مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

چهار فرانسوی مبارزان مقاومت دریافت خواهد کرد افتخاری MBEs دولت اعلام کرد که بوریس جانسون آماده مذاکره با امانوئل پاکسازی در خیابان داونینگ.

رئيس جمهور فرانسه خواهد بود در لندن به مناسبت 80 سالگرد شارل دوگل را “Appel” او BBC پخش به اشغال فرانسه پس از تهاجم نازی ها در سال 1940.

بحث را در برابر یک پس زمینه از ادامه wrangles بیش از Brexit از جمله بیش از حقوق کشورهای اتحادیه اروپا به ماهی در آب پس از انتقال دوره به پایان می رسد در ماه دسامبر.

در همان زمان, اما, آقای جانسون تحت فشار است به امن ‘پل هوایی’ با دیگر کشورهای اروپایی به پیشنهاد انگلیسی ها یک فرصت تعطیلات تابستان در خارج از کشور در تابستان امسال است.

خیابان داونینگ روشن ساخته است که آقای پاکسازی خواهد شد معاف از انگلستان بحث قرنطینه قوانین به عنوان نمایندگانی از کشورهای دیگر انجام کار در انگلستان لازم نیست به خود جدا برای دو هفته.

این قابل درک است که آقای جانسون و آقای پاکسازی انتظار می رود برای برگزاری مذاکرات با ماندگاری حدود 45 دقیقه در هیچ 10.

در دستور کار خواهد بود coronavirus بحران در کنار مسائل دیگر.

آنها همچنین انتظار می رود برای نمایش یک سری از آثار باستانی از جمله نامه – مستند ژنرال دوگل در لندن و ارتباط خود را با وینستون چرچیل و تماشای flypast توسط فلش قرمز و فرانسه معادل La Patrouille de France.

در طول سفر خود به انگلستان آقای پاکسازی خواهد شد همچنین دیدار با شاهزاده ولز و دوشس کورنوال در Clarence House.

افتخاری MBEs در به رسمیت شناختن مردان نقش در طول جنگ جهانی دوم است.

آقای جانسون گفت: “چهار بازمانده “Compagnons” منظور از آزادی – ادگارد Tupet-Thome, 100, Daniel Bouyjou-Cordier 99 هوبرت ژرمن 99 و Pierre Simonet, 98 – دریافت این افتخارات به عنوان یک ادای احترام به خود “شجاعت و فداکاری در دفاع از ما و تمام جهان از فاشیسم”.

این جوایز به دلیل ارائه شود در مراسمی در فرانسه بعد از این سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات