اما اصلا تخفیف قدرت مغز در طرف مقابل توپ یا. Niners دفاعی هماهنگ رابرت صالح است که یک ستاره در حال افزایش و در مقابل حاشیه یک هماهنگ کننده در Steve Spagnuolo که New York Giants defense سوخت یکی از بزرگترین سوپر باول ناراحتی در تاریخ زمانی که در سال 2007 فصل آنها را ضرب و شتم قبلا شکست نخورده جدید انگلستان میهن پرستان 17-14.

با مربیان در این سطح پس از دو هفته برای آماده سازی بازی خود را طرح طرفداران باید انتظار برای دیدن برخی از شگفتی های اولیه و اغلب. تلاش برای پیش بینی آنچه که دقیقا آن شگفت زده خواهد شد کار آسانی نیست اما ما بهترین های ما به ضرب گلوله در نگاه به آینده است. در اینجا چهار پیش بینی های جسورانه برای سوپر باول 54:

The 49ers خواهد شد به یک زودرس منجر شود اما روسای خواهد آمد.

روسای دفاعی است که به احتمال زیاد رفتن به یک زمان سخت کاهش آنچه که باید بسیار چشمگیر 15-بازی اسکریپت از Shanahan برای شروع بازی است.

Shanahan تقریبا قطعا باید چند شگفتی است که در اوایل برنامه بازی, اما از آن خواهد شد که در اطراف در حال اجرا بازی از I-شکل گیری رهبری بیمارستان Kyle Juszczyk. این Niners با استفاده از I-شکل گیری بیشتر و موثر تر از هر تیم NFL در این فصل با توجه به NFL NextGen آمار در حال اجرا 43 درصد از نمایشنامه از من-تشکیل و به طور متوسط 4.9 متری در هر حمل.

که نقش به ضعف ستاد’ دفاع اجازه داده است که یک لیگ-بدترین 6.4 متری در هر اجرا به مخالفان با استفاده از I-شکل گیری (که آنها 12 درصد از زمان).

اما به لطف Spagnoulo این ستاد شده اند قادر به رفع مشکلات خود به بازی رفته است. به دنبال 49ers برای ایجاد اجرا در اوایل سوپر باول و برای Spagnoulo برای مقابله با تهاجمی blitzes سعی کنید به کم کردن سرعت 49ers مانند او در برابر تنسی تیتان در مسابقات قهرمانی آسیا بازی.

و ما می دانیم که سران قادر به آمدن. پاتریک Mahomes مواجه شده است و 10 نقطه کسری پنج بار در این فصل و برنده چهار نفر از کسانی که بازی. او غلبه 24-0 کسری در برابر هوستون تگزاس در بخشی از گرد و 10 نقطه کسری در برابر تنسی در مسابقات قهرمانی آسیا بازی. او نمی وحشت و او و مربی اندی رید قادر به تنظیم رویکرد تهاجمی خود را بر اساس هر اوایل مشکلات.

مهم ترین در حال اجرا در این بازی خواهد بود, کانزاس, شهرستان دامین ویلیامز.

به دنبال 49ers برای به دست آوردن بیشتر عجله متری از روسای اما ویلیامز خواهد بود با اینحال یک X-factor. با وجود داشتن فقط 498 عجله متری در آسیب زده فصل به طور منظم او پنج عجله touchdowns گذشته پنج بازی. من پیش بینی او می رود برای 65 متری و یک یا دو touchdowns در این یکی.

صالح را به درستی متمرکز شده حاوی کانزاس سیتی سرعت در گیرنده گسترده و تنگ پایان. که باید به ایجاد برخی از خطوط در حال اجرا برای ویلیامز در برابر یک معمولا چاق و چله, سان فرانسیسکو, دفاعی در مقابل ویلیامز می تواند یک عامل در عبور از بازی به عنوان به خوبی.

ویلیامز است که قطعا قادر به بازی بزرگ. او تا به حال 125-حیاط بازی مقابل مینه سوتا وایکینگ ها در اوایل این فصل به پایان رسید و در سال 124-حیاط تلاش در برابر لس آنجلس شارژر. او نمی باید همان استعداد سطح به عنوان سابق ستاد در حال اجرا بازگشت کریم شکار اما تطبیق پذیری او باید اجازه می دهد او را به بازی در یک نقش است.

این Niners را فشار پاتریک Mahomes اما تنها دو کیسه و صفر interceptions.

سان فرانسیسکو افزایش این فصل ناشی از دو دلیل: گرفتن جیمی Garoppolo سالم در کارفرمایی و اضافات از لبه rushers نیک Bosa و دی فورد برای ایجاد یک وحشی تصویب راش. The 49ers رفت از ایجاد تنها هفت گردش و 37 کیسه در سال 2018 به 27 گردش و 48 کیسه در این فصل بیشتر است که با توجه به بهبود عبور راش.

به نظر می رسد احمقانه به فرض که سن فرانسیسکو نمی خواهد بود قادر به گرفتن برخی از فشار بر Mahomes حتی با کانزاس سیتی را توانمند خط حمله اما از دست رفته در همه Mahomes برجسته آمار دو فصل گذشته شده است توانایی خود را برای جلوگیری از کیسه و محافظت از فوتبال است. با وجود از دست رفته دو بازی با دررفتگی زانو و برخورد با تحرک محدود به عنوان یک نتیجه از آن آسیب و خوردگی Mahomes اخراج شد فقط 17 بار در 14 بازی. او تا به حال فقط دو بازی که در آن او شده است اخراج بیش از دو بار در این فصل او انداخت فقط پنج interceptions.

خود را در خط حمله به اندازه کافی نمی های اعتباری. تکل اریک فیشر و میچل شوارتز که تنها مورد ضرب و شتم یک گونی در این فصل است.

این Niners’ بهترین فرصت برای جلو و دور در این یکی به زور گردش آنها به عنوان به خوبی انجام داده ایم تمام فصل طولانی اما برای Mahomes به مراقبت از توپ و جلوگیری از هزینه کیسه.

Mahomes را تست ریچارد شرمن اولیه و سپس سعی کنید به انتخاب در دیگر Niners’, cornerbacks.

با توجه به StatsPass شرمن تنها به حال 57 می گذرد انداخته و او را در 16 بازی فصل. تنها 36 تکمیل شد برای 324 متری و یک touchdown — معنی تیم تکمیل شده فقط بیش از دو پاس در هر بازی در برابر او. شرمن یک استاد از تحصیل در رشته راه و quarterbacks و با استفاده از رفت و آمد به یک گیرنده خارج از بازی.

اما با توجه به این که رید تا به حال دو هفته به شماره گیری نمایید تا برنامه بازی نگاه ستاد برای تست شرمن اوایل دانستن است که می تواند بهترین شانس خود را برای گرفتن او کردن گارد. اما هنگامی که هر دو تیم حل و فصل را به جریان بازی آن را بسیار بیشتر احتمال دارد که شهر کانزاس اهداف, cornerbacks امانوئل Moseley و K’Waun ویلیامز که به طور معمول در دفاع از حافظه.

The 49ers به Moseley شروع کار پس از Ahkello ویترسپون تلاش دادن تا شش زمین نشستن کامل هواپیما عبور می کند. Moseley کمی بهتر بوده است اما او هنوز پتانسیل یک نقطه ضعف در دفاع که نمی تواند به بسیاری از. نگاه برای رید و Mahomes به تلاش برای حمله به گوشه دیگر از شرمن بقیه از این بازی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im