فاکس نیوز می افتد برای Monty Python شوخی در گزارش نخوری سیاتل معترضان

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

فاکس نیوز’ پوشش تظاهرات سیاتل گرفته است یکی دیگر از ضربه پس از اخبار سازمان به نقل از یک ق Monty Python شوخی به عنوان واقعی برای بینندگان خود.

Martha MacCallum میزبان از فاکس نیوز’ داستانبود پوشش سیاتل کاپیتول هیل خودمختار منطقه (CHAZ) برای بینندگان خود که شامل ادعا می کند از کابل news channel که رهبری مشکلات در درون سازمان.

برای نشان دادن این نقطه فاکس نیوز مشترک یک تصویر از یک ق پست با عنوان “من رای برای راز”. راز سیمون یک رپر که ادعایی غیر رسمی رهبر CHAZ.

“من فکر می کردم ما تا به حال ناشناس جمعی” Ms MacCallum گفت: خواندن ق پست. “یک anarcho-syndicalist کمون حداقل ما باید آن را در نوبت به عمل به عنوان یک نوع از اجرایی برای این هفته است.”

چه Fox News موفق به تحقق این بود که این پست یک شوخی بود که بازی کردن یک فیلم محبوب از سال 1975 کمدی Monty Python and the Holy Grail.

در این صحنه شاه آرتور روش دو دهقانان که در حال گل-کشاورزی کردن روی زمین و اعلام کرد خود را به عنوان پادشاه خود را. اما دنیس یکی از دهقانان به اطلاع زبانم بند آمده شاه که او و همکارانش را تاسیس خود را در قالب دولت – که در نتیجه در یک بحث در مورد که در واقع مسئول است.

“ما آن را در نوبت به عمل به عنوان یک نوع از اجرایی برای هفته اما همه این تصمیمات که افسر باید به تصویب در یک ویژه دو هفته جلسه با اکثریت در این مورد صرفا در امور داخلی اما توسط دو سوم اکثریت در این مورد صرفا در امور خارجی” دنیس می گوید: تقریبا کلمه به کلمه نقل قول های مورد استفاده در ویرایش پست.

ق کاربر حتی تا آنجا رفت که بعد از آن عبارتند از: از کجا نقل قول دنیس می گوید که پادشاه نمی تواند “به سادگی انتظار به اداره عالی قدرت اجرایی فقط به خاطر اینکه کسی انداخت شمشیر او را”. این بخش از پست نمی به عنوان خوانده شده با صدای بلند توسط خانم MacCallum به بینندگان بود اما نشان داده شده در تصویر پخش شد.

هر چند فاکس نیوز نیست تشخیص شوخی مردم در توییتر انجام داد و لحظه ای به سرعت ویروسی رفت.


اما این نوع از اطلاعات غلط از, فاکس نیوز, قابل توجه است, به طور خاص به دلیل آن است که امریکا را تماشا ترین کابل news channel. پخش این اطلاعات غلط می تواند انحراف بینندگان دیدگاه در مورد آنچه که واقعا در رفتن در داخل CHAZ.

نظرات باید متفاوت در مورد پلیس-رایگان اشغال. مردم با جنبش پیشی گرفت و بلوک های متعدد در سیاتل از جمله منطقه اطراف آن در حال حاضر رها شده پلیس در حوزه, تاریخ و زمان آخرین هفته است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و فاکس نیوز را به نام افراد درگیر با CHAZ آنارشیست ها و ادعا کرد آنها درگیر با Antifia یک دور چپ و نظامی. اما این منطقه در واقع باقی مانده و نه صلح آمیز و بدل به یک جشنواره از انواع با مردم کمپینگ نوشیدن و پخش موسیقی برای دیگران.

CHAZ شکل گرفته به عنوان یک پلیس-رایگان حل و فصل در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش پس از کشتن جورج فلوید Breonna تیلور و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید در دست پلیس است.

سیاتل شهردار جنی Durkan قول داده است برای محافظت از حل و فصل متمم اول قانون اساسی حقوق زن از گفتار اما این شغل را برانگیخته مکالمات در صورتی که منطقه باید پراکنده شود.

فاکس نیوز’ پوشش از جمله لحظه به اشتباه به نقل از مونتی پایتون شوخی به عنوان واقعیت تا حد زیادی مورد انتقاد حل و فصل است.

این سایت محافظه کار نیز تا به حال به حذف doctored تصاویر روز جمعه که تحت فشار قرار دادند و اطلاعات گمراه کننده در مورد CHAZ پس از سیاتل تایمز گزارش داد که تصاویر استفاده نادرست بودند.

یک قالبگیری 10 ژوئن تصویر از یک مرد مسلح در سیاتل تظاهرات بود همراه با دو عکس دیگر: یکی نیز از 10 ژوئن از خواندن نشانه: “شما در حال حاضر ورود رایگان کلاه هیل” و یکی دیگر از تصویر گرفته شده در 30 آوریل شکسته نمای.

پوشش در فاکس نیوز’ سایت سپس برچسب سیاتل به عنوان “شهر دیوانه” در یک تیتر در حالی که نمایش یک بنر تصویر از یک بلوک شهر در آتش است. تصویر استفاده می شود در واقع در آمد از اعتراضات در سنت پل ،


فاکس نیوز در زمان پایین تصاویر زیر سیاتل تایمز گزارش و منتشر یادداشت سردبیر پرداختن به اشتباهات.

“یک FoxNews.com صفحه اصلی کولاژ عکس که در اصل همراه این داستان شامل صحنه های متعدد از سیاتل “کاپیتول هیل منطقه خودمختار” و از خرابه های زیر شورش های اخیر. کولاژ نیست به وضوح ترسیم بین این تصاویر و ریزآب. علاوه بر این, اخیر, نمایش به صورت اسلاید تصویر می کشد صحنه های از سیاتل به اشتباه شامل یک عکس از سنت پل ، رادیو فردا حسرت این اشتباهات” توجه داشته باشید به عنوان خوانده شده.

ایسنا کاهش یافته است به نظر در مورد Monty Python خطا در هنگام تماس مستقل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات