چهار بازیکن از سه تیم در یک جام: All-Star Game منظمی راه اندازی مسابقه برای عنوان NBA

این نادر NBA همه ستاره بازی است که شما می خواهید نمی پایان فراموش نشدنی عاطفی و رضایت شب است که می تواند تغییر مسیر یک فصل با غلبه بر فاجعه و جنجال. لازم تکان خوردن از یکشنبه شب می آید در زمان مناسب با 2019-20 مبارزات انتخاباتی آغاز دو ماه با حداکثر سرعت دویدن به پلی آف است که می تواند به یاد ماندنی زمان برای انتقال لیگ.

این لحظه طرفداران پیش بینی شده است از تابستان گذشته زمانی که رایگان آژانس رفت bonkers (دوباره) و بازیکنان ستاره در اطراف نقل مکان کرد به طوری که آنها ثابت تعادل رقابتی لیگ. یا حداقل این بود که اعتیاد به مواد مخدره در آن زمان است. همانطور که در این فصل بازی های برگزار شده است وجود دارد بدون شک شما شاهد بهتر برابری اما آن نشده است دیوانه هر-بازی-تعداد ماجراجویی از برخی امیدوار عمدتا به دلیل 82-برنامه بازی همچنان بیش از حد طولانی و مالیات برای بازیکنان امروز. هنوز هم آن را در حال حاضر زمان است که در آن بازیکن خواهد خندق همه قدم زدن و بار مدیریت و به دنبال آن بروید. و شما به یاد داشته باشید در این سال برای آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر و در ماه ژوئن.

اگر همه ستاره بازی شد و یک تن گذارنده و سپس آن را مناسب است که شما را دیدم این چهار superstars عامل به شدت به بازی: MVP Kawhi Leonard, LeBron James Anthony Davis و Giannis Antetokounmpo. آنها نشان دادن که ما درک می شود این سه نفر برتر مسابقات قهرمانی رقیب: لس آنجلس کلیپرز (لئونارد) لس آنجلس لیکرز (جیمز و دیویس) و Milwaukee Bucks (Antetokounmpo). در حالی که شما نباید اخراج تیم از جمله بوستون تورنتو و میامی و دنور هیوستون و ایالت یوتا مذکور سه نفر را تعریف قهرمانی تعقیب است. بسیاری از درام شامل پرسش از مشروعیت خود را. آنها را هم آزمایش می شود — شاید در یک مهم تر شیوه ای نسبت به سال های اخیر به دلیل لیگ بهتر است به طور کلی — و خود را اثبات کند و یا آنها با شکست مواجه خواهد شد که ایجاد دو خط داستان از نقد و مرگ خود را در حالی که استقبال از یک unappreciated مدعی به وضعیت نخبگان.

[کوبه برایانت حضور در همه جا در یک سودا NBA All-Star Game]

اما به صورت جداگانه باقی مانده از این فصل است که در مورد موفقیت و یا شکست از لئونارد جیمز دیویس و Antetokounmpo. به عنوان شما را به تماشای آنها را از رقابت در روز شنبه به نظر می رسید به عنوان اگر آنها ستاره ها از تمام ستاره ها و هنگامی که بازی به پایان رسیده حداکثر شدت در سه ماهه چهارم شما به آنها نگاه کرد دیدم چقدر آنها می خواستند به نفع خود بی معنی نمایشگاه و دریافت یک نگاه اجمالی از یک شکوه postseason.

این یک وضعیت جدید برای هر بازیکن است. لئونارد به خون سرد دفاع از قهرمان تلاش خود را به رهبری سوم تیم به قهرمانی باید فراتر از کلیپرز’ بدون زرق و برق گذشته و مش با پل جورج و متحد سخت لبه تیم که فاقد سابقه بازی با هم. او باید اثبات یک بار دیگر که شخصی او را رویکرد حفاظت آثار در هر وضعیت. پادشاه بار مدیریت دهکدهای از دست رفته 13 از کلیپرز’ 55 بازی به پرستار مصدومیت زانو و اطمینان حاصل شود که او می تواند در بهترین حالت خود را برای پلی آف. این کار را فصل گذشته در تورنتو هنگامی که او را کمک رپتورز پیروزی خود را به عنوان اولین با وجود بازی فقط در 60 از فصل 82 بازی. او برگزیده ترین سوپراستار در ورزش چیدن و انتخاب لحظات خود را نادیده گرفتن انتقاد از روش و درخشان در بزرگترین مرحله است.

آن را نباید شده است تعجب که لئونارد بود all-star MVP در روز یکشنبه. این چیزی است که او می کند. شما شروع به تعجب در مورد او باعث می شود همه سر و صدا به نظر می رسد احمقانه است. او در حال حاضر دو زمان Finals MVP و all-star MVP ساخت و او را یکی از پنج بازیکن که دستگیر کرده اند کسانی که جایزه بدون برنده MVP فصل به طور منظم. چهار دیگر: Dwyane وید Isiah Thomas جری وست و ریک بری.

“من همیشه می خواهم به بازی در یک MVP سطح من تیم می تواند برنده” لئونارد گفت: به سادگی پس از به ثمر 30 امتیاز گرفتن هفت ریباند و اضافه کردن چهار پاس گل و دو دزد در عملکرد کامل در شیکاگو است.

کلیپرز باید قوی ترین ترکیب از قدرت ستاره و عمق. اما از آن خواهد شد سخت تر برای لئونارد به بالا بردن آنها را فقط در یک فصل به عنوان او رپتورز. بخش عظیمی از تورنتو هسته ای شده بود با هم برای یک مدت زمان طولانی. کلیپرز’ قبل از Kawhi هسته کوچکتر است. و برگشتی آنها حتی نمی خواهد که تا به حال یک فصل کامل هم به دلیل لئونارد جورج و گارد نقطه پاتریک بورلی شده اند در داخل و خارج از زمین بسیار است. این می تواند یک مشکل در برابر تیم های است که می تواند نمایی بیشتر تداوم و آشنایی.

و پس از آن وجود دارد رقابت که یک رقابت (آره راست) در برابر لیکرز نبرد برای حقوق bragging در این شهرستان است. اگر کلیپرز و لیکرز, دیدار, از آن خواهد شد یکی از بزرگترین چالش های جیمز نامی حرفه ای به دلیل کلیپرز ساخته شده برای حمله به او در هر دو به پایان می رسد دادگاه با لئونارد و جورج فرض جورج (تکرار مصدومیت همسترینگ) است که در قدرت کامل است. کلیپرز’ دو طرفه استعداد و تطبیق پذیری در بال را فشار زیادی در دیویس به تسلط و در حالی که تبلیغ خوب حرفه ای postseason شماره او نیز بازی کرده است فقط در 13 بازی حذفی و نه پیشرفته فراتر از دور دوم.

حتی اگر لیکرز در فصل اول با سوپراستار اواز یا موسیقی دو نفری آن را احساس می کند مانند آنها در حال رقابت در برابر ساعت. جیمز 35. دیویس خواهد بود یک عامل آزاد در تابستان امسال و هر چند او به نظر می رسد به لذت بردن از وقت خود را در لس آنجلس این postseason خواهد نقش عمده ای در تصمیم گیری خود را. من فکر نمی کنم آن را یک ماندن یا رفتن انتخاب; اطلاعات بیشتر در مورد چگونه یک معامله Davis, 26 است که مایل به ثبت نام با لیکرز. او مهم ترین قطعه از لیکرز’ تمایل برای برخی از مقدار مورد نیاز ثبات است. به شما به عنوان شاهد در طول این دوره از بازیکن توانمند و جنبش حتی در شرایطی که به نظر می رسد بزرگ اغلب نمی آخرین طولانی است. وجود دارد که ضرورت این پشت سر هم و برای یک سازمان است که می خواهد به بازگشت به آن قهرمانی روز و یک دوره یک موفقیت پایدار.

[تیم LeBron در صدر تیم Giannis در All-Star Game بعد از یک پایان در شیکاگو]

و در کنفرانس شرق وجود دارد Antetokounmpo رقابت برای رهبری دیگران به اولین عنوان NBA از سال 1971. اگر چه او یک ستاره هم تیمی در Khris میدلتون و متعادل فهرستی از اطراف او که تأکید بر استعداد خود را کاملا Antetokounmpo است که هنوز هم تنها سوپراستار در تیم خود. NBA دیده نشده یک قهرمان به شدت طراحی شده توسط مفرد نیروی پس Dirk Nowitzki led دالاس به عنوان در سال 2011. بیشتر ما یاد بگیرند که در مورد یونان عجایب بیشتر از آن را روشن است که او با وسواس برنده شدن در این راه در دوران ستاره پیوستن به نیروهای. او حتی برداشت خود را همه ستاره تیم بسیار دیگران-مانند شیوه انتخاب شدید و رقبای خود خواهی بیش از بزرگترین نام.

به طور معمول بهترین بازیکن در این بازی عنوان است برای grabs. Antetokounmpo است که قریب به اتفاق علاقه به MVP لیگ برای دومین مستقیم فصل اما به عنوان لئونارد ثابت از یک سال پیش در فینال MVP است که شاید بیشتر آرزو, افتخار, به دلیل آن را تقریبا همیشه شامل یک قهرمانی. و به عنوان جیمز ثابت شده است که در طول دهه گذشته یک تفاوت وجود دارد بین برنده MVP یا دو و در نظر گرفته می شود بزرگترین بازی بازیکن فعال.

با جیمز مسن تر با کوین دورنت و خصوصی به کاری مجروح و از دست رفته با رزمندگان طلایی امور خارجه در نظر گرفتن فاصله سال های NBA در حال تجربه یک شیفت در این فصل است. سوال این است که آیا شما در مورد به شهادت قدیمی چیزی جدید و یا برخی از فوق العاده ترکیب از این دو.

در پایان, آن را باید به لئونارد جیمز دیویس Antetokounmpo و سه تیم آنها را نمایندگی کند. آن وقت خود را مگر اینکه عملکرد آنها در مرحله.

جزئیات بیشتر در NBA: هارون گوردون دزدیدند توسط مشکوک قضاوت در غوطه دادن مسابقه. بنابراین جرثقیل جونز جونیور NBA تغییر نام All-Star Game جایزه MVP پس از کوبه برایانت داخل صهیون ویلیامسون فوق العاده اگزوز NBA All-Star Weekend اولین

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>