چهارده آمریکایی مسافران کشتی کروز با کروناویروس در میان کسانی که تخلیه به آمریکا

Toru Hanai بلومبرگ

اتوبوس با مسافران اعتقاد به شهروندان ایالات متحده را به رانندگی به دور از الماس شاهزاده کشتی کروز عمل کارناوال شرکت لنگر انداخت در یوکوهاما ژاپن در روز دوشنبه.

دو هواپیمای حمل و 328 آمریکایی تخلیه از یک coronavirus زده بوش کروز در ژاپن فرود آمد در ایالات متحده حمل 14 نفر تایید آلوده شده اند.

تلاش در راه هستند برای ردیابی مسافران از دوم کشتی کروز در حال حاضر لنگر انداخت در کامبوج پس از یک مسافر آمریکایی آزمایش مثبت برای ویروس.

در اینجا آخرین تحولات:

● چهارده آمریکایی ها تخلیه شده از الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن آزمایش مثبت برای coronavirus اما هنوز مجاز به بازگشت به ایالات متحده است.●

● بیش از 300 آمریکایی ها تخلیه شدند در دو پرواز.

● تعداد تایید عفونت در چین در حال حاضر بیش از 70,000 با مرگ و میر افزایش به 1,770.

● ژاپن را به وزارت بهداشت گزارش شده 99 نفر از مسافران و خدمه از الماس شاهزاده خانم, عمومی, پخش NHK گزارش شده است. آخرین نتایج آمد از 504 تست. از 99 موارد 70 نفر هیچ نشانه ای ندارند.

● حزب کمونیست چین همه اما تایید کرد که این امر به تعویق انداختن دو جلسه مهم و بسیار آداب و رسوم سالانه جلسات سیاسی بود که با توجه به محل در اوایل ماه مارس.

ادامه مطلب: 44 آمریکایی در کشتی لنگر انداخت در ژاپن آزمایش مثبت برای coronavirus ایالات متحده سلامت رسمی می گوید

پکن — چهارده آمریکایی تخلیه از coronavirus زده الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن آزمایش مثبت برای بیماری, اما اجازه داده شد به هیئت مدیره دو اجاره هواپیما برای قرنطینه در آمریکا پایگاه های نظامی.

بازگشت خود را تقریبا دو برابر تعداد موارد تایید شده که قبلا ایستاده بود در 15 از کروناویروس جدید در ایالات متحده است.

14 مسافر آزمایش مثبت برای این ویروس پس از پیاده کروز بوش است که لنگر کردن, ژاپنی, بندر یوکوهاما اما قبل از سوار شدن به هواپیما. همه آنها بدون علامت تا مقامات بهداشتی تلقی آنها را “مناسب برای پرواز” وزارت امور خارجه و وزارت بهداشت و خدمات انسانی در بیانیه ای گفت شنبه.

آنها با محاصره از دیگر مسافران در طول پرواز آن گفت.

“این افراد منتقل شدند در سریع ترین و امن به شیوه ای تخصصی در منطقه مهار در تخلیه هواپیما برای منزوی کردن آنها مطابق با استاندارد پروتکل” بخش گفت.

در مجموع 328 آمریکایی ها تخلیه شدند در دو پرواز; همه آنها به دلیل رفتن به قرنطینه برای 14 روز حداکثر دوره کمون ویروس را در پایگاه نیروی هوایی تراویس در Fairfield, کالیفرنیا., یا لککلند ایر فورس بس در سن آنتونیو, وابسته به تکزاس.

اطلاعات پرواز نشان داد که یک پرواز فرود آمده بود در Travis اواخر یکشنبه شب به وقت محلی و از سوی دیگر در سن آنتونیو اوایل روز دوشنبه.

یکی دیگر از 44 آمریکایی از کشتی کروز قبلا آزمایش مثبت برای coronavirus و گرفته شده بود به بیمارستان ها در ژاپن به بهبود می یابند.

[44 آمریکایی در کشتی لنگر انداخت در ژاپن آزمایش مثبت برای coronavirus ایالات متحده سلامت رسمی می گوید

آمریکایی ها تخلیه شدند به عنوان تقلا برای مهار این ویروس ادامه داد: به ویژه در چین که در آن شیوع آغاز شد و در ووهان در استان هوبئی در ماه دسامبر.

تعداد تایید عفونت در چین در حال حاضر بیش از 70,000 با مرگ و میر افزایش به 1,770 اکثریت قریب به اتفاق از هر دو اتفاق می افتد در هوبئی استان است. اما چین ملی کمیسیون بهداشت تاکید شده است که تعداد موارد جدید در خارج هوبئی استان کاهش پیدا کرد که مقامات تحمیل محدودیت های شدیدی بر جنبش مردم در تلاش برای جلوگیری از انتقال.

