فرانسه و صدر اعظم در فیلم رسوایی, اما این سیاستمدار ترک پس از یک ویدیو به بیرون درز

لیونل Bonaventure خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

بنیامین Griveaux خود را اعلام خروج از پاریس شهرداری مسابقه جمعه.

پاریس — یک رسوایی جنسی پایان را به کمپین یک شهرداری پاریس نامزد در جمعه غیر معمول قسمت در یک کشور با یک اعتبار برای مایکروسافت بیش از امور خارج از ازدواج و زندگی خصوصی سیاستمداران است.

بنیامین Griveaux اعلام کرد او در پایان مبارزات انتخاباتی خود را پس از گردش یک رتبه تصویری ظاهرا به تصویر می کشد او را زدن — فیلم سیاستمدار گفته های ثبت شده بر روی گوشی خود و ارسال به یک زن بود که نه همسرش.

خروج خود می لرزد تا دستور شهردار پاریس نژاد. با تنها یک ماه قبل از رای گیری رئیس امانوئل پاکسازی حزب در حال حاضر نیست که یک نامزد — هر چند Griveaux قبلا انتهایی در پای صندوقهای رای است.

اما سوال بزرگتر در ذهن مردم بود که چرا او متمایل و به همین دلیل او آن را به سرعت.

Griveaux دولت فرانسه را سخنگوی سابق ذکر شده حمله به حریم خصوصی خود و خانواده خود را. “هیچ کس نباید در معرض خشونت او گفت:” در یک بیانیه ثبت جمعه منتشر شد. او متاهل و دارای دو فرزند.

روسی ضد دولتی عملکرد هنرمند Petr Pavlensky ادعا اعتباری برای انتشار تصویری — آن باقی مانده است معلوم نیست که او چگونه به دست آمده است — و گفت: انگیزه مبارزه سیاسی نفاق.

“او کسی است که به طور مداوم با تکیه بر ارزش های خانواده که می گوید که او می خواهد به شهردار خانواده و همیشه نقل از همسر و فرزندان خود را به عنوان مثال. اما در واقعیت [Griveaux] فقط مخالف” Pavlensky گفت: روزنامه فرانسوی Libération.

Pavlensky که درخواست پناهندگی در فرانسه پس از متهم شدن به تجاوز جنسی در روسیه نیز گفت: در تلویزیون است که این امر می تواند آخرین تلاش شرمسار یک سیاستمدار.

اما جنس است نه رسوا در سیاست فرانسه در این راه می توان آن را در بریتانیا و ایالات متحده است.

در پاریس وجود دارد به سختی هر گونه تماس برای Griveaux برداشت. در کلمات یکی از پاکسازی سیاسی مشاوران به نقل از روزنامه فرانسوی لوموند: “او می تواند باقی می ماند یک نامزد شکایت و در حال حاضر خود را به عنوان قربانی بدنام مانور. مردم خواهند گفت: ‘آن را منزجر کننده است.’ اما آن را نه لزوما به عنوان خطرناک به عنوان تغییر نامزد یک ماه از رای بدهند.”

تعدادی از Griveaux مخالفان و سیاستمداران از احزاب دیگر بسیج برای دفاع از خود.

برتراند Guay

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Anne Hidalgo که در حال اجرا است برای انتخاب مجدد به عنوان شهردار پاریس صحبت کردن در برابر حمله حریف خود را حفظ حریم خصوصی.

پاریس سوسیالیستی شهردار Anne Hidalgo, در حال اجرا برای گروههای خواهان “احترام به زندگی خصوصی و مردم است.” چپ رهبر Jean-Luc Mélenchon — قطعا هیچ دوست پاکسازی حزب — به نام این حمله را “نفرت انگیز است.” Mediapart یک تحقیقی خروجی اخبار, گفت: آن را به حال تبدیل Pavlensky دور زمانی که او به آنها این هفته.

“این پیام ها و ویدئوها چیزی بیش از یک روشن تهاجم به حریم خصوصی و یا انتقام پورنو” Mediapart نوشت. “در هر دو مورد آن را یک جرم جنایی.”

بیشتر سیاسی و روزنامه نگاران در اینجا رویکرد افراد خود را’ زندگی خصوصی مانند مطبوعاتی کاخ سفید از سپاه را در دوران کندی. اجازه دهید آن را بروید و دنبال راه های دیگر.

فقط به دنبال در فرانسه رئیس جمهور فرانسوا میتران بود کل خانواده دوم ژاک شیراک به حال چندین معشوقه, نیکولا سارکوزی ملاقات و ازدواج سوپرمدل و فرانسوا اولاند چپ خود را روزنامه نگار همراه به امر با رهبری بازیگر فرانسوی — باعث سابق خود برای نوشتن یک ارسال به تمام کتاب در مورد رابطه خود را.

و در عین حال شده است وجود دارد هرگز یک نسخه فرانسوی می گویند این Monica Lewinsky رسوایی حتی زمانی که میتران دوم خانواده نشان داد تا در تشییع جنازه او در سال 1996. انتشار میتران نامه به دیرین خود, معشوقه “Lettres à آن” بود که عمده ادبی رویداد 2016. رسانه های خبری برجسته احساسات در نامه ها و کیفیت نوشتن هرگز خیانت.

فرانسوی, رسانه های به طور کلی اجتناب شود sensationalizing این Griveaux اخبار.

اما Griveaux اشاره به نقش رسانه های اجتماعی در تصمیم خود. “من نمی خواهم به افشای خانواده من و خودم هر بیشتر وقتی که هیچ چیز به نظر می رسد از حد نمی,” او گفت:.

برخی از شروع به تعجب می کنم اگر فرانسه سیاسی اکوسیستم در حال تبدیل شدن بیش از حد خوب آمریکا.

الکسیس Corbière یک چپ عضو فرانسوی پارلمان اروپا تقبیح آنچه که او به نام “این آمریکایی از زندگی سیاسی که در آن مردم عذرخواهی خواهد کرد چرا که آنها عاشقان معشوقه, و غیره.”

ادامه مطلب:

سیاستمداران’ زندگی جنسی استفاده می شود از حد. یک رسوایی همه چیز را تغییر داد.

آنچه آن را مانند به رفتن را از طریق طلاق کثیف به عنوان یک سیاستمدار

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im