اکثریت بیش از 70 مرگ و میر نوزادان به تمایل خواب رخ داده در فیشر قیمت Rock ‘n بازی — محبوب مهد کودک محصول به یاد می آورد در سراسر کشور در ماه آوریل 2019, اشتعال انتقاد در مورد این که چرا CPSC را عمل کرده هر چه زودتر.

مقامات پزشکی گفت: Fisher-Price محصول نقض “امن خواب” دستورالعمل اجازه می دهد بچه ها به خواب در یک زاویه تند. و Fisher-Price تا اختراع خود را بدون جای خواب پزشکی و ایمنی تست و یا ورودی از یک پزشک متخصص اطفال واشنگتن پست بررسی یافت.

یک زن و شوهر از شرکت های پیوست Fisher-Price در یادآوری نسخه های خود از تمایل خواب ،

اما چندین شرکت نگه داشته و آنها را به فروش. تقریبا تمام محصول به یاد می آورد در حال انجام با یک محصول-ساز همکاری. این CPSC دارای گزینه های محدود اگر یک شرکت شانه خالی نمیکند.

چهار فیلم جدید به یاد می آورد چهارشنبه اعلام کرد در نتیجه “فشار پایدار کمپین” توسط CPSC مقامات در ماه های اخیر برای حذف کل کلاس از محصولات را از بازار به گفته یک مقام ارشد آژانس رسمی که نخواست نامش فاش شود به بحث در مورد آژانس مذاکرات.

آژانس مبارزات انتخاباتی آغاز شد و پس از انتشار در ماه اکتبر یک مطالعه توسط یک متخصص استخدام CPSC که این محصول طراحی خطرناک است. آن را فقط Rock ‘n بازی. دانشگاه آرکانزاس علوم پزشکی گزارش گفت: همه تمایل خواب به نظر می رسد برای قرار دادن نوزادان در معرض خطر خفگی است.

که در همان سال رابرت آدلر به عنوان سرپرست CPSC رئیس. و کارکنان سازمان سعی تاکتیک های جدید به نیروی دست تمایلی شرکت.

در ماه نوامبر این سازمان اعلام کرد این برنامه ریزی به سرانجام ممنوعیت تمام نوزادان در حال خواب دستگاه ها اجازه داده است که نوزادان به خواب در یک زاویه بیشتر از 10 درجه — به طور موثر ممنوعیت تمایل خواب ، اما این rulemaking فرایند کشش می تواند برای چندین ماه.

در ماه دسامبر آدلر عموم تبریک گفت چهار خرده فروشان — آمازون خرید خرید نوزاد eBay و خارج — برای موافقت با توقف فروش همه تمایل خواب صرف نظر از اینکه آیا آنها تا به حال شده است به یاد می آورد.

پس از دو هفته پیش, CPSC هدفمند تمایل sleeper با نادر محصول ایمنی هشدار — یک پیام است که متوقف می شود فقط یک یادآوری است اما واضح و روشن در مورد این سازمان قصد. این دومین هشدار به آژانس در ژانویه صادر کرد — اما این دو برای اولین بار در نه سال سیگنالینگ رستاخیز یک ابزار آژانس به نظر می رسید به ترک کرده اند.

“برای تاریخ” آژانس نوشت و در آن ایمنی هشدار “CPSC و تابستان نوزاد نرسیده که توافق به یاد SwaddleMe توسط خود را در تخت خواب. CPSC در نظر دارد به ادامه فشار برای به یاد بیاورید.”

به یاد بیاورید که صورت گرفت چهار شنبه. تابستان نوزاد محصول پیوسته به یاد می آورد برای Graco کمی سونا Rocking صندلی دلتا شرکت شیب جای خواب و Evenflo را Pillo قابل حمل Napper.

Sumr مارک های این شرکت است که دارای تابستان نوزاد, نام, در بیانیه ای گفت: “هیچ مرگ یا صدمات که تا کنون گزارش شده در این محصول و آن را انجام شده توسط هر عمده فروش و خرده فروش. این مهم طراحی تفاوت های دیگر از تولید کنندگان تمایل خواب و قابل استفاده با تمام استانداردهای ایمنی, اما این شرکت انتخاب کرده است به یاد این محصول به عنوان یک اقدام احتیاطی.”

را به یاد می آورد تحسین توسط طرفداران ایمنی.

نانسی Cowles, مدیر اجرایی کودکان و نوجوانان در معرض خطر گفت: گروه “خوشحالم که به دیدن CPSC با استفاده از قدرت خود را برای دریافت این محصولات خطرناک از بازار و خارج از خانه.”

Cowles افزود که او امیدوار است که مصرف کنندگان گوش دادن و جلوگیری از استفاده از این محصولات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im