فرانسه باید فروش مونا لیزا ‘به صورت €50bn’ به پوشش coronavirus زیان tech مدیر عامل شرکت نشان می دهد

فرانسه می تواند برای آن ضرر و زیان مالی در میان بیماری همه گیر کوروناویروس با فروش مونا لیزا یک tech مدیر عامل شرکت پیشنهاد کرده است.

استفان Distinguin بنیانگذار شرکت فن آوری Fabernovel ساخته شده این پیشنهاد در یک مصاحبه با مجله توضیح داد که فرانسه باید “فروش خانواده جواهرات و اشیای قیمتی” برای حداقل €50 میلیارد دلار (£44.7 میلیارد دلار).

“روز به روز ما لیست میلیاردها فرا گرفته در این رکود مانند کودکان شمارش سقوط یک سنگ به خوبی برای اندازه گیری آن عمق” Distinguin گفت Usbek & ریکا مجله. “ما هنوز در حال شمارش است و این بحران به نظر می رسد ژرف.”

“به عنوان یک کارآفرین و یک مالیات دهندگان من می دانم که این میلیاردها نیست اختراع و آنها را لزوما ما هزینه. آشکار رفلکس است که برای فروش یک دارایی با ارزش در بالاترین قیمت ممکن است, اما یکی که حداقل بحرانی که ممکن است برای آینده ما است.”

او ادامه داد: “یک نقاشی آسان است به حرکت و در نتیجه به دست. و ما بسیاری از نقاشی های … در سال 2020 ما باید برای به دست آوردن پول که در آن است. بنابراین فروش جواهرات خانواده … قیمت چلیپا از ماده و موضوع اصلی بحث. قیمت به مجنون برای عملیات به حس. من تخمین می زنند که آن را کمتر از €50billion (£44.7 میلیارد دلار) برای به دست آوردن مونا لیزا. به من گفته شد که من برآورد شد بسیار گران قیمت روی آوردند و حتی دور از ذهن اما هر بار واقعی بدون استدلال.”

Distinguin همچنین پیشنهاد کرد که مونا لیزا می تواند “tokenised” با یک شکل از رمزنگاری ارز اجازه می دهد نقاشی به راحتی رد و بدل شده بین ملت.

“این امر می تواند مانند یک بزرگ جهانی, اشتراک,” او توضیح داد. “از نظر قانونی و فنی این راه حل را دارای مزایای بسیاری است: آن اجازه می دهد فرانسه و موزه لوور به نگه داشتن کنترل از نقاشی. حتی می توانید تصور کنید که این شگرد را جلب موافقت بزرگ لئوناردو داوینچی او که نقاشی بلکه تسلط تمام علوم و فن آوری از زمان خود است.”

در سال 2019 موزه لوور آغاز کار بر روی واقعیت مجازی برنامه ای است که اجازه می دهد بازدید کنندگان به تجربه داوینچی مونالیزا نزدیک و دور از جمعیت از گردشگران در جهان معروف گالری.

نقاشی نیز لقب جهان ناامید کننده ترین جاذبه های توریستی در مارس 2019 با توجه به بررسی انجام شده توسط Easyjet مشتریان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>