادث.

“در حال حاضر سلول اقدامات را ساخته اند آن را غیر ممکن است برای ما برای ادامه با تاریخ در اصل برنامه ریزی شده” باز فرانسوی در بیانیه ای گفت.

“این جنون” Vasek Pospisil عضو ATP بازیکن شورای توییتی. “عمده اطلاعیه توسط Roland Garros تغییر تاریخ تا یک هفته بعد از ایالات متحده باز است. هیچ ارتباطی با بازیکنان و یا ATP. [W]e را صفر می گویند در این ورزش است. آن زمان است. #UniteThePlayers.”

مسابقات و رویدادهای ورزشی در حال مانورهای رندانه برای موقعیت در چه خواهد بود امیدوارم ماجرا سقوط تقویم ورزشی اگر coronavirus تحت کنترل است. پیش از آن در هفته ایالات متحده باز سازمان اعلام کرد که “ما در حال اجرای هر گونه تغییرات به 2020 آمریکا باز” اما اذعان کرد “که شرایط اطراف COVID-19 ویروس به سرعت در حال تغییر است.”

باید هر دو برنامه به عنوان برنامه ریزی شده شش روز چرخش بین رشته های اصلی خواهد بود انبوه از روی حیله و تزویر برای بسیاری از بازیکنان. گراند اسلم ها خسته کننده ترین از همه مسابقات تنیس هستند; آنها را بیش از دو هفته و نیاز به بازی بهترین-از-پنج-مجموعه مسابقات به جای بهترین-از-سه-مجموعه مسابقات بازی آنها در طول بقیه سال. تغییر در سطوح نیز مطرح خواهد چالش های غیر معمول: ایالات متحده باز است که در دادگاه های سخت و فرانسه در خاک رس قرمز است که نیاز به کاملا متفاوت رفت و آمد و استراتژی. اکثر بازیکنان به تدریج به سهولت از خاک رس-دادگاه در فصل بهار به دادگاه های نجومی در اواخر تابستان و پاییز.

سابق مردان حرفه ای بازیکن مرد فراموش نکنید در حال حاضر باز فرانسوی را مدیر مسابقات به تازگی گفت: l’equipe مجله است که برای بازی در مسابقات بدون تماشاگر می تواند مورد بررسی قرار گیرد اما فرانسه ممنوعیت اجتماعات بزرگ به پایان رسید که امید است. “ما ساخته شده است دشوار و در عین حال شجاع تصمیم گیری در این وضعیت بی سابقه ای است که تکامل یافته است تا حد زیادی از آخر هفته گذشته” برنارد Giudicelli رئیس فرانسوی فدراسیون تنیس در بیانیه ای گفت:. “ما از اقدام مسئولانه و باید با هم کار کنند در مبارزه برای اطمینان از همه سلامت و ایمنی است.”

روز دوشنبه تمام انگلستان سخنگوی باشگاه گفت: ویمبلدون فصل سوم تورنمنت بزرگ شد و هنوز هم برنامه ریزی شده به بازی می شود ابتدا در اواخر ماه ژوئن اما مقامات باشگاه “عمل خواهد کرد مسئولانه در بهترین منافع گسترده تر جامعه است.” ویمبلدون شد در طول جنگ جهانی اول و جنگ جهانی دوم است.

دیگر درگیری های برنامه ریزی می تواند بوجود می آیند. اگر چه گراند اسلم مهم ترین مسابقات این فصل و نیز ممکن است در اولویت, مهم نیست که چه بازیکنی در دفتر ثبت دعاوی حقوقی بسیاری از بازیکنان سفر به آسیا از سپتامبر. 20 Oct. 4 برای مسابقات در چین, کره جنوبی و ژاپن است.

این حوضچه در جام حذفی نیز به جنگ با فرانسه باز است. سه روز مردانه رویداد تیم قرار است به زودی سپتامبر. 25 در بوستون. آن را ارائه می دهد هیچ رتبه بندی امتیاز و نه پول جایزه اما آن وعده سنگین ظاهر هزینه است و ممکن است یک گزینه جذاب برای آن دسته از بازیکنان که نمی خواهید به انتقال سریع به خاک رس.

این نمایشگاه می تواند برای حساب کاربری یکی از عمده نبود در باز فرانسوی: Roger Federer. این حوضچه جام سوئیس قهرمان زاییده افکار همراه دیرین عامل تونی Godsick و فدرر نشان داده است که او حاضر است به جست و خیز Roland Garros اگر آن را مناسب بهتر برنامه های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de