سوخت های فسیلی دارایی های دیگر نمی خواهد زنده اگر ما به چوب خالص-صفر وعده می گوید: مارک کارنی

بسیاری از سوخت های فسیلی دارایی نمی خواهد زنده اگر شرکت ها و کشورها در حفظ تعهدات خود برای رسیدن به خالص-صفر تولید گازهای گلخانه ای مارک کارنی هشدار داده است.

بانک انگلستان فرماندار با اشاره به کاهش ناگهانی آمریکا زغال سنگ به عنوان یک صنعت ممکن است نشانه ای از چیزهایی که می آیند برای دیگر سوخت های فسیلی تولید اگر آنها به درستی آماده برای کم کربن آینده.

ترکیب ارزش بالای چهار ما تولید زغال سنگ کاهش یافته است بیش از 99 درصد از سال 2010 به عنوان سوخت مواجه منسوخ شدن.

“در فقدان اولیه و انتقال به یک شبکه صفر, اقتصاد, خطرات ناشی از تاخیر اما انتقال ناگهانی افزایش می یابد” آقای کارنی گفت: در نامه ای به وزارت خزانه داری کمیته را انتخاب کنید.

“این می تواند رسوب تیز ارزیابی مجدد دارایی و ارزش آب و هوا خطرات و بی ثباتی بازارهای جرقه pro-دوره ای تبلور از ضرر و زیان منجر به ماندگار محکم از شرایط مالی: آب و هوای لحظه مینسکی.”

شرکت های خدمات مالی است که آماده است برای انتقال به کم کربن جهان ممکن است penalised توسط بانک و دستور به برگزاری اضافی سرمایه آقای کارنی گفت.

آقای کارنی که رهبری یک جنبش را به شرکت ها فاش آب و هوا خطرات آنها را ترک خواهد کرد این بانک هفته آینده به این سمت به عنوان مشاور سرمایه گذاری به سازمان ملل متحد در کنفرانس تغییرات اقلیمی COP26. در ماه دسامبر او هشدار داد که تغییر آب و هوا می تواند ارائه برخی از دارایی های مالی بی ارزش است.

آخرین نظرات آمده به عنوان حرکت های ایجاد شده برای مقابله با تغییرات آب و هوایی در میان مدیران صندوق های سرمایه گذاری که در محیط زیست آسیب رساندن به کسب و کار.

با وجود این حرکت آن باقی مانده است دشوار است برای مصرف کنندگان عادی به وزن آب و هوا تاثیر خود حقوق بازنشستگی پس انداز و سرمایه گذاری.

نمایندگان مجلس در وزارت خزانه داری کمیته به دنبال راه هایی برای آن را روشن برای سرمایه گذاران چه خطرات تغییر آب و هوا به شمار به پس انداز خود را. یک گزینه در دست بررسی است که یک سیستم درجه بندی برای محصولات مالی شبیه به این رتبه بندی بهره وری انرژی در خانه ها و لوازم خانگی.

شواهد ارائه شده به این کمیته توسط گروه مبارزات انتخاباتی سهم اقدام نشان می دهد که بیش از 60 درصد از صندوق های بازنشستگی انتشار اطلاعات کم و یا هیچ در مورد چگونه آنها در حال مدیریت آب و هوا خطرات. سپس 16 بزرگترین خودرو ثبت نام صندوق که مدیریت میلیون ها نفر از مردم حقوق بازنشستگی به طور موثر یک “آب و هوا قرعه کشی” از آنجا که از واريانس است که چگونه به خوبی سرمایه گذاری های خود را محافظت در برابر خطر گرمایش جهانی سهم اقدام گفت.

کمیته صندلی مل گشاد گشاد راه رفتن گفت: “وضوح برای مصرف کنندگان در کربن و آب و هوا, خطر از محصولات مالی است که به شدت وجود ندارد. هر دو بانک و FCA تاکید کرده اند نیاز به بهبود این.

“در گذشته پارلمان این کمیته گفته بود که بسیاری از خودرو ثبت نام بازنشستگی پیش فرض وجوه موضوع به یک ‘آب و هوا قرعه کشی’. بزرگ واريانس در چگونه به خوبی سرمایه گذاری و محافظت از آب و هوا می تواند خطر ترک محافظ و بازنشستگی دارندگان خارج از جیب.

“اطلاعات بیشتر مورد نیاز است برای کمک به مصرف کنندگان در تصمیم گیری آگاهانه. یک گزینه است که کمیته ممکن است کشف یک EPC-style ‘کربن’ امتیاز از یک محصول مالی.

“موضوع دیگری که در کمیته بررسی این است که آیا شرکت ها باید ملزم به داشتن سرمایه اضافی در دارایی های در معرض آب و هوا خطر است.

“عمل مورد نیاز است برای کمک به مصرف کنندگان حرکت بازار است. برچسب به وضوح سیگنال پایداری یک محصول به مصرف کنندگان ممکن است یک شروع خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de