فرانک لمپارد امیدوار خارج از قرارداد چلسی ستاره نشانه کوتاه مدت پسوند

فرانک لمپارد مصمم است برای متقاعد کردن چلسی را خارج از قرارداد بازیکنان به ثبت نام در کوتاه مدت extensions به منظور دیدن از تاخیر در لیگ برتر در استمفورد بریج.

Willian و آرسنال در میان بزرگ نام ستاره که موجود معاملات منقضی در ژوئن 30, اما قوانین جدید معرفی شده با توجه به کروناویروس همه گیر خواهد شد اجازه می دهد آنها را به حمله متقابل می پردازد برای تکمیل مبارزات انتخاباتی.

باشگاه های لیگ برتر در حال ملاقات دوباره این هفته به بحث در مورد مرحله بعدی پروژه راه اندازی مجدد با اکثر بازیکنان چلسی می رود به بازگشت به آموزش در کبهم اواسط هفته آینده.

لمپارد گفت: چلسی, وب سایت رسمی: “ما بازیکنان بزرگ در آن موقعیت به طوری که بدیهی است که چیزی است که من به دنبال در با دقت بسیار.

“آنهایی که خارج از قرارداد در اینجا بزرگ شده اند بندگان برای باشگاه و در واقع یک مقدار زیادی از احساس برای باشگاه اما البته آنها را نگران خود را در نظر آنها چگونه در حال حاضر و اگر قبل از فصل با عجله آنها می خواهید را به مطمئن شوید که آنها اشکالی ندارد.

“پس از آن باید به چیزی نگاه کنیم. امیدوارم ما می توانیم که به ترتیب به طوری که آنها می توانید با ما همراه باشید چرا که اگر ما دوباره بازی من دوست دارم تیم ملی به دنبال به عنوان آن را در نگاه همه فصل اما ما باید به ببینید که چگونه است که کار می کند.”

لمپارد به تیم ملی است که به طور بالقوه در برنامه با 12 ژوئن هنوز مطرح به عنوان یک آینده نگر بازگشت تاریخ با وجود تعدادی از بازیکنان از جمله Raheem استرلینگ و دنی رز, ابراز سوء ظن.

و لمپارد اصرار او را ديد از بازیکنان خود را به حساب به عنوان او به نظر می رسد به اعتصاب تعادل بین حق آموزش دقیق برنامه با کاهش کارکنان سطوح و بازیکنان خاص جسمی و روانی نیاز دارد.

لمپارد افزود: “این کار برای ما به عنوان کارکنان به برنامه ریزی چگونه فاز یک را نگاه کنید چرا که از آن خواهد شد کاملا متفاوت با توجه به محدودیت های در مورد چگونه ما می تواند کار کند.

“این خوب است برای بازیکنان به خاطر آنها خواهد بود مایل به دریافت آموزش در شرایط مناسب; ما می دانیم این شرایط دشوار برای هر کس پس از آن رفتن به یک چالش برای مطمئن شوید که ما حق آن را دریافت.

“کار ما از سمت مربیگری است به مطمئن شوید که ما با دقت این بازیکن است. اولین گام را باید بسیار مراقب باشید اما همه مدیران را به تفکر در یک چیز مشابه.

“شما نمی توانید فقط به آنها بگویید که ما قصد داریم در این مسیر به دلیل این چیزی است که تحت تاثیر هر کس و خانواده خود را.

“فوتبال قرار داده شده است در خود جای داده است. هر کس می خواهد به عقب بر گردیم در بازی همه ما آن را از دست, اما ما نیاز به دانستن این بازیکنان راحت هستند.” PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>