رادیو فردا میزبان دست ماه پس از آمدن به کار مشخصه بیمار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

فاکس نیوز به راه از هم جدا فاکس و دوستان برای اولین بار میزبان هدر Childers, ماه پس از او مورد انتقاد قرار گرفت برای آمدن به کار مشخصه بیمار است.

یک سخنگوی فاکس نیوز گفت: مستقل گفت: “فاکس نیوز و هدر Childers را جدا از راه. ما آرزو همه بهترین” اما نداد بیشتر است.

Childers که تا به حال شده است در این شبکه از سال 2010 گرفته شد نشان می دهد در ماه مارس پس از همکاران نگران کار خود را در حالی که به ظاهر بد در میان coronavirus بیماری همه گیر.

او برای اولین بار ظاهر شد در حالی که ناخوش میزبانی ساعت در 4am در 18 مارس و بازدید از یک دکتر پس از نشان دادن زمانی که همکاران نگران شد که او ممکن است قرارداد Covid-19 با توجه به سی ان ان.

Childers گفته شد او پس از بازگشت به نشان می دهد صبح روز بعد اما هنوز هم به نظر می رسید در حالی که بیمار میزبانی ساعت و نه بازگشت به میزبانی آن را دوباره.

در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس رادیو فردا میزبان بودند انتقاد برای ظاهر شدن به تطهیر جدیت Covid-19.

اما در اواسط تا اواخر ماه مارس میزبان شدند و اجتماعی فاصله در تمام برنامه ها و پوشش خود را جدی تر شد به عنوان متحده در سراسر کشور شروع به اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس.

اندرو کومو که فرماندار نیویورک که در آن روباه اخبار studios بر اعلام وضعیت اضطراری در 7 مارس به عنوان منطقه شد و ما در کانون برای شیوع.

در طول هفته که Childers به نظر می رسید در حالی که بیمار کار فاکس نیوز, اقدامات که افرادی مجاز به کار از خانه و محدود تعداد افراد مجاز در استودیو خود را با توجه به سی ان ان.

در 31 مارس, Childers که بازگشت به کار پس از 19 مارس توییتی که او تا به حال به نگاهی مختصر و مفید روزانه برای دیدن اگر او قرار بود به کار و تایید کرد که او تا به حال آزمایش منفی برای کوروناویروس.


“آخرین روز من در من ذکر من رفته بود دکتر تا مطمئن شوید که من تا به حال هیچ تب یا سرفه از نگرانی پس از انجام سرفه و عطسه در هوا. هرگز به کار می رفت احساس بیمار,” او نوشت.

“من فرستاده نتایج آن نشان دادن هیچ temp یا سرفه. شد و سپس گفت: Covid-19 آزمون را بیشتر مفید است. منفی” Childers اضافه شده است.

آوریل Childers بود شروع به جیر جیر بیشتر در مورد او نبود و در 6 مارس نوشت که او تا به حال آزمایش منفی برای Covid-19 دو بار و خواسته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به کمک به او برای بازگشت به کار.

“من دوست دارم برای رفتن به کار realDonaldTrump” او هنوز توییتی. “اما آنتی بادی آزمایش تنها مثبت را نشان دهد اگر شما تا به حال ویروس. من تا به حال دو منفی Covid-19 نتایج آزمون و بدون علائم است.”

Childers افزود: “می توانم بازگشت به کار؟”

با وجود درخواست Childers نمی بازگشت به فاکس نیوز بود و حذف تمام منابع به شبکه بر روی پروفایل های رسانه های اجتماعی توسط ژوئیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im