فرانسه در صدر تلفات 3,000 پس از بزرگترین روزانه یک روز افزایش

فرانسه تبدیل به چهارمین کشور برای دیدن آن coronavirus مرگ و میر بیش از 3,000 زیر آن بدترین روز برای مرگ و میر پس از وقوع آغاز شد.

نخست وزیر ادوارد Phlippe هشدار داد سخت ترین هفته از این بیماری همه گیر هنوز هم آمده بودند برای کشور به عنوان مرگ و میر صعود توسط 418 در فضا از 24 ساعت.

آخرین مرگ و میر به معنای تنها و ایتالیا و اسپانیا و چین ثبت کرده اند بیشتر از دست دادن زندگی مرتبط با این بیماری همه گیر.

در میان کسانی که به مرگ در سراسر آخر هفته در فرانسه بود که نزدیک به بازنشستگی و ارائه خط مقدم مراقبت های پزشکی برای کسانی که مبتلا به ویروس است.

“ما استفاده از این خشم از مرگ او به مبارزه بیشتر و بیشتر می شود و سخت تر از این ویروس” Aurelien روسو مدیر کل منطقه پاریس اقتدار بهداشت گفت: در نامه ای که تاکنون ساخته شده است.

در حالی که مرگ و میر افزایش 16 درصد به 3,024 تعداد مراقبت های ویژه موارد افزایش 10 درصد به 5,107. افزایش مشخص شده است که اولین افزایش در رقم پس از یک امیدوار دو روز کاهش در ICU ارجاع.

“امروز در pulmonology واحد ما به عنوان کامل به عنوان کامل می توان گفت:” جروم Pinot یک پزشک در بیمارستان ژرژ پمپیدو در پاریس.

“برای پیدا کردن یک محل در بخش مراقبت های ویژه است هرگز پایان دادن به سردرد است. ما از خود بپرسیم که آیا ما می توانیم حرکت این بیمار به این واحد را به بیمار دیگر. آن را پی در پی بازی.”

صدها نفر از بیماران شده اند تخلیه از بیمارستان ها در فرانسه سخت ترین ضربه از مناطق با برخی انجام شده توسط هواپیماهای نظامی و قطار با سرعت بالا در انتقال به امکانات پزشکی در نقاط دیگر کشور و حتی در آلمان است.

مقامات امیدوارند که این استراتژی را به سهولت فشار بر زده مناطق به طوری که مناطق از جمله پاریس بار دیگر می تواند بیماران را پس از انتظار اوج شیوع بیماری بیش از دو هفته زمان است.

این می آید به عنوان سلامت کشور مقامات صبر کنید تا ببینید اگر یک ملی مستند آغاز خواهد شد به نوبه خود جزر و مد در برابر ویروس که تاکنون جان بیش از 37,000 نفر در سراسر جهان آلوده بیش از 780,000.

“ما در یک قطره در حال حاضر. ما امیدواریم که که این افزایش متوسط خواهد بود در روزهای آینده” گفت: جروم Salomon رئیس, فرانسوی, بهداشت عمومی باشند.

“مرحله رشد اپیدمی در منطقه خواهد شد و احتمالا در دو هفته گذشته گفت:” Pierre Delobel های عفونی و بیماریهای گرمسیری واحد در بیمارستان دانشگاه تولوز که در آن تعدادی از موارد شروع به پریدن کرد از هشت تا 40 در یک هفته.

“پس از آن وجود خواهد داشت یک رکود اما این بدان معنا نیست که کاهش آن خواهد شد تا کمتر به سرعت”.

اضافی گزارش رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>