یکی دیگر از بوش کروز به Westerdam متعلق به Holland America Line, است که در مرکز coronavirus مرتبط با تحقیق.

استفان لام

ایسنا

یک محموله هواپیما اجاره توسط دولت ایالات متحده به تخلیه مسافران آمریکایی از کشتی کروز الماس شاهزاده که در آن ده ها تن از مسافران شد تست مثبت برای coronavirus در ژاپن می رسد در پایگاه نیروی هوایی تراویس در Fairfield, کالیفرنیا., اواخر روز یکشنبه.

صدها نفر از مسافران پرواز کرده خانه عمدتا از طریق تایلند یا مالزی پس از کشتی لنگر انداخت در کامبوج بندر سیهانوکویل و کامبوج مقامات بهداشتی تلقی آن coronavirus-رایگان.

اما یک زن آمریکایی است پس از آزمایش مثبت برای ویروس, تنظیم کردن یک تقلا برای ردیابی عفونت است.

Holland America Line روز دوشنبه گفت که آن را با همکاری نزدیک با دولت و مقامات بهداشتی در مالزی و کامبوج و همچنین کارشناسان از مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی به سعی کنید برای ردیابی افرادی که ممکن است در معرض ویروس.

“ما در هماهنگی نزدیک با برخی از کارشناسان از سراسر جهان” اعطای Tarling امریکا هلند افسر ارشد پزشکی در بیانیه ای گفت. “این کارشناسان در حال کار با مناسب ملی, مقامات بهداشت و درمان به منظور بررسی و پیگیری با افرادی که ممکن است در تماس با مهمان.”

[به عنوان برنامه های ایالات متحده برای تخلیه مسافران آمریکایی در کشتی کروز در ژاپن, یک مسافر از یک کشتی دیگر تبدیل می شود تا با کروناویروس]

یک زن 83 ساله زن آمریکایی که متحرك از کشتی در سیهانوکویل روز جمعه در زمان یک پرواز چارتر به کوالالامپور همراه با 145 مسافر دیگر. آنها همه گذشت سلامت بررسی توسط مقامات کامبوج و پاک به پیاده و سفر به بعد.

هنگامی که زن وارد کوالالامپور او احساس ناخوشی و آزمایش مثبت برای ویروس. مالزی, مقامات می گویند که او در وضعیت با ثبات است.

سفر او همراه آزمایش منفی و هیچ یک از دیگر مسافران یا خدمه گزارش علائم این شرکت در بیانیه ای گفت:.

این Westerdam روز دوشنبه باقی مانده در سیهانوکویل که در آن تا به حال از منوی view در هفته گذشته پس از گذراندن دو هفته در دریا. مقامات در ژاپن و تایوان و گوام و فیلیپین و تایلند تبدیل شده بود آن را دور پس از دیدن آنچه که اتفاق افتاده بود با الماس شاهزاده که در آن تعدادی از عفونت کرده بود به سرعت رشد کرده و حتی در حالی که کشتی و مسافران آن قرار بود به قرنطینه شود.

کامبوج قدرتمند نخست وزیر کامبوج که به عهد نیست برای انجام هر چیزی را به خشم چین و حتی می خواستم به بازدید ووهان گفت کشور او را کشتی که تا به حال شده تلقی ویروس رایگان.

سفیر ایالات متحده کامبوج W. پاتریک مورفی در بازدید از کشتی کروز در حالی که آن را در بندر و ارسال عکس در توییتر از او و خانواده اش با آمریکا مسافران است.

رئیس جمهور تهمت توییتی گفت: “با تشکر از شما به کشور کامبوج برای پذیرش @CarnivalCruise کشتی Westerdam به پورت خود را. ایالات متحده را به یاد داشته باشید خود را با حسن نیت ارائه میدهد!”

در پکن روز دوشنبه حزب کمونیست چین گفت که مقامات را ملاقات Feb. 24 به بحث در مورد تعویق انداختن دو جلسه سالانه جلسات کنگره خلق ملی که با جذب هزاران نفر از نمایندگانی از سراسر کشور است.

واقعیت این است که بحث اعلام شد, در رسمی شین هوا اخبار آژانس حاکی از آن است که همه چیز اما مسلم است که این جلسات خواهد بود به تعویق افتاد. تحلیلگران می گویند این امر می تواند بد اپتیک برای حزب به جلو بروید با یک جلسه در زمانی که تمام مجامع عمومی ممنوع و حتی بدتر نشان می دهد هزاران نفر از کادر در ماسک.

ادامه مطلب:

برای یک خانواده در مرکز coronavirus بحران مرگ و استرس و مبارزه برای یک تخت بیمارستان

زن گیر کروز توییت زنده در حالی که کشتی در roams در دریا در میان coronavirus نگرانی

‘شغل’ به ‘کابوس’: ویروس نگرانی در میان الماس شاهزاده خانم خدمه

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>