Bernard Arnault به رئیس LVMH Moet Hennessy, Louis Vuitton, SE, بیش از حتی خود را فوق العاده کم عملکرد انتظارات خود را در شرکت های غول پیکر اوراق قرضه فروش این هفته — که شامل بزرگترین شرکت موضوع در یورو پس از سال 2016. لوکس غول مطرح 7.5 میلیارد یورو ($8.3 میلیارد دلار) و 1.55 میلیارد پوند (2 میلیارد دلار) بیش از یک طیف وسیعی از سررسید از دو تا 11 سال برای کمک به تامین مالی آن 16 میلیارد دلار خرید Tiffany & Co.

دو نفر از پنج یورو تراشه ها جای دادند قرار داده شد در منفی بازده معنی سرمایه گذاران پرداخت تنها یک امتیاز LVMH به قرض گرفتن پول. Arnault انتظارات بازگشت در ماه نوامبر برای بازده از فروش “بین 0 ٪ و 1 ٪” شده اند پیشی گرفته است. حتی 11 سال tranche دارای یک کوپن فقط 0.45%. M&A هرگز ارزان تر است.

ثروتمندترین مرد فرانسه می تواند با تشکر از بانک مرکزی اروپا برای این امور. راه اندازی مجدد از آن 189 میلیارد یورو در بخش شرکت برنامه خرید رانده است اسپرد اعتباری تا کنون پایین تر است. در حالی که بانک مرکزی می خواهد به کاهش هزینه های سرمایه گذاری از شرکت های اروپایی — محلی و شرکت های تابعه جهانی شرکت — آن را آسان تر برای آنها را به سرمایه گذاری آن نشده اند ممکن است به معنی کمک به یک لوکس فرانسوی کرگدن ضربه محکم و ناگهانی یک آمریکایی طلا و جواهر آیکون.

تقریبا مسلم است که یک باند از این اندازه را باید خریداری شده توسط بانک مرکزی اروپا (یا برداشت خواهد شد در برخی از نقطه در آینده نزدیک). اغلب این بانک طول می کشد تا 20 درصد از واجد شرایط مسائل و وجود یک شده یک عدد با کیفیت بالا و اعتبار از برنامۀ تزریق پول به اقتصاد لگد بازگشت به زندگی است.

وجود دارد یکی دیگر از ادم تنومند و بدقواره شرکت فروش در اروپا این هفته توسط رسانه های ایالات متحده غول Comcast Corp. صادر شده است که یادداشت به ارزش 3 میلیارد یورو و 1.4 میلیارد پوند است. این نوع از فروش شناخته شده است به عنوان یک “معکوس یانکی” که در آن یک شرکت آمریکایی مسائل مربوط به بدهی اما نه به دلار. شاید ما می تواند با مراجعه به LVMH استفاده از خاک ارزان بودجه در آن به خرید ارز یک شرکت آمریکایی با عنوان “معکوس, معکوس یانکی.” جهان از امور مالی است که تا به حال انعطاف پذیر است.

International Business Machines Corp. نیز کشیده کردن سپر اوراق قرضه معامله در اروپا پیش از آن در هفته; یورو اعتبار در بازار است که واقعا برای کسب و کار باز. اگر چه ماه ژانویه بود که یک رکورد در ماه برای صدور آن تحت سلطه مالی و حاکمیت فراملی و آژانس (SSA) به صادر کنندگان. اسپرد اعتباری در حال حاضر نیز نقل مکان کرد و نزدیک به خود را در فضای باز تا کنون سطح در میان به طور کلی پرواز-به-کیفیت برانگیخته توسط شیوع کروناویروس.

این فقط یک شرم است که بسیاری از این ادم تنومند و بدقواره معاملات استفاده می شود به تشکیلات جدید بکار تجاری موجود عملیات بیشتر ارزان — به جای ترغیب رونق سرمایه گذاری و یا محلی اروپا و ادغام و کمک خواهد کرد که این قاره رو به زوال محیط زیست شرکت. هنوز هم بانک مرکزی اروپا در حال انجام است آنچه در آن می تواند; اگر تامین مالی سران بیش از اقیانوس اطلس گاهی اوقات که قیمت به شما پرداخت اقیانوس ها از کاهش کمی که در دسترس ساخته شده است. جای تعجب نیست که شرکت ها در همه جا در حال پر کردن چکمه های خود را.

برای تماس با نویسنده این داستان: مارکوس در Ashworth mashworth4@bloomberg.net

برای تماس با سردبیر مسئول این داستان: جیمز Boxell در jboxell@bloomberg.net

این ستون لزوما منعکس کننده نظر بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

مارکوس Ashworth است بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش بازارهای اروپایی. او به مدت سه دهه در صنعت بانکداری اخیرا به عنوان رئیس بازارهای استراتژیست در Haitong اوراق بهادار در لندن است.

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